Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Produkcja, dystrybucja lekarstw -intencje.
Kilka intencji związanych z obróbką, dystrybucją i konsumpcją rozmaitych lekarstw. Może nie wszyscy wiedzą, że opium oraz inne narkotyki były podstawą leczenia chorób m.in. w Europie i USA jeszcze na początku XX wieku. Sam miałem podobną przygodę w Egipcie w 2012r kiedy lekarz po przebadaniu mnie, dał mi tam na przeziębienie narkotyczny Ibupron. Nie słyszał nawet o czymś takim jak Aspiryna lub leki podobne. Często w rozmaitych dolegliwościach słyszymy od znajomych, aby się dobrze napić wódki.

Naszego dla nas samych i dla innych m.in. spożywania, wcierania, przyjmowania, odrzucania, zbierania, tworzenia, produkowania, ucierania, wytwarzania, ustalania, sprzedawania, analizowania, oceniania, promowania, badania, niszczenia, kupowania, nabywania, przechowywania, ukrywania, przetrzymywać(termin) poszukiwania, kombinowania, wymadlania rozmaitych, wszelkiego rodzaju, znaczenia, mocy, koloru m.in. właściwych,[- nie ]lekarstw, mieszanek leczniczych, ziół, nalewek, oraz trucizn, objętych placebo m.in. dla poprawy zdrowia, dla zdrowotności, dla witalności, dla pogorszenia zdrowia, dla uzdrowienia siebie oraz innych LDIBTZK i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.[ LDIBTZK ludzi, dusz, istota, bytów, tworów, zwierząt, roślin]
Naszego dla nas samych i dla innych m.in. spożywania, wcierania, przyjmowania, odrzucania, zbierania, tworzenia, produkowania, ucierania, wytwarzania, ustalania, sprzedawania, analizowania, oceniania, promowania, badania, niszczenia, poszukiwania, kombinowania, wymadlania rozmaitych, wszelkiego rodzaju, znaczenia, mocy, koloru m.in. właściwych,[- nie ]lekarstw, mieszanek leczniczych, trucizn, objętych placebo m.in. ekologicznych, chemicznych, naturalnych, homeopatycznych i nie tylko takich oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.
Naszego dla nas samych i dla innych m.in. spożywania, wcierania, przyjmowania, odrzucania, zbierania, tworzenia, produkowania, ucierania, wytwarzania, ustalania, sprzedawania, analizowania, oceniania, promowania, badania, niszczenia, poszukiwania, kombinowania, wymadlania rozmaitych, wszelkiego rodzaju, znaczenia, mocy, koloru m.in. właściwych,[- nie ]lekarstw, mieszanek leczniczych, trucizn, objętych placebo pochodzących i pobranych m.in.z tkanek z narządów m.in. żywych i umarłych, umierających m.in. rozmaitych ludzi, zwierząt, roślin, bytów, tworów, istot żywych, bogów, bóstw, półbogów, guru, boskich matek, kosmitów, a w tym m.in. od naszych krewniaków i naszej rodziny oraz od Boga dającego życie i nie tylko ich oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.
Naszego dorabiania się, zarabiania, bogacenia się oraz naszego tracenia m.in. pieniędzy, zdrowotności, życia, witalności, rodziny, pracy, energii poprzez nasze i cudze m.in. spożywanie, wcieranie, przyjmowanie, odrzucanie, zbieranie, tworzenie, produkowanie, ucieranie, wytwarzanie, ustalanie, badanie, niszczenie, poszukiwanie, kombinowanie, wymadlanie rozmaitych, wszelkiego rodzaju, znaczenia, mocy, koloru m.in. właściwych,[- nie ]lekarstw, mieszanek leczniczych, trucizn, objętych placebo, ziół, nalewek i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.
Naszego bycia dla innych LDIBTZK wszelkimi lekarstwami, częścią systemu leczenia, uzdrawiania, częściami właściwych,[- nie ]lekarstw i odpowiednio truciznami, środkami zabójczymi i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.
Naszego bezpośredniego i pośredniego zajmowania się medycyną, duchowością, uzdrawianiem, medycznym, duchowym, szamańskim, zielarskim a w tym środkami przywracającymi i odpowiednio odbierającymi nam i innym zdrowotność, witalność wszelkimi środkami i nie tylko m.in. poza Bogiem, w zgodzie z wolą Boga, bóstw, bogów innych LDIBTZK i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.


Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art 800 intencji do oczyszczenia Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia bałwochwalcami
dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia bałwochwalcami, --nie bycia bałwochwalcami
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład
Dusza kobiety jaka stoi w zwiewnych kusych szatach, z kwiatami we włosach. Ma znamię motyla nocy na ramieniu i zaprzecza bycia prostytutką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia prostytutką
pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie prostytutką, --nie bycia prostytutką--
-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą a nie prostytucją.[-Mówi lub myśli o sobie dusza].
Dodano : 09-04-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 1241 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.