Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Szczepienia. Intencje do przepracowania w modlitwie

1) Naszego bycia/nie m.in. szczepionymi, oczipowanymi, oznakowanymi, zakolczykowanymi i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
2) Naszego m.in. szczepienia, oczipowywania, oznakowywania, zakolczykowywania innych i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
3) Naszego m.in. odradzania/nie, zabraniania/nie, zmuszania/nie, nakłaniania/nie, do szczepienia, oczipowania, oznakowania siebie i innych i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
4) Naszego m.in. nawoływania/nie, propagowania/nie m.in. przymusu/nie m.in. szczepień, czopowania, oznakowywania, kolczykowania i nie tylko m.in. dzieci, dorosłych, ludzi, zwierząt i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
5) Naszego bycia/nie m.in. ofiarą m.in. szczepień, czopowania, oznakowywania, kolczykowania i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
6) Naszego m.in. chorowania/nie, śmierci/nie po m.in. otrzymaniu/nie, zaaplikowaniu/nie m.in. szczepienia, czipa, oznakowania, kolczyka i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
7) Naszego bycia/nie m.in. twórcą, wynalazcą m.in. szczepień, czipów, oznakowań, kolczyków i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
8) Naszego m.in. tworzenia/nie, produkowania/nie m.in. szczepionek, czipów, oznaczeń, kodowań, kolczyków
9) Naszego bycia/nie m.in. rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, wójkami, krewnymi, przyjaciółmi i nie tylko m.in szczepionych/nie, oczipowanych/nie, oznakowanych/nie, zakolczykowanych/nie m.in dzieci, zwierząt i nie tylko
10) Naszego m.in. otrzymania/nie m.in. kary/nie m.in. finansowej/nie za m.in. szczepienie/nie, czypiowanie/nie, oznakowywanie/nie, kolczykowanie/nie m.in. dzieci/nie, dorosłych/nie, zwierząt i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
11) Naszego bycia/nie m.in. osądzanymi/nie, chwalonymi/nie za to że m.in. szczepiliśmy/nie, czopowaliśmy/nie, oznakowywaliśmy/nie, kolczykowaliśmy/nie m.in. nasze/nie, cudze/nie dzieci, dorosłych, zwierzęta i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
12) Naszego m.in. szukania/nie m.in. wyjścia/nie z systemu m.in. szczepień czipowań, oznakowań, kolczykowania i nie tylko jak i wejścia/nie do systemu m.in. szczepień, czipowań, oznakowań, kolczykowania i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
13) Naszego m.in. tworzenie/nie m.in. prawa/nie przymuszającego/nie i nie tylko do m.in szczepienia, czopowania, kodowania, oznakowywania, kolczykowania m.in. dzieci, dorosłych, zwierząt i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
14) Naszego bycia/nie m.in. naukowcem/nie który m.in. wykonuje/nie testy badające m.in. działanie/nie, m.in. szczepień, czipów, kodowań, oznakowywania, kolczykowania na m.in. ludziach, zwierzętach i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
15) Naszego bycia/nie m.in. królikiem/nie doświadczalnym na którym m.in. testuję/nie się m.in. szczepionki, leki, trucizny, odżywki, kosmetyki i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
16) Naszego m.in. szukania/nie , odnajdowania/nie i nie tylko, m.in. rzetelnych/nie, fałszywych/nie, prawdziwych/nie informacji o m.in. działaniu/nie m.in. szczepień, czipowań, kodowań, oznakowań, kolczykowania i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
17) Naszego m.in. sądzenia/nie się w m.in. sądach przez m.in. szczepienie/nie, czopowanie/nie, kodowanie/nie, oznakowanie/nie, kolczykowanie/nie siebie, dzieci, dorosłych, zwierząt i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
18) Naszego m.in. walczenia/nie m.in. z innymi i z samym sobą o prawo/nie do m.in. decydowania/nie o m.in. swoim/nie, cudzym/nie ciele i nie tylko oraz m.in. zabiegach na nim wykonywanych i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
19) Naszego życia/nie, mieszkania/nie we wsi, wiosce, mieście, gminie, powiecie, mieście, województwie, stolicy, państwie, kontynencie i nie tylko tam w którym jest/nie m.in. przymus/nie, dobrowolność/nie m.in. szczepienia się/nie, czopowania/nie, oznakowywania/nie, kolczykowania/nie i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
20) Naszego m.in. badania/nie, analizowania/ nie m.in. składu/nie szczepień/nie, mechanizmów działanie/nie, m.in. kodowań, czipowań, oznakowań, kolczykowania i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.
21) Naszego bycia/nie m.in. przyjętym/nie do m.in. żłobka, przedszkola, szkoły, gimnazjum, liceum, zawodówki, na studia, pracy, różnych grup społecznych z powodu m.in. braku/nie jak i posiadania/nie szczepień, czipów, kodowań, oznaczeń, kolczyków i nie tylko, oraz naszego doświadczania/nie tego skutków.

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie bycia biedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.


Dodano : 21-05-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1290 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.