Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Napierśniki Matek Boskich

           Artykuł pt. ,,Biusty matek boskich w mediach, w prasie i TV” Link wraz z załącznikami ukazuje ideę, której część kobiet i ich Dusz poświęca znaczną uwagę. Wypada jeszcze dopowiedzieć informację o ,,Napierśnikach Matek boskich”, które noszą Dusze posiadające te inicjacje.
Czytelniku przeczytaj uważnie wspomniany oraz kolejny artykuł pt. ,,Kosmiczne Boskie Matki- o czym marzą asceci ?” Link i pomyśl co jest najważniejsze w misji danej Duszy, zajmującej się tą profesją. Zapewne będzie to ochrona warsztatu pracy danej Boskiej Matki, czy jej piersi. Przecież każdy kapłan w wielu religiach wschodu i zachodu głośno nawołuje w świątyniach, aby przytulić się do piersi Boskiej Matki. Wzbudzane tak jest parcie tłumów na odpowiednie posługi. Bowiem wielu mężczyzn żyje w ascezie, lub z niedoborem seksu i z owej sugestii zapewne chętnie korzystają. Będą to m.in. podrostki, ale i wdowcy, rozwodnicy, a nawet starcy. Nie może tu zabraknąć zakonników, mnichów i żołnierzy oraz mężczyzn w delegacji. Pierś Boskiej Matki i chwile spędzone przy niej są namiastką seksu i trudno byłoby tego nie rozumieć.
Posąg Boskiej Matki z Efezu, zależnie od modelki miał przez kilkaset lat od 13 do 17 piersi. Nie trudno zatem policzyć ilość Dusz męskich, które modelka lub dana bogini obsługiwała równocześnie na poziomie Dusz.
         Trzeba dobrze rozumieć ideę pracy i posługi Boskiej Matki, wyrażaną przy pomocy piersi. One je wystawiają chętnym do ssania. I tu rodzi się wiele pytań. Jednym z nich jest to, jak długo można wytrzymać ssanie przez jednego pana, i ilu panów dopuścić w ciągu jednego dnia. Odpowiedź jest oczywista- nie za długo i nie za wielu. Aby jednak posługa mogła być wykonywana bez przeszkód, ktoś kiedyś wymyślił ,,Napierśniki Matek Boskich” i innych Królowych Niebios. Noszą je w celach ochrony własnych piersi te kobiece Dusze, które parają się tym zawodem. Napierśniki zbudowane są identycznie jak biustonosze, i mogą mieć dowolną ilość wypustek o kształcie piersi. Zakładane są jedynie do wykonywania posługi Matki Boskiej. Materiał z jakiego je wykonano przypomina silikon o właściwej barwie kobiecego ciała. Zatem bywają noszone min. żółtawe, białe, czarne, brązowe silikony we wszelkich odcieniach i rozmiarach. Ale można spotkać rozmaite inne barwne dodatki nie występujące w przyrodzie m.in. wiśniowe lub pomarańczowe brodawki i sutki. Zapewne bywają podawane w rozmaitych smakach. Inwencja zależy od poczucia estetyki danej niewiasty, a może i od gustów oczekujących na przytulenie do Matczynej piersi. W przypadku zużycia się materiału Matczynej piersi, wymieniany jest napierśnik lub stosowne końcówki, tak aby znów mógły przechodzić swobodnie z ust do ust.  

           Napierśnik, może mieć wymieniane sutki, np. na takie z łańcuszkami, z wielkimi sutkami. Piersi mogą być ułożone poziomo i pionowo w kilku rzędach, z fałdami w równych odstępach. Napierśniki zapinane bywają z tyłu na napy, albo haftki itp. Na górze mogą mieć metalowe ramiączka do nałożenia na ramiona. Od wewnątrz coś do podrażniania sutka. Jak chce się mieć na raz więcej piersi to naduszana jest jedna z nich i przez pączkowanie wyskakują kolejne. A wszystko czynione jest ku zadowoleniu wizytatorów. 

Tyle można opowiedzieć na temat tej części kobiecej zbawczej erotyki. 


Dodano : 27-07-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 2232 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 26-04-2018 17:13:23

  O przytulaniu do piersi rozmaitych boskich matek możemy sporo się dowiedzieć na wielu stronach Internetowych Link.

 • s_majda 06-08-2020 09:25:50

  Pojedynek na ekspozycję kolan (i nie tylko) obejrzałem przy jakimś kobiecym spotkaniu w  TV. Trudno go opisać słowami, ale strony dokładały starań, aby wygrać z konkurencją.  

 • s_majda 01-01-2022 11:50:07

  Matki boskie miewają na sutkach osłonki zakładane jak naparstek w tym samym celu. 

  Nubijska Matka Boska - ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie. Ma na sobie bogaty napierśnik z kilkoma sztucznymi piersiami. Otwiera ręce na przytulenie chętnych.