Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Matki boskie i symbolika księżyca

Wiele kobiet w różnych częściach świata było modelkami do portretów i wizerunków tej czy innej Boskiej Matki Link. Bywa, że malarz który uwiecznia podobiznę, utrwala równierz księżyc, umieszczany pod stopami lub w korpusie kobiecego ciała. Podobnie jak przedstawiono to już na wielu obrazach.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 Analizując powody obecności księżyca w energiach ludzkiej Duszy, możemy zaleźć wiele pomysłów na oświecenie, na skrócenie drogi do nieba. Jeden z nich opisano następująco:

``Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.``Link Apokalipsa św. Jana. 

 

Większość z pomysłów wynika z doświadczeń Duszy z jej poprzednich wcieleń, a wiele kodowanych jest nieprzytomnie Link.
Jeśli przyjrzymy się energetyce człowieka, to znajdziemy min.
-Łańcuchy DNA, RNA
-12 ciał aurycznych
-21 czakramów głównych
-punkty akupunkturowe
-meridiany
-kundalini itp.


Od wielu lat obserwuję kodowania jakie mają ludzkie Dusze i słowo groteska pasuje tu jak ulał Link. Dusze pełniące funkcje tzw. Boskich Matek, czynią to zwykle z zamkniętym sercem i poza wiedzą ziemskiej osobowości. Wiele doktryn religijnych i postaci z nimi powiązanych promuje miłość, oraz jej przejawianie Link. I tu pojawiają się problemy, bowiem nie sposób jest połączyć zawodu Boskiej Matki z miłością płynącą od Boga, z miłością do samej siebie. Widać to w zamkniętych sercach kobiet, które mają przeszłość, wzorce i obciążenia Boskich Matek. Czakra serca jest bowiem u nich  zamknięta-te kobiety nie potrafią kochać. A jeśli kochają to zwykle zawodowo, czyli za pieniądze. 


Kiedy otwiera się czakra serca to przypomina ono energetycznie wąziutką soczewkę wypełnioną złotym światłem. Soczewka sięga mniej więcej od gardła do najniższej pierwszej czakry. Szerokość w sercu ma niewielką bo ok 3-5cm. Rozbłysk światła trwa tylko kilka sekund. Pokazałem to na poniższej ilustracji. 


Ktoś ze środowiska skojarzył tę soczewkę ze świecącym rąbkiem księżyca. Co stało się powodem noszenia symboliki księżyca przez wiele dusz, pokazujących tak światu, że one też mają otwarte czakry. Niekiedy można dostrzec kobiecą Duszę, mocującą się ze zwiniętymi rogami takiego symbolu księżyca, celem jego całkowitego wyprostowania. Siłuje się z tym księżycem, tak aby wielbicielom przypominał otwartą czakrę. Pomysłem nie nowym jest próba utrącenia, lub urwania samych rogów.  

Samo prostowanie symbolu księżyca wygląda technicznie mniej więcej tak:

Dobre strony prostowania symbolu księżyca są takie, że Dusze mają jakieś zajęcie. Siedzą i myślą jak można to zrobić. W przeciwnym przypadku zapewne czyniły by rozmaite głupoty. Jest to również zajęcie dla rąk, znacznie lepsze niż szydełkowanie Link, i dane po to aby się nie nudziły. Podobnie traktuje się młode wojsko, wymyślając rozmaite czasochłonne działania jak np. sprzątanie korytarza szczoteczką do zębów. Wszyscy uczestnicy wiedzą, że nie chodzi w tym sprzątaniu o pożądek, ale znalezienie jakiejkolwiek pracy.  

Patrząc na mozolne rozginanie łuku księżyca, można dojść do wniosku, że ta idea  ma zadanie zwrócić uwagę na same czakry, na ich zły stan, blokady i na skutki praktykowania ``zawodu`` Boskiej Matki, zarówno przez modelki jak przez same Dusze. 


Dodano : 04-12-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 2114 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 12-05-2021 21:05:49

    Niekiedy postać mocująca się z księżycem myśli, że to symbol ubywajacego wzorca jakiegoś jej obciążenia. 

  • s_majda 07-01-2022 16:51:29

    W 7-ej serii serialu ,,Czysta Krew`` jedna z Matek boskich oświadcza chłopakowi ,,miałam setki chłopaków, ale strata tych pierwszych była na prawdę bolesna".