Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Nieszczęśliwi są ci na których Bóg zwrócił swoją uwagę - powiedzonko

Sławomir Majda, Trudno powiedzieć, czy lepiej być po stronie gnomów czy bóstw, albowiem ``biedni są ci o których Bóg zapomniał (jak gnomy). Ale prawdziwie nieszczęśliwi są ci, na których Bóg zwrócił swoją uwagę``. Że ponownie zacytuję złotą myśl.
Małgorzata Krata, 12:53 Już kiedyś otrzymałeś sprostowanie tej "złotej myśli", że to nieprawda...a ty wciąż to cytujesz i promuszesz
Sławomir Majda, 12:53 Zapomniałem o sprostowaniu.
Małgorzata Krata, 12:54 No jak to? Ja pamiętam, że pisałeś nam
Sławomir Majda, 12:54 No zapomniałem. Pamiętam kilka tematów ,ale reszta umyka.
Małgorzata Krata, 12:55Mnie ta myśl jakoś nie śmieszy.
Sławomir Majda, 12:55 Bo to jest abstrakcja- ``figura -sprawa`` nie możliwa do zaistnienia. Wymyślenie takiego hasła to też jakiś wielki umysł musiał dokonać, świadomy stałej obecności Boga zawsze i wszędzie.
Małgorzata Krata, 12:59 Taa genialne hasło tylko nieprawdziwe...
Sławomir Majda, 13:01 Genialne, bo sobie dusza żyje jak chce, w ciszy i się nie wychyla, aby nikt nie widział że istnieje, a tu nagle Bóg ingeruje i ma jakieś ,, życzenie". Któremu nie można w żaden sposób odmówić. To właśnie jest niepokojące dla wielu, że nie wiadomo kiedy Bóg się pojawi o zapłatę. Przykładowo wiele wcieleń dusza sobie coś tam dłubie z inkarnacjami w materialnym środowisku, ma poukładane zamierzenia. I co? Wszystko się wali.
Małgorzata Krata, 13:06 No ale gdzie tkwi prawdziwość hasła, jeśli Bóg określił, że nie jest prawdziwe? Ty piszesz, ale to hasło ma rację bytu jedynie w nieprzytomnym rozumieniu Duszy
Sławomir Majda, 13:06 Tak. Bóg na raz wykonuje przecież przy każdym człowieku miliony czynności Nawet tylko sam organizm tego wymaga, nie mówiąc już o relacjach z bliźnimi.
Małgorzata Krata, 13:08"Boże czemu dajesz mi to nieszczęście w postaci zdrowia"...hehe na tej zasadzie hasło działa
Sławomir Majda, 13:08 Tak tego nie widzę.
Małgorzata Krata, 13:08 No taki wniosek z pseudo genialnego hasła.
Sławomir Majda, 13:09Nie.
Małgorzata Krata, 13:10 Jak nie? Dusza chciała doświadczać i cierpieć dalej a Bóg zwrócił na nią uwagę i musiała zacząć się zmieniać.
Sławomir Majda, 13:12 Niekoniecznie zmieniać, a np. zapłacić kiedy dłużnicy lub windykatorzy karmiczni walą drzwiami i okna. Albo wojna przyszła.
Małgorzata Krata, 13:13 Autor tego hasła, ten "wielki umysł" zapomniał zdefiniować to kto jest szczęśliwy w takim razie (wg tego autora). Nie podoba mi się to hasło i tyle. Mnie nie śmieszy
Sławomir Majda, 13:15Jak siebie oceniasz z przed 3 lat? Jako ta zapomniana czy zauważona przez Boga? Tu na naszym Forum wiele osób zabiega o zwrócenie na siebie uwagi przez Boga. Pytanie mi się nasunęło...jak ja siebie oceniam z przed 25 lat? Oceniam siebie na niezauważonego przez Boga. Małgorzata Krata, 13:20 Pytanie nie ma właściwej odpowiedzi, bo hasło zakłada tylko dwie opcje i obydwie negatywne.
Sławomir Majda, 13:21 Zabiegałaś o zwrócenie uwagi Boga na siebie, inni też, podobnie jak ja sam.
Małgorzata Krata, 13:23 I wyszłam na tym bardzo dobrze czyli wbrew temu co głosi nie śmieszne hasło
Sławomir Majda, 13:24 Pamiętam, że ciebie przedstawiałem w modlitwie, jakbyś Bogu nie była znana. Boże bo wiesz ``to jest taka jedna pani``...I tu dopiero zaczął się u ciebie kocioł z pomieszaniem, dokładnie jak z cytowanej myśli. Ktoś nie wprawiony MUSI wyciągnąć taki wniosek, bo ma wszystkie dane po temu. A dzieje się tak, kiedy zwrócenie uwagi Boga na siebie samego, pobudza mnóstwo wzorców i ograniczeń. A wszystko złe dzieje się równocześnie. Kiedyś było się TYLKO biednym, a teraz doszła ciężka choroba. Wielu dostrzega, że narastają im problemy a nawet nieszczęścia.
Małgorzata Krata, 13:29 Ja myślę, że Bóg robił co mógł najlepszego, aby jak najmniej bolało a nie żeby tobie i mnie jeszcze więcej dowalić. Myślę, że Bóg jest delikatny a to nie wina Boga, że ktoś miał tyle pomieszań.
Sławomir Majda, 13:30 Wielu też pragnie zwalić na Boga całą winę za troski i wypomnieć, że nie ingerował, a mało kto rozumie, że sama Dusza blokowała zmiany na lepsze.
Małgorzata Krata, 13:37"Szczęśliwi są ci, na których Bóg zwrócił swoją uwagę, choć mogą się liczyć z bólem stawienia czoła własnym pomieszaniom i ich skutkom". Chyba, że Bóg ich od tego uwolni.


Dodano : 03-09-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1450 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.