Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Złota Matryca ludzkiej Duszy.
Nawiązałem kiedyś kontakt z dwoma duszami. Jedna była dobra, zaś druga prawdziwie zła. Próbowałem wartościować przyczyny i zakres patologii tkwiącej wewnątrz niej. Po pewnym czasie moja uwaga została skierowana na Złotą Matrycę tej Duszy.
W ludzkim sercu mieści się jego Rdzeń w kolorze złota.
Podobnie, Dusze nasze są wewnętrznie Złotego koloru i jest to widomy dowód na bycie dziećmi światłości.
światła naszych dusz na poziomie Złotej Matrycy są do siebie podobne.
Można to wykorzystać jedynie w pozytywny sposób. Złota Matryca ludzkiej Duszy jest poza zasięgiem ludzkich knowań czy negatywnych działań innych Dusz. W przypadku kiedy inne istoty są dla nas solą w oku, czy nieszczęściem dla świata możemy wstawienniczo prosić Boga o oczyszczenie owej Duszy począwszy od Złotej Matrycy i pobudzenie jej do pozytywnych działań, zgodnych z planem Boga. do prac i zachowań jakie obejmą również ziemskiego awatra Duszy. Możemy prosić aby to wszystko co jej szkodzi, to co ją niszczy i blokuje zostało przez Boga usunięte w całości.
Złotą Matrycę posiada również Twoja Dusza.
Zatem i dla siebie poproś o zmiany, które rozpoczną się w Matrycy, o przemianę jaka obejmie Ciebie, całą Twoją istotę, każdy przejaw życia- seksualność, dostatek i wszelkie radości istnienia.
Każda Dusza poprzez Złotą Matrycę jest prawdziwie wolna, czysta i nic nie może jej zablokować, zmienić. Nie ma takiej siły we wszechświecie, która Złotą Matrycę Twojej Duszy mogłaby zniszczyć, uszkodzić, zniewolić.
Patrząc na Duszę możemy dostrzec zespół różnych energii. tworzących to czym ona jest:
a) Osobowość- to wydzielona cząstka Duszy jaka zstąpiła w materię na jedno jedyne wcielenie.
Osobowość -cząstka Duszy administrująca Twoim ciałem. Poprzez utożsamienie się z nim uważa że jest tobą, twoim umysłem. Jest tym co kieruje mięśniami gałek ocznych, teraz kiedy czytasz mój tekst. Osobowość jest ,,delegatem” nieśmiertelnej Duszy w świat materialny.
b) Dusza taka jaką ją widać poprzez 3-ie oko. Dusza kolorowa lub szarawa dla słabo otwartego 3-go oka. Ta część Duszy ma Twój kształt i płeć, Twoje ubrania, nawyki. Podobnie można opisać Dusze osób żywych i umarłych.
c) Złota Matryca ludzkiej Duszy, jako że przebywa w złotych boskich energiach jest zawsze pod Jego opieką i ochroną. Jest czysta i prawa, wolna i bezpieczna.

Manipulacje łapaczy Dusz obejmują pierwsze 2 aspekty przejawiania się Duszy i niekiedy pokazują się one związane sznurami, z doprawionymi rogami, kajdanami, sieciami w dłoniach lub na czakrach.
Prawdziwa i czysta Dusza jest taka jaka jest jej matryca, tylko o tym zapomniała zajęta zdobywaniem pieniędzy, praktykami celibatu, wojowaniem, piciem...
Dziś Ty jesteś w stanie przypomnieć Duszy jaka jest naprawdę, podobnie jak ja przypomniałem mojej.

Oddałem Tobie wszechmogący Boże całą Złotą Matrycę mojej Duszy....

Link do ćwiczenia ,,Rdzeń serca”.
Dodano : 05-03-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 2426 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 14-11-2012 23:12:36
  Święta geometria- powstała z inspiracji astralu, na temat tego by poznać Boga i pojąć Jego moc poprzez geometrie- figury geometryczne.

  Niektórzy chcieli poznać jak stworzyć Dusze - myśleli że dokona się poprzez figury, określone schematy, matryce matematyczne i poprzez abstrakcyjne pojęcia- na próżno. Z badań wynikło jednak coś innego - jak niewolić inne istoty za pomocą kształtów geometrycznych- święta geometria przerodziła się w sztukę magiczną.

  święta geometria stworzyła wkodowania Dusz, kody cyfrowe i liczbowe, merkaby oraz jak je 'umieszczać' w istotach - na matrycy więc było ciężko. Zastanawialiście się jak to jest że Dusza może przyjść na Ziemię czysta i spowita światłem a potem co rusz coś wyrzuca na regresii lub przez modlitwę? To jest właśnie system matrycowy istoty w jakim zostały zainstalowane obciążenia - tam się gromadzą. W systemie - a matryca to dysk twardy, identycznie jak w komputerze

  W matrycy duszy jest informacja o wszystkich jej programach (wkodowania, obciążenia), które znajdują się w systemie (energetyce). Aby odzyskać pierwotny stan systemu trzeba zrobić przeinstalowanie systemu - wykasować programy jakie się uzbierało. Aby do tego doszło trzeba wpuścić JEDYNY pierwotny program czyszczący - światło Stwórcy ( intencje, modlitwy).

  Kiedy energetyka Duszy jest przeciążona to widać obciążenia. Kiedy je się skasuje - te widoczne obciążenia w systemie następuje reakcja łańcuchowa - pokazują się inne wadliwe programy. Dlatego wywala hurtowo i wszystko naraz. Dlatego uzdrawianie seksu bez puszczania karmy wojskowej to strata czasu.

  Jeśli istota wpuściła obciążenia do energetyki - nie ważne w jaki sposób- czy karma, czy ktoś wmówił - to powstają z nich programy, które są potem zapisane w samej matrycy (dysku twardym). Kiedy jednostka się oczyszcza to klikają kolejne wadliwe programy jakie ukazują światło dzienne. I wracając do tematu - święta geometria odkryła, a magowie to wykorzystywali- w magii, geometrii zawarli własne programy, a raczej wirusy - tak na wypadek gdy ktoś by się jednak chciał wyzwolić z karny na zawsze i robili wszystko to żeby innym wirus blokował, ograniczał światło Boga jak długo się da, tak by program działał jak najdłużej.
 • Sławomir M. 18-06-2013 14:49:12
  Często słyszę jak osoby mówią z żalem 'moja Dusza jest z matrycy zwykłym smokiem/elfem/aniołem'

  Dziwię się tym stwierdzeniom bowiem osoby i ich Dusze niezależnie od matrycy są przed Stwórcą równe.

  Wszelkie hierarchie anielskie czy jakiekolwiek inne są wymysłem pewnych grup astralnych czy też grupy Dusz.

  Każdy jest wyjątkowy- nawet Dusze o tej samej matrycy są niezwykłe i różnorodne. Tak więc ciężko jest wyselekcjonować, trwałe stałe, wartości, cechy danych matryc np. jeden matrycowy smok może kompletnie się różnić od drugiego- pod kątem cech, talentów i nie tylko.
 • Sławomir M. 23-06-2013 14:11:49

  ELFY

  [12:41:56] Asia: Sama się dziwiłam dlaczego akurat Emmanuel bo mnie się kojarzył w tamtym momencie tylko z motylem Emmanuelem z bajki dla z mojego dzieciństwa...

  [12:51:45] Mirka: Dusze z przeszłością prostytutki noszą w energetyce motyle w różnej formie- motyle nocnych/dziennych uciech

  [12:58:09] Asia: w sumie elfy to też motyle

  [12:46:36] Asia: a ja myślałam że motyl to symbol duszy...

  [13:00:58] Mirka: elfy matrycowe inna historie i to nie są motyle- skrzydła mają przypominające motylów ale....różnią się znacznie pod kątem budowy energetycznej, szczegółów

  matrycowe elfy nawet między sobą się różnią

 • s_majda 05-03-2021 18:17:06

  ``Czytałem tekst związany ze złotą matrycą ludzkiej Duszy. Zastanawiam się od jakiegoś czasu dlaczego czasem awatar wygląda zupełnie inaczej niż Dusza. Kiedyś usłyszałem taki przykład, iż energia Duszy jak wejdzie np. do flaszki czy jakiegoś rulonu to przybierze taką formę, więc idąc tym tokiem rozumowania powinno być za każdym razem podobnie, a najwyraźniej nie jest to takie oczywiste lub brakuje jeszcze informacji.``Z otrzymanego listu.