Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Sweeper w jasnowidzeniu – biorezonans

 

 


Dodano : 04-09-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 2099 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 10-09-2017 11:59:43

  W Chinach zbierany jest w szkołach mocz chłopców. Gotuje się w nim kurze jajka, sprzedawane później na ulicach. Popyt jest ogromny. W jednym punkcie gastronomicznym w kilka godzin znika 1000 jajek Link.

 • s_majda 08-03-2020 09:02:02

  ``W pewnej firmie zdiagnozowałem na komponentach z Chin coś dziwnego, co po wchodziło w reakcje z moim ciałem - silny swąd skóry, bardzo duże zmęczenie, problem z koncentracją z pamięcią krótkotrwała. Po dwóch wizyta u dermatologow nie wykryto zmian skórnych ponieważ siedziałem na L4 i zmiany skórne zanikły zanim odbyła się wizyta. Skierowano mnie do Psychiatry, gdzie podczas 4 miesięcznego leczenia doszedłem sam do tego, że to Morgelonns. Mówiąc o tym lekarzowi stwierdził że nic o tym nie wie. Wróciłem do pracy i znowu problem, bo mam kontakt z źródłem. Odczuwam zmęczenie,problem z koncentracją, zmiany skórne, mój organizm wydala to z skóry, widzę włókna i mam wrazenie że odskakuja to odemnie i zaraża innych. Dużo o tym czytałem i wiem, że m a to bardzo duży związek z moją duszą.``

  Poniżej wklejam za Wikipedią Link cały opis terminu, użytego powyżej a odnoszącego się do mimowolego jasnowidzenia pasożytów i drobnoustrojów. W moim rozumieniu, samo jasnodzenie nie wymaga leczenia, a jest darem, umożliwiającym rozpoznanie jakie to boże stworzenia, ucztują sobie w organizmie. 

  Choroba (syndrom) Morgellonów (ang. Morgellons disease, Morgellons syndrome; w polskich mediach określana mianem "morgellonka"[1]) – rzekome schorzenie skórne mające charakteryzować się szpecącymi ranami, obecnością na skórze i pod nią różnokolorowych włókien nieznanego pochodzenia oraz odnoszeniem przez pacjenta wrażenia pełzania robaków pod jego skórą. Liczne przypadki takiego stanu odnotowano u pacjentów w stanach Teksas, Floryda i Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Zdania naukowców na ten temat początkowo były podzielone. Część lekarzy uważa "chorobę Morgellonów" za objaw halucynozy pasożytniczej. Jednak Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób (CDC) – amerykańska agencja rządowa zajmująca się zapobieganiem, monitoringiem i zwalczaniem chorób – wobec dużej liczby zgłaszanych przypadków, podjęła działania zmierzające do zbadania zjawiska i w 2008 stwierdziła, że nie wiadomo jeszcze, czy jest to nowa jednostka chorobowa[2]. Dopiero w styczniu 2012 opublikowano wyniki badań CDC, które wykazały, że w ciałach pacjentów brak jest obcych organizmów, a tajemnicze włókna pochodzą z ubrań; badacze nie wykryli żadnego czynnika związanego z kondycją pacjenta lub inwazją pasożytniczą wywołującego objawy syndromu, podobnie jak w przypadku halucynozy pasożytniczej[2].Terminu "Morgellons disease" użył po raz pierwszy w 1674 angielski lekarz Sir Thomas Browne opisując podobne schorzenie[3].

 • s_majda 22-03-2020 16:55:56

  Sweeper ma częstotliwości na Koronawirusa. Są dostępne w dołączonym do karty SD Sweepera programie Life Commander.