Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homoseksualiści i ich stożki

Zarówno Dusze gejów jak i niektórych kobiet z racji praktykowania seksu analnego, pokazują się wszędzie w spodniach lub sukniach z gołymi pośladkami. Bywa, że spotykamy kogoś znajomego, albo zupełnie obcą osobę w sklepiku, a tu jawi się niespodzianka dla oka. A niespodzianki sprawiają m.in. kapłani i zakonnice rozmaitych religii i sekt, ludzie władzy, żonaci mężczyźni i nie tylko. Często nie wiadomo, jak i o czym można z taką osobą porozmawiać, gdzie obrócić wzrok.

Wiele osób jasnowidzących sygnalizuje, że Dusze gejów bardzo często mają w odbycie astralne metalowe lub drewniane stożki i oczywiście nie tylko to. Bywa, że stożkami chwalą się również kobiece Dusze.

Myślę, że warto by sobie ulżyć, bo podobne pomysły są prostą drogą do zaparć, hemoroidów i nie tylko Link. Znając skutki hemoridów i ich przyczyny, doświadczeni geje w Helladzie, optowali za homoseksualizmem aktywnym, pasywność zaś zostawiając dla niewolników i co bardziej wyrywnej młodzieży, jeszcze bez rozwagi prącej do przodu.  

 

Temat pokrewny ale dotyczący ust. O ustach gejów  i pewniej grupy pań można by wiele napisać, jak w artykule pt.`` Kobiece łona widoczne w nieco innym miejscu. Wzorce obciążeń``Link. 


Dodano : 16-09-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1597 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.