Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wojny religijne; modlitwa uwalniająca

Fragment obszernego tekstu.

Prosimy otwórz teraz Boże  moje serce, duszę. Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, intencje i blokady związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, nieprzytomności, bałwochwalstwa, wojen, krucjat, zniszczeń ze strony rozmaitych osób wyznających nasze i cudze poglądy i rytuały religijne, min. szamańskie, Chrześcijańskie, Islamskie, bałwochwalcze, Buddyjskie, hinduistyczne, Wisznuickie i nie tylko, które kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, nieprzytomności, bałwochwalstwa, wojen, krucjat, zniszczeń ze strony rozmaitych osób wyznających nasze i cudze poglądy i rytuały religijne, min. szamańskie, Chrześcijańskie, Islamskie, bałwochwalcze, Buddyjskie, hinduistyczne, Wisznuickie i nie tylko. Wspólnie z moją duszą dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, nieprzytomności, bałwochwalstwa, wojen, krucjat, zniszczeń ze strony rozmaitych osób wyznających nasze i cudze poglądy i rytuały religijne, min. szamańskie, Chrześcijańskie, Islamskie, bałwochwalcze, Buddyjskie, hinduistyczne, Wisznuickie i nie tylko, blokującymi i niszczącymi naszą istotę od czasu narodzin, od poczęcia, od dzieciństwa. Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, nieprzytomności, bałwochwalstwa, wojen, krucjat, zniszczeń ze strony rozmaitych osób wyznających nasze i cudze poglądy i rytuały religijne, min. szamańskie, Chrześcijańskie, Islamskie, bałwochwalcze, Buddyjskie, hinduistyczne, Wisznuickie i nie tylko, pochodzącymi ze skutków mszczenia się na Bogu i na innych istotach.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, nieprzytomności, bałwochwalstwa, wojen, krucjat, zniszczeń ze strony rozmaitych osób wyznających nasze i cudze poglądy i rytuały religijne, min. szamańskie, Chrześcijańskie, Islamskie, bałwochwalcze, Buddyjskie, hinduistyczne, Wisznuickie i nie tylko, pochodzącymi ze skutków bycia żołnierzem, wodzem, dowódcą. Jestem istotą boskiej światłości wdzięczną Bogu za uwolnienie mnie i mojej duszy, całej naszej istoty od wszystkich wpływów obcych cywilizacji energetycznych i materialnych, łącznie z rozmaitymi pochodzącymi od nich wzorcami, intencjami, obciążeniami, kodowaniami, transami, misjami oraz naszymi potrzebami doświadczania transów zachwytu, uzależniania się, bałwochwalstwa związanych z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, nieprzytomności, bałwochwalstwa, wojen, krucjat, zniszczeń ze strony rozmaitych osób wyznających nasze i cudze poglądy i rytuały religijne, min. szamańskie, Chrześcijańskie, Islamskie, bałwochwalcze, Buddyjskie, hinduistyczne, Wisznuickie i nie tylko, wytworzonych przez ego moje oraz mojej duszy, całej naszej istoty. Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, nieprzytomności, bałwochwalstwa, wojen, krucjat, zniszczeń ze strony rozmaitych osób wyznających nasze i cudze poglądy i rytuały religijne, min. szamańskie, Chrześcijańskie, Islamskie, bałwochwalcze, Buddyjskie, hinduistyczne, Wisznuickie i nie tylko, tkwiących w naszych relacjach z bliźnimi oraz z ich duszami.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą dziękujemy Bogu  za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, nieprzytomności, bałwochwalstwa, wojen, krucjat, zniszczeń ze strony rozmaitych osób wyznających nasze i cudze poglądy i rytuały religijne, min. szamańskie, Chrześcijańskie, Islamskie, bałwochwalcze, Buddyjskie, hinduistyczne, Wisznuickie i nie tylko, tkwiących w naszej wzajemnej relacji z Tobą Boże dawco życia.


Dodano : 05-10-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1237 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.