Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Rynsztoki nasienia; modlitwa uwalniająca

Fragmenty obszernego tekstu.

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary oraz nasze i cudze uwolnienie od tych i nie tylko tych uwikłań.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, intencje i blokady związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. intencji, obowiązków i funkcji rynsztoków nasienia i nie tylko, które kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. intencji, obowiązków i funkcji rynsztoków nasienia i nie tylko.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. intencji, obowiązków i funkcji rynsztoków nasienia i nie tylko, blokujących skrzydła mojej i cudzej duszy oraz ich ciała auryczne.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. intencji, obowiązków i funkcji rynsztoków nasienia i nie tylko, pochodzącymi ze skutków bycia prostytutką, alfonsem i burdelmamą.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. intencji, obowiązków i funkcji rynsztoków nasienia i nie tylko, blokującymi nasz mózg, móżdżek, nasze serce, nasz układ nerwowy.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. intencji, obowiązków i funkcji rynsztoków nasienia i nie tylko, pochodzącymi ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. intencji, obowiązków i funkcji rynsztoków nasienia i nie tylko, blokującymi i niszczącymi naszą istotę od czasu narodzin, od poczęcia, od dzieciństwa.


Dodano : 26-02-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1251 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.