Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Eunuch czyli geje pasywni

Znajomi geje twierdzą, że w środowisku istnieje ogromny popyt na ``mężczyzn``, czyli tych aktywnych w seksie. Znakomita większość odnajduje się bowiem jako geje pasywni, czyli jako``kobiety``. Z upływem czasu upodabniają się zatem do eunuchów, pozbawionych możliwości uprawiania seksu, jak czynią to mężczyźni ze swymi żonami. Podobieństwo zachowań eunuchów i gejów pasywnych jest dobrze widoczne, jeśli uwzględni się tzw. trzecią płeć, mężczyzn prostytuujących się w wielu krajach, a twierdzących, że nie są homoseksualistami, tylko kobietami jak np. Hidżra i Fa`afafine. 
Powiązanie ze sobą geja pasywnego i eunucha jest jeszcze łatwiejsze, o ile zapoznamy się z dostępną tematyczną i przebogatą literaturą.


Warto jest popracować z własnymi intencjami oddając je Bogu w modlitwie Link.
Przydatne jest mieć jasnowidzcze wyglądy i kilkadziesiąt sesji Regresingu, aby ogarnąć wszelkie konteksty, a przynajmniej jakąś ich część.
Eunuchów czyli kastratów można podzielić na przymusowo okaleczonych i na tych, którzy robią sobie to z własnej woli. 
Ci drudzy w XXI wieku czynią to sobie w całkiem licznych grupach. Można by pośród tych eunuchów wymienić min. polskiego posła, orędownika środowisk LGBT, który spełniał się medialnie zwłaszcza w tej materii. Mający już spory medialny i filmowy dorobek bracia Wachowscy, dali się wykastrować z sobie znanych przyczyn. Istnieją dziś takie państwa, w których kastrowanie jest modne i ma bardzo długą tradycję, gdzie jest również akceptowane społecznie. Przykładem mogą być hinduscy Hidźra (hijra) Link.
Na Tajlandii liczba eunuchów tzw. Kathoy w obu płciach to ok. 2 mln. osób i sięga ok. 5% populacji. Na mniejszą skalę transseksualni są tzw.:
Winkte (berdache) w rejonach południowego Pacyfiku i wśród północno-amerykańskich Indian.
Xanith wśród Arabów w Omanie
Muxe w stanie Oaxaca (Meksyk)
Fa`afafine – w kulturze samoańskiej.
W carskiej Rosji swego czasu działali Skopcy (rzezańcy, ros. скопцы tzn. kastraci, zwani też „białymi gołębiami”) – ruch religijny (grupa wyznaniowa), powstały w łonie bezpopowców i prawosławia, uważający ascezę i kastrację lub surową wstrzemięźliwość płciową za warunek zbawienia. Link Szacuje się, że tych eunuchów było ok. miliona.


W książce pt. ``Boskie przyrodzenie`` na kilkuset stronach autor opisuje rozliczne dowody na to, że penis na ogół ma własny rozum i egzystuje niejako w luźnym związku z nosicielem. Podobny mechanizm w tejże kwestii dostrzegają obie płcie. 
Rodzi się pytanie, dlaczego mężczyźni i kobiety pozbawiają się własnych narządów płciowych? Odpowiedź znajdziemy badając ich losy karmiczne, czyli to co dana istota doświadczyła we wcześniejszych inkarnacjach Duszy. Osobom którym trudno jest jeszcze swobodnie poruszać się przytomnie w pamięci poprzednich wcieleń własnej Duszy, lub cudzych Dusz z pomocą przyjdzie logika. Przykładowo, każdy prawie Europejczyk wie i rozumie, że jeśli będzie jechał rowerem prostą drogą i na zakręcie pojedzie dalej prosto to prawdopodobnie wpadnie do rowu i może się potłuc, lub połamać kończyny. Logika podpowiada nam, że ktoś kto ma pragnienie wykastrować siebie to w poprzednich wcieleniach własnej Duszy, w nadmierny sposób eksploatował dany organ, to ma teraz do niego rozmaite żale lub niechęci. Lub też, poprzez wcześniejsze uprawianie seksu np. jako satyr lub nimfomanka przyczynił się do wielu własnych lub cudzych problemów. Nie widząc innego rozwiązania bierze się za ostrą brzytwę, w nadziei uwolnienia siebie i innych od uwikłań.
Kastracja pod przymusem zapewne jest dalszym ciągiem karmicznych niechęci do własnej seksualności kobiecej lub męskiej. Znamionuje to, że wcześniejsza autokastracja nie przyniosła oczekiwanego uwolnienia od troski. Jeśli chodzi męskich eunuchów niezależnie od motywacji ich wytrzebienia, można wyodrębniać wiele grup.
-Eunuchowie religii kobiecych opartych na kulcie jakiejś Bogini, lub Boskiej Matki. Aby uniknąć masturbacji w stronę bogini, kastrowali się m.in. kapłani Kybele Link. Po dokonanym, zabiegu biegali po mieście, pokazując w uniesionej dłoni okrwawione precjoza.
-Eunuchowie kościelni kastrowani byli jako młodzi chłopcy, w czasach kiedy nikt nie upominał się o skrzywdzonych przez księży i przez innych celibantów. Z racji braku seksualnych narządów męskich eunuchowie są i byli szkoleni na gejów pasywnych. Eunchowie kościelni nie dość, że pracowali wieczorami, to jeszcze umilali czas za dnia swoim opiekunom, śpiewając im ``do kotleta lub postnej ryby`` i przy rozmaitych uroczystościach.
-Eunuchowie haremowi lub dworscy, kastrowani byli jako niewolnicy i niekiedy na własne życzenie, głównie rękoma mniej lub bardziej obeznanych fachowców. W Afryce i w Azji były całe zagłębia skąd porywano chłopców przez setki lat. Ponieważ Mahomet wykupował niewolników to świat Islamu sporo musiał się napracować nad uzasadnieniem niewolenia ludzi, oraz ich kastrowania. Dlatego też, w tolerancyjnym dla innowierców świecie Orientu kastrowaniem chłopców, zajmowali się prawie wyłącznie chrześcijanie. Doceniali ich nawet Szachowie, Sułtani i inni władcy. Zburzenie murów prawosławnego Konstantynopola dokonało się armatami kupionymi w katolickiej Europie. Do tego zlecenia Sułtan zatrudnił katolickich kanonierów z Niemiec i z Węgier.

Dusza męskiego transseksualisty – kastrata – eunucha jest kobietą. Zatem można domniemać, że na własne życzenie Duszy dokonuje się okaleczenie, aby dopasować aktualną płeć ciała do aktualnej płci samej Duszy. Zapraszam do obejżenia jednego z moich filmów o manipulacjach, dość licznych w Buddyzmie na temat oświecenia i na temat niszczenia, tym razem własnej kobiecości u pań.


Cena zakupu kastrata była zwykle trzykrotnie większa niż cena zwykłego niewolnika. Niekiedy płacono dziesięciokrotność ceny. Zdarzały się przypadki uiszczonej kwoty pięćdziesięciokrotnie większej. A nawet ceny 10 koni, co zastanawia nad motywacjami nabywców. Nikt rozsądny nie uwierzy, że kupno eunucha za cenę 50 razy większą niż zwykłego niewolnika, miało na celu nabycie strażnika haremu. Za takie pieniądze kupowano na własne potrzeby. Jak uczynił pewien rzymianin wpisujący takie nabytki, jako zakup środków do pielęgnacji ciała. Możliwe, że drogi eunuch stając się czyimś dobytkiem, miał wspólne relacje karmiczne z nabywcą, lub odpowiadał mu urodą i afrodyzjakiem, jakim dla gejów aktywnych i pasywnych jest zapach stolca. Kupno bardzo drogiego eunucha, zapewniało nabywcy rolę geja aktywnego i homoseksualne przygody w zaciszu własnego domostwa.
Wiedzę na temat homoseksualizmu warto rozszerzyć przez lekturę ``Homoseksualnego Almanachu (LGBT) – jasnowidzenie`` Link.

Jeśli wielu panów traktuje własnego penisa jako decydenta, to autokastracja powodować może pewne zubożenie.... intelektualne. Jednak poważnym problemem z którym spotka się każdy dobrowolny eunuch, jest brak płodności w kolejnej inkarnacji Duszy. Bóg jeśli coś daje to hojnie, a odrzucenie Jego daru widziane jest jako bunt, ale też jawny przejaw bałwochwalstwa. Ktoś kto odrzuca własne gonady, niszczy sobie gospodarkę hormonalną. Zobaczmy również ile dzisiejszych małżeństw jest bezdzietnych, zwłaszcza kiedy o dzieci bezskutecznie starają się dawni, dobrowolni eunuchowie.

 


Dodano : 07-04-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 2431 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 11-04-2018 08:04:15

  W krajach gdzie liczba eunuchów sięga miliona, powstają dla nich osobne publiczne toalety. 

 • Małgorzata Krata 13-04-2018 22:17:38

  W niektórych krajach jak np USA, Czechach, Niemczech dla przestępców seksualnych istnieje możliwość poddania się dobrowolnej kastracji zamiast odsiadywania kary pozbawienia wolności. Obecnie kastracja przybrała charakter nieco bardziej "humanitarny", ponieważ odchodzi się od kastracji chirurgicznej na rzecz kastracji chemicznej. Ta ostatnia pomimo, że nie wiąże się z wycięciem narządu seksualnego, to jednak całkowicie czyni takiego mężczyznę aseksualnym i pozbawia męskości. Zastanawiające jest w związku z tym, czy chęć zostania eunuchem w taki sposób nie wynika u Duszy również z poczucia winy oraz chęci rekompensaty za popełnione deprawacje, zboczenia, przestępstwa na tle seksualnym, być może w poprzednich inkarnacjach Duszy.

   

 • s_majda 11-10-2019 18:07:26

  Dokonywanie samokastracji z pobudek religijnych mogło się wiązać ze sposobem rozumienia przywołanych w Ewangelii według św. Mateusza słów Jezusa: „Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje!” (Mt 19,12).

  Radykalna interpretacja ewangelicznej myśli na temat tych, którzy „dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni”, skłaniała niektórych duchownych i teologów do pozbawienia się narządów płciowych. Jak podaje Euzebiusz z Cezarei w „Historii Kościoła”, Orygenes (185–254), jeden z najsłynniejszych Ojców Kościoła miał opłacić chirurga, by ten go wykastrował. Wskutek zabiegu mógł nauczać nie tylko mężczyzn, lecz także kobiety, wolny od wszelkich pożądliwych myśli. Wydaje się jednak, że z czasem przyszło mu pożałować swojego rozumienia słów Jezusa – w „Komentarzu do Ewangelii św. Mateusza” przestrzega bowiem przed interpretowaniem ewangelicznych myśli „według ciała i według litery”. https://wolnemedia.net/kastracja-w-sredniowieczu/

   

 • s_majda 11-07-2020 22:55:02

  Qin Shi Huang pierwszy cesarz Chin kazał wykastrować wszystkich żołnierzy, którzy dali się portretować w jego terakotowej armii. Jak to ujął ``dał zaszczyt bycia eunuchami na jego dworze``. 

 • s_majda 11-07-2020 23:07:21

  ``Są bowiem eunuchowie, którzy od łona matki takimi się urodzili, są też eunuchowie, którzy zostali wytrzebieni przez ludzi, i zostali eunuchami, którzy wytrzebili się sami dla Królestwa Niebios. Kto jest w stanie to pojąć, niech pojmuje``  (Mt 19,12). Tak jest zapisane w Nowym Testamencie po Grecku. Jednak tłumaczenia sygnowane przez Kościół, podają to zupełnie inaczej.  „Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje!”.

  Różnica w tłumaczeniu zwodzi wielu mężczyzn do bezżenności, a przecież tekst mówi o eunuchach a nie o celibacie.