Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Adoracja waginy i penisa w skutkach karmicznych

Pamiętam z kilku sesji terapii Regresingu medytowanie przed waginą pewnej pani. Medytacja polegała na gapieniu się przez długi czas w jedno miejsce. Przy odrobinie dobrej woli, można by to też zdefiniować jako kontemplację. Po zapamiętanym bólu głowy łatwo mogłem dojść do tego, że owa ``medytacja`` odbywała się pod wpływem podanych narkotyków i hipnoz. Przyczynę owa pani znała dobrze. Zależało jej na naszym kolejnych spotkaniach w następnych wcieleniach Duszy, a gapienie w waginę, miało służyć wbiciu do głowy tej myśli, że pani ma stać się w przyszłości mamusią, bo droga do kolejnego wcielenia ma prowadzić przez jej drogi rodne. Jako pewnik musiałem również przyjąć, że jej łono jest dla mnie niezwykle cenne i wartościowe, o wiele ważniejsze w stosunku do tych, jakie mają inne kobiety. Podobne adoracje genitaliów stosowane są w rytuałach magii miłosnej i min. w czarnej tantrze.
Kilka miliardów ludzi nie mających związku z chrześcijaństwem przyjmuje, że adoracja ampułki z krwią Jana Pawła II lub św. relikwii II i III stopnia ma wszelkie znamiona łamania drugiego przykazania Dekalogu, zakazującego bałwochwalstwa. Adoracja narządów płciowych mieści się również w tej kategorii odstępstw od bożego prawa.
Adoracja penisów nie jest jedynie obyczajem religijnym, ale bywa stałym sypialnianym rytuałem seksualnym. W którym nie wielkość jest istotna dla osoby wielbiącej, ale sama obecność  i możliwość dotykania, wielbienia klejnotów na rozmaite sposoby. W pewnym sensie, narządy płciowe stają się tak dewocjonaliami i wystawiane są niczym drobne przedmioty kultu religijnego (np. medaliki, obrazki) znajdujące się w handlu.
W wielu religiach m.in. w przydrożnych kapliczkach czczone są bóstwa, lub rozmaici święci uważani w danej sekcie za wspomożycieli lub pośredników do bóstw coraz to wyższej rangi, w danej linii przekazu lub w hierarchiach kapłańskich. Na poziomie astralnym dusza takiej świętej osoby, jeśli jest kobieca, to podaje pierś do ssania wielbicielowi. Jakby nie patrzeć, to widzimy w astralu uliczną prostytucję, sprzedawanie się za rogiem i na skrzyżowaniu dróg. Jeśli bóstwo w kapliczce jest mężczyzną i ma męską Duszę, to ta Dusza wystawia zwykle penisa do zrobienia mu seksu zwanego ``miłością francuską``, co jest normalnym obyczajem w świecie Dusz. Jak mawia znajoma, niekiedy to co robią same Dusze jest ciekawsze niż komedie pokazywane w kinach. Dla koneserów różnych form pornografii i nie tylko, zajdzie się również wiele rozmaitych ekspozycji nie tylko w plenerze. Kiedy w takiej kapliczce jakaś adoratorka zrobi swoje z dewocjonaliami bóstwa, to za chwilę przyjdzie kolejna pani lub chętny gej i temu świętemu jakoś dniówka zleci. Zwykle jest tak, nawet w chrześcijaństwie, że bóstwa męskie adorują kobiety lub geje, z kolei boskie matki namiętnie czczone są przez nie będących gejami m.in. celibantów, zakonników i samotnych kapłanów Link. Oczywistym jest, że wszelkie adoracje penisów poprzedziła dokonana wcześniej kastracja. Zatem hołd jest niekiedy okazaniem radości, z odzyskania penisa przez dawną ofiarę - eunucha. 

Warto przypomnieć, że drugie przykazanie Dekalogu Bóg podał w takim brzmieniu ,,Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył." Aby nie trzeba było kiedyś kłaniać się cudzym genitaliom, adorować ich.


Dodano : 03-05-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1703 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.