Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Szczęśliwość – test psychologiczny

Autorzy Małgorzata Krata i Sławomir Majda

Proponowany poniżej test ma zadanie wydobyć na jaw programy i poglądy, które doprowadziły nas do takiej wiedzy o Szczęściu, jaka jest obecnie. Można wstępnie rozpoznać w czym tkwi sedno przekonań. 
Test jest typowym psychologicznym badaniem i zapisujemy sobie PIERWSZĄ odpowiedź jaka się nasunie po przeczytaniu pytania. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Szczęśliwość jest dla mnie……………………ale Szczęśliwość też na pewno nie jest…………………..
Lubię być Szczęśliwa na trzeźwo a czasem tylko osiągam Szczęście przy pomocy alkoholu, papierosa, odrobiny wypalonej trawki, ponieważ..............
Kiedy mówię słowo Szczęśliwość to mam na myśli……………….i kiedy myślę, że daję Szczęśliwość to tak naprawdę daję……………………….a kiedy działam z Szczęśliwością to robię……………………….
Mam kilka negatywnych skojarzeń związanych z Szczęśliwością, a są to m.in.
1………………………….
2………………………….
3………………………….
Znam kilku postaci, które dają mi Miłość, Szczęśliwość a są to m.in……………………………. ja sama obdarzam Szczęśliwością takie postacie/bóstwa, Goauldów, świętych, boskie matki, dowódców jak
1………………………….
2…………………………..
3…………………………..
A z tego bycia przez nich obdarowaną szczęściem, to mam takie zyski jak……………………………..
Nie mogę obdarzyć Szczęśliwością takich postaci jak………………………a to dlatego, że……………………...ale też mnie samej nigdy nie dadzą Szczęśliwości m.in. (kto)…………………………….
Nie otrzymałam kiedyś Szczęśliwości w relacji z kilkoma postaciami np. ………………….a najbardziej pamiętam i nie mogę darować/przebaczyć m.in (komu)…………………………..
Nie jestem zbyt otwarta na dawanie Szczęśliwości wszystkim napotkanym, a to dlatego, że………………………..
Gdybym dawał Szczęśliwość wszystkim bliźnim to wówczas stałoby się………………………
Mam różne bezpieczniki i patenty aby za nadto nie działać z Szczęśliwością i aby Szczęśliwości nie przyjmować, a są to m.in…………………………..polecili mi je……………………..
Szczęśliwość to sama w sobie kojarzy mi się najbardziej z …………………………….
Nie mam Szczęśliwości dla samej siebie ponieważ…………………………a powiedzieli mi to………………a dla Boga nie mam Miłości i Szczęśliwości, bo…………………..brakuje mi też przejawień Szczęśliwości dla innych istot, a w szczególności takich jak…………………………
Szczęśliwość kojarzy mi się najbardziej z takimi moimi trzymanymi wzorcami, blokadami jak……………………..oraz z takimi działaniami jak………………………………
Znam kilka synonimów Szczęśliwości, a mogę wymienić takie jak:
1………………………………..
2……………………………….
3………………………………..
Osoby, istoty, które mają Szczęśliwość w sobie to moim zdaniem są też przy okazji……………………………a kiedy okazują Szczęśliwość, to przy okazji jeszcze dają…………………………………kiedy ja daję Szczęśliwość to przy okazji daję innym również……………………………
Bezwarunkowo kocha mnie tylko………………………………..a bezwarunkowo to ja kocham tylko………………….ale warunkowo kocha mnie………………………………no a warunkami tej otrzymywanej przeze mnie Szczęśliwości są:
1…………………………………..
2………………………………….
3…………………………………
Sama stawiam innym warunki dawania Szczęśliwości, a tymi warunkami są:
1…………………………………
2………………………………….
3…………………………………
Abym dostawała Szczęśliwość od innych to ja muszę…………………………………a abym dostawała Szczęśliwość od Boga to ja muszę……………………..oraz abym to ja dawała Szczęśliwość innym to inni muszą…………………………………….a Bóg powinien……………………………….
Ja nie mogę być kochana ponieważ……………………………., wiem też, że Bóg nie kocha mnie bo………………………inni mnie nie kochają również dlatego, że…………………………………….
Kiedy w moim życiu przejawia się Szczęśliwość to wówczas dzieje się………………………….tracę na tym w taki sposób jak………………………………………..ale mam też zyski z przejawiającej się moim życiu Szczęśliwości a są to……………………………………….
Mam patent aby zawsze lub na trochę działała u mnie Szczęśliwość a mianowicie taki:……………………………mam również sposób, aby mówić o innych Szczęśliwości, a ten sposób to……………………………….umiem też działać aby przynosić Szczęśliwość, a robię to za pomocą następującego pomysłu…………………………………………….
Największe braki Szczęśliwości w ciele/relacjach/dziedzinach życia to ja mam i trzymam w………………………………..ale najbardziej ze wszystkiego to ja kocham………………………………..
Nigdy nie oddam mojej Szczęśliwości do (lub dla, lub przez) …………………………….i ciężko mi tez zrezygnować z jednej kwestii, którą kocham całym sercem a jest to…………………………..
Bardziej niż Szczęście dawane przez Boga to ja wolę………………………..ale też bardziej niż samą siebie to ja wolę…………………………
Z powodu odczuwanej Szczęśliwości to zrobiłam kiedyś kilka głupot takich jak………………………..ale też wpakowałam się w poważne kłopoty, takie jak…………………………………do dziś ponoszę negatywne skutki mojej Szczęśliwości do…………………………………….
W moim sercu nie ma miejsca na czystą Szczęśliwość ponieważ…………………………..a najbardziej to moje serce wypełnia jeszcze……………………………..
Zamiast Szczęśliwości to chętniej bym przyjęła od Boga…………………………………….a od innych…………………………
Sama chętniej niż Szczęśliwość to daję Bogu…………………….a innym…………………………
Szczęśliwość jest przereklamowana, ponieważ………………………………ale też wciąż czekam na Szczęśliwość w relacji do ………………………lecz również nigdy nie przyjmę Szczęśliwości w relacji z ……………………………………


Dodano : 17-07-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1237 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
18-07-2018 08:49:11

Jak to zawsze przy robieniu pokłonów się ujawnia, przyczyną toksycznego otoczenia, należenie do rodziny DDA czy posiadanioe wzorców uwikłań z wyżej omówionych intencji zawsze jest stwarzanie innym taki właśnie problemów. 

  • s_majda 20-08-2018 10:48:15

    Robiłem te intencje i naszło mnie, że Bóg nie prosi. A w kolejnej intencji wyszło czemu. Bo pewnie kiedyś prosił, ale Go nie słuchano. Zatem teraz sugeruje, oferuje, informuje, podpowiada. Proszenie byłoby odbierane przez innych, których Bóg nie prosi, jako wskazanie konkretnej postaci jako tej, na której Bogu szczególne zależy. Natychmiast inni by chcieli, aby i ich prosił, albo i narzekał, że sobie nie poradzi bez niej lub bez niego.