Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Miłość – test psychologiczny

Autorka Małgorzata Krata

Proponowany poniżej test ma zadanie wydobyć na jaw programy i poglądy, które doprowadziły nas do takiej wiedzy o miłości, jaka jest obecnie. Można wstępnie rozpoznać w czym tkwi sedno przekonań. 
Test jest typowym psychologicznym badaniem i zapisujemy sobie PIERWSZĄ odpowiedź jaka się nasunie po przeczytaniu pytania. 

 

 

 

 

 

 


Miłość jest dla mnie……………………ale miłość też na pewno nie jest…………………..
Kiedy mówię słowo Miłość to mam na myśli……………….i kiedy myślę, że daję Miłość to tak naprawdę daję……………………….a kiedy działam z Miłością to robię……………………….
Mam kilka negatywnych skojarzeń związanych z miłością, a są to m.in.
1………………………….
2………………………….
3………………………….
Znam kilku bogów, które dają mi miłość a są to m.in……………………………. ja sama obdarzam miłością takie postacie/bóstwa, Goauldów, świętych, boskie matki, dowódców jak
1………………………….
2…………………………..
3…………………………..
A z tego bycia przez nich kochaną, to mam takie zyski jak……………………………..
Nie mogę obdarzyć miłością takich postaci jak………………………a to dlatego, że……………………...ale też mnie samej nigdy nie dadzą miłości m.in. (kto)…………………………….
Nie otrzymałam kiedyś miłości od kilku postaci, osób………………….a najbardziej pamiętam i nie mogę darować/przebaczyć m.in (komu)…………………………..
Nie jestem zbyt otwarta na dawanie miłości wszystkim napotkanym, a to dlatego, że………………………..
Gdybym dawał miłość wszystkim bliźnim to wówczas stałoby się………………………
Mam różne bezpieczniki i patenty aby za nadto nie działać z miłością i aby miłości nie przyjmować, a są to m.in…………………………..polecili mi je……………………..
Miłość to sama w sobie kojarzy mi się najbardziej z …………………………….
Nie mam miłości dla samej siebie ponieważ…………………………a powiedzieli mi to………………a dla Boga nie mam miłości, bo…………………..brakuje mi tez miłości dla innych istot, a w szczególności takich jak…………………………
Miłość kojarzy mi się najbardziej z takimi moimi trzymanymi wzorcami, blokadami jak……………………..oraz z takimi działaniami jak………………………………
Znam kilka synonimów miłości, a mogę wymienić takie jak:
1………………………………..
2……………………………….
3………………………………..
Osoby, istoty, które mają miłość w sobie to moim zdaniem są też przy okazji……………………………a kiedy okazują miłość, to przy okazji jeszcze dają…………………………………kiedy ja daję miłość to przy okazji daję innym również……………………………
Bezwarunkowo kocha mnie tylko………………………………..a bezwarunkowo to ja kocham tylko………………….ale warunkowo kocha mnie………………………………no a warunkami tej otrzymywanej przeze mnie miłości są:
1…………………………………..
2………………………………….
3…………………………………
Sama stawiam innym warunki dawania miłości, a tymi warunkami są:
1…………………………………
2………………………………….
3…………………………………
Abym dostawała miłość od innych to ja muszę…………………………………a abym dostawała miłość od Boga to ja muszę……………………..oraz abym to ja dawała miłość innym to inni muszą…………………………………….a Bóg powinien……………………………….
Ja nie mogę być kochana ponieważ……………………………., wiem też, że Bóg nie kocha mnie bo………………………inni mnie nie kochają również dlatego, że…………………………………….
Kiedy w moim życiu przejawia się miłość to wówczas dzieje się………………………….tracę na tym w taki sposób jak………………………………………..ale mam też zyski z przejawiającej się moim życiu miłości a są to……………………………………….
Mam patent aby z mojego serca płynęła miłość a mianowicie taki:……………………………mam również sposób, aby mówić do innych z miłością, a ten sposób to……………………………….umiem też działać z miłością, a robię to za pomocą następującego pomysłu…………………………………………….
Największe braki miłości w ciele/relacjach/dziedzinach życia to ja mam i trzymam w………………………………..ale najbardziej ze wszystkiego to ja kocham………………………………..
Nigdy nie oddam mojej miłości do…………………………….i ciężko mi tez zrezygnować z jednej kwestii, którą kocham całym sercem a jest to…………………………..
Bardziej niż Boga to ja kocham………………………..ale też bardziej niż samą siebie to ja kocham…………………………
Z powodu odczuwanej miłości to zrobiłam kiedyś kilka głupot takich jak………………………..ale też wpakowałam się w poważne kłopoty, takie jak…………………………………do dziś ponoszę negatywne skutki mojej miłości do…………………………………….
W moim sercu nie ma miejsca na czystą miłość ponieważ…………………………..a najbardziej to moje serce wypełnia jeszcze……………………………..
Zamiast miłości to chętniej bym przyjęła od Boga…………………………………….a od innych…………………………
Sama chętniej niż miłość to daję Bogu…………………….a innym…………………………
Miłość jest przereklamowana, ponieważ………………………………ale też wciąż czekam na miłość od………………………lecz również nigdy nie przyjmę miłości od……………………………………


Dodano : 23-05-2019 Przez: s_majda Przeczytano: 1569 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.