Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Pelerynki Superbohaterów – karma ludzkiej Duszy

Od wielu lat widuję ludzkie Dusze w różnych strojach z dawnych epok. Nie spotkałem żadnej postaci w pelerynie superbohatera. Jednak filmy oparte na komiksach pokazują ze 30% Bohaterów w takich strojach, nie z tej współczesnej nam epoki. Utarło się, że kobiece Bohaterki również mogą mieć pelerynki, ale oczywiście powinny mieć na rysunkach i filmach piersi spore, niczym Matki Boskie Link.


Poza pelerynkami, każda komiksowa postać ma jakieś indywidualne moce i atrybuty do walki. Znakomita większość lata w powietrzu, lub co najmniej skacze po elewacjach, daleko na 50 metrów jak Boglodota - Boris the Animal z filmu `` Men in Black``.
Mam nieodparte przekonanie, że ogromna ilość komiksów i książek oraz filmowych scenariuszy S-fi pochodzi od osób jasnowidzących. To, że ja nie widzę pelerynek u Dusz, nie oznacza, że inne osoby jasnowidzące, nie dostrzegają tych i innych uwikłań, które mi umykają.
Niekiedy pojawia się Dusza w hełmie z czerwonym, zwykle pióropuszem. Mogą to być hełmy Rzymskie, Bizantyjskie, Kartagińskie, Ateńskie, Sparty, Partyjskie itp. Oczywiście Dusza taka ma na sobie pełen strój wojskowy, niekiedy z czerwoną peleryną.

Teza
Pelerynki Superbohaterów mogą wywodzić się z wizji jasnowidzących scenarzystów, którym ukazały się jakieś postacie astralne. Ale są wspomnieniami karmicznymi Dusz je noszących, zapamiętanymi z dawno minionych czasów.
Oznacza to, że scenarzysta WIDZI duszę w stroju z dawnej epoki i tworzy na papierze opowieść, opartą na wizjach, jakie snują mu się przed oczyma. Czerwony pióropusz, a zwłaszcza peleryna, wyróżniały oficerów lub dowódców, a ci fachowcy od mokrej i ręcznej roboty bardzo przypominają komiksowych bohaterów, fachowców od mokrej i ręcznej roboty, którzy unoszą się w powietrzu, podnoszą pociągi jedną ręką itp.
Ps.
Pelerynki obśmiano gruntownie na filmie ``Iniemamocni``. Zrobiła to krawcowa, ukazująca bohaterowi, przygotowaną zawczasu mutimedialną prezentację, o tym, jak dla latających postaci niebezpieczne są pelerynki, które może wessać np. silnik samolotu.


Dodano : 30-11-2019 Przez: s_majda Przeczytano: 1988 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
02-12-2019 20:54:57

Pelerynki i rajtuzy http://modlitwainnanizwszystkie.pl/artykuly.php?id_artykulu=1599 Superbohaterów dorowadziły wiele lat temu różnych badaczy, do konstatacji, że jest to środowisko gejowskie. Czego przykładem na lata 60-e był Batman, żyjący w jednym domu, bez kobiety, jeno z wiernym sługą. 

  • s_majda 02-12-2019 21:04:48

    Pelerynki i rajtuzy Superbohaterów Link, doprowadziły wiele lat temu różnych badaczy, do konstatacji, że jest to środowisko gejowskie. Czego przykładem na lata 60-e był Batman, żyjący w jednym domu, bez kobiety, jeno z wiernym sługą.