Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Fioletowe barwy, Fioletowe wibracje. Modlitwa uwalniająca.
Otwórz Boże moje serce.
Boże ojcze mój, Ty wiesz o mnie wszystko, Ty Boże znasz wszystkie moje potrzeby moje oczekiwanie. Ty Boże znasz moją drogę do ciebie. Boże ojcze mój. Ty wiesz jakie kolor mojej aury jaki kolor moich wibracji, jaka barwa moich energii jest dla mnie właściwa. Jestem wdzięczny Tobie Boże, że mi ją przywróciłeś ponownie tak łatwo i bezpiecznie tak lekko i swobodnie. Jestem wdzięczny Tobie Boże, że to się tak łatwo, tak szybko i bezpiecznie dokonało.
Akceptuję to, że zdecydowałem się kiedyś na boską fioletową barwę jako najlepszą, najwartościowszą dla mnie istoty bożego światła, istoty bożej Miłości. Ta epoka fioletowej energii mojej własnej aury już się skończyła, -dobiegła końca. Wybrałem bowiem jako właściwe dla mnie istoty bożego światła, istoty bożej Miłości dla mojej własnej aury, bosko czyste barwy złotą, platynową -wibrację złotą, platynową. Akcept i z radością przyjmuję to, że Bóg, wszechświat i wszystkie istoty, zawsze wspierają mnie kiedy niewinnie, bezpiecznie, wypełniony miłością w moim fizycznym materialnym ciele w mojej duszy, umyśle wyrażam wszystkie boskie złote energie i kolory, boskie platynowe energie i kolory, boskie białe energie i kolory oraz wszystkie boskie złote wibracje, boskie platynowe wibracje i boskie białe wibracje i kolory. Przebaczyłem, że nosiłem wraz z fioletem mojej własnej aury depresje, cierpienia, boleści, ograniczenia. Ta epoka fioletowego cierpienia Fioletowej depresji, Fioletowych boleści Fioletowych ograniczeń, Fioletowej biedy, Fioletowej nędzy finansowej zakończyła się dla mnie całkowicie i bezpowrotnie. Wywyższyłem we mnie Boga Stwórczej Miłości, który pomaga mi zawsze i wszędzie, teraz i tutaj. Wiem przeto, że Bóg Stwórczej Miłości zawsze daje mi energie, kolory i wibracje lepsze czyściejsze niż fioletowa aura niż Fioletowe barwy, Fioletowe wibracje na które się kiedyś zdecydowałem. Jestem wdzięczny Bogu Stwórczej Miłości za to, że uczynił mnie wolnym od wszystkich moich intencji, oczekiwań, planów, projektów, pomysłów przyciągających do mnie w moim życiu wyłącznie Fioletowe barwy, Fioletowe wibracje i związane z nimi życiowe pomieszanie. Przebaczyłem, że nosiłem wraz z fioletem mojej własnej aury Fioletowe barwy, Fioletowe wibracje pochodzące od grupy beliala i archaniołów. Pozwalam na to aby moje ciało fiz, moja własna dusza w sposób łatwy, lekki bez i swobodny przyjmowały wszystkie boskie złote energie i kolory, boskie platynowe energie i kolory, boskie białe energie i kolory oraz wszystkie boskie złote wibracje, boskie platynowe wibracje i boskie białe wibracje i kolory. Wiem to i rozumiem to, że Fioletowe barwy, Fioletowe wibracje mojej aury były dla mnie bardzo cenne i wartościowe, że rozwijały moją duszę mój umysł moje ciało fizyczne. Jestem wdzięczny Bogu Stwórczej Miłości za to, że daje mi bezustannie jeszcze wyższe wibracje wyższe energie niż fioletowe niż czysto białe. Jestem wdzięczny Bogu Stwórczej Miłości za to, że uczynił mnie wolnym od wszystkich moich misji, zobowiązań, posłannictw, powinności, nawyków, przyzwyczajeń przyciągających do mnie w moim życiu wyłącznie Fioletowe barwy, Fioletowe wibracje i związane z nimi życiowe pomieszanie. Jestem wdzięczny Bogu za to, że uczynił mnie wolnym od wszystkich moich ślubowań, przysiąg, nakazów, zakazów przyciągających do mnie w moim życiu wyłącznie Fioletowe barwy, Fioletowe wibracje i związane z nimi życiowe pomieszanie.
Dodano : 21-04-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1342 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.