Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Koronawiusy widziane w energetyce człowieka i Duszy

Kiedy zaczęło się nagłaśnianie pandemii w Chinach, wykonałem kilka pierwszych modlitw ochronnych dla siebie i rodziny. W lutym 2020 roku zobaczyłem pierwsze astralne korony na głowach znajomych osób. Nie było ich wielu, ale jednak. Trochę trwało zrozumienie z czym mam do czynienia.

W koronach zobaczyłem rozmaite przejawienia INKARNACJI Duszy w te wirusy, a raczej zachowane po nich pamiątki. Dusze ukazują je m.in. jako korony podobne do koron królewskich z kilkoma ``czułkami`` wystającymi w górę.
Czułki są ustawione w jednym rzędzie lub np. w trzech. Domniemam, że ilość rzędów oznacza ilość inkarnacji Duszy w wirus, lub też odpowiednio ilość gatunków wirusów, w które istota inkarnowała.
Dostrzegam rozmaitej wielkości ``czułki``. Są długie i krótkie, co zapewne wynika z ogromnej różnorodności gatunków tych drobnoustrojów.
Widoczna jest różnorodność koron. Niektóre mają stosunkowo wysoki otok, inne zaś akcentują ilość lub wysokość czułek. Niektóre osoby/Dusze mają korony w kolorze szarym lub czarnym. Trafiają się korony złote, zapewne znamionujące większe osiągnięcia w kreacjach jednostki, dokonane jako wirus. Spotkałem też wysokie i stojące kołnierze (podobne do wykonanych z lisa, sobola) z czułkami koronawirusów.
Kilka osób z którymi rozmawiałem o widocznych u nich koronach, myślało, że mają aktywnego w sobie wirusa.
W moim rozumieniu Duchowości, reinkarnacji takie korony oznaczają tylko to, że Dusza inkarnowała kiedyś w wirusa, a nie że osoba choruje. Co wcale nie oznacza, że serdeczne podejście do wirusów jakie ma Dusza, nie przyciągnie osobie choroby.
Na tym filmie przesadzono w ilością odnóg jakie się na głowach ujawniają Link.
Modlitwa uwalniająca od przyciągania do siebie koronawirusów i inne powiązane informacje Link.


Dodano : 25-03-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 2248 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 27-03-2020 20:46:37

  Porozmawiajmy z własnym koronawiusem

  Mam na myśli, monolog skierowany do innej inkarnacji własnej Duszy. 

  Jeśli ktoś akceptuje, że Dusze mogą inkarnować w ciała mężczyzny i odpowiednio w cała kobiety, to również te same Dusze mogą inkarnowć jako drzewa, kozy, muchy i drobnoustroje. Te ostatnie, a do nich zaliczymy wirusy, jak wszystkie inne żywe materialne stworzenia pragną żyć, mieć dzieci tak liczne, jak pozwalają im na to warunki egzystencji. Świadomość człowieka i jego wiedza o świecie różnią się wiedzy, jaką ma żywa istota widziana pod mikroskopem jako wirus. On może nie wiedzieć, że niszczy ciało nosiciela i może przyczynić się do cudzej śmierci. 

  Powiedzmy zatem innej inkarnacji naszej Duszy o tym fakcie. 

 • s_majda 02-04-2020 10:33:22

  Wizyjny atak koronawirusa miałem nocą. Około godziny 2,00 obudziłem się, łapiąć z trudem powietrze. Oddechy były płytkie i bardzo szybkie. Nie mogłem złapać pełnego tchu. Trwało to ze 2-3 minuty i wówczas znajoma istota mówi, ``możesz zdjąć z głowy koronę koronawirusa``. 

  Dopowiem, że często wyświetlają mi się, takie jak ta, różne wspomnienia karmiczne, wywodzące się z odległych nawet inkarnacji mojej Duszy. Atak wirusa, kilka tygodni wcześniej poprzedziła scena, w której ta sama istota nakłada na głowę innej inkarnacji Duszy lub samej Duszy koronę koronowirusa. Po wyślwietleniu się sceny nakładania nam korony koronawirusa, napisałem pierwszy tekst, chroniący przed nimi. 

 • s_majda 14-11-2020 08:57:38

  Ludzie padający na ulice w Chinach, pokazywani byli w mediach na przełomie roku 2019/2020. Znajoma osoba jasnowidząca widziała wówczas, w swoim mieście, krwistoczerwone chmury z energiami Covida, zawieszone na wysokości głów. Chmury te były zastoinowe i tylko nieznacznie zmieniały lokalizację. Zdarzało się, że osoby wchodzące w ich przestrzeń, padały na ziemię podobnie jak w Chinach. 

 • s_majda 06-03-2021 08:34:27

  Covid a utrata węchu. Być może ktoś to już opisał. Widzieliśmy z Andrzejem Pietrowskim osobę, która po pół roku od choroby nie odzyskała węchu. W obszarze nosa, pokazały się zaczernione miejsca, prawdopodobnie w dalszym ciągu zainfekowane wirusem. Warto by skorzystać z kilkudniowych inhalacji antywirusowym gansem miedzio-cynkowym pomysłu M Keshe.

 • s_majda 17-03-2021 20:40:10

  Od kilku dni widuję osoby z ``czarną`` energią w całym korpusie ciała. Początkowo myślałem, że to aktywny rak, bo on tak jest mi pokazywany. Później ujawniła się czerń u osoby tuż po chorobie. Dzisiaj byłem w saunie przy miejskim basenie i osób z czernią kąpało się całkiem sporo. Czarne były też szafki na ubrania. Być może ktoś trzymał tam zainfekowaną odzież.

  Przed tygodniem widziałem pewną ciekawostkę na basenie, gdzie pływały dzieci szkolne. Woda nie miała w sobie wirusów (ja ich tam nie widziałem). Ale na powierzchni pływało kilka energetycznych myślokształtów wirusa. Miały zielony kolor i były wielkości piłek plażowych. Oczywiście same wirusy to maleńkie drobinki, jednak ich Dusze wykształciły, jak rozumiem, rozmaite techniki wabienia. Przy takiej wielkości energetyki wirusa (jak piłka), dusza dziecka może się nim zainteresować i zabrać ze sobą do domu. Pod prysznicem zobaczyłem wtedy na kafelkach ściennych innego wirusa, również czekającego, aż go ktoś zabierze. 

 • s_majda 18-03-2021 20:21:05

  Spotykam osoby po szczepiniu, które mają w sercu myślokształtKoronawirusa np. wielkości talerzyka. Osoba przeżyje, ale dusza ma tęsknotę w sercu, którą gdzieś zaspokoi. 

 • s_majda 05-04-2021 08:38:46

  Korona wirus - jasnowidzenie - raport nr 2

   

 • s_majda 10-04-2021 08:21:13

  Nie ma amantadyny ? Nie ma problemu -Jerzy Zięba Link 

 • 10-04-2021 12:16:58

  Wizyta u zarażonego Cowidem zakończyła się dla znajomego, po kilku minutach, wyjściem z mieszkania w czarnej szerokiej na 40 cm. chmurze cowidoych energii. Mnie zaskoczyło tak szybkie ,,oblepienie się" ciała.  

 • s_majda 25-04-2021 20:45:41

  Poszczególne wirusy doczepiają się wypustkami do kolejnych osobników. W przewodzie oddechowym tworzy się w krótkim czasie gęsta sieć, połączonych ze sobą osobników. I ta sieć blokuje przepływ powietrza.

 • s_majda 04-05-2021 22:01:45

  Z całym szacunkiem dla osób, które nie widzą światów astralnych, publikuję przybliżony wygląd czegoś, co kilka osób widzi jako dodatek do szczepionek. To są żywe astralne istoty a nie symbol  samochodu ``nauki jazdy``. Widzimy  je jako czarne, ale są też dominujące w białej barwie. 

  W moim rozeznaniu, szczepionki są bezpieczne, jednak w astralu rozdawane są ŁĄCZNIE z tymi stworzeniami. Domniemamy, że mogą w jakiś sposób  negatywnie wpływać na układ nerwowy. Nie wiemy jeszcze skąd są dostarczane w hurtowych ilościach.

   

 • s_majda 08-10-2021 22:37:43

  Tydzień temu na basenie widziałem w wodzie pojedyncze wirusy. Dziś prawie nie było widać wody, tyle ich przyrosło. Na koniec miesiąca zapowiadane jest przyrost 50 000 osób chorujących dziennie. Wolałem nie wchodzić do tej wody.