Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Byłem kiedyś niczym Ozeasz

Motto
``Bóg powodował rozmaite działania ku pożytkowi zbytnio opieszałych ludzi jak min.:
Ozeaszowi wziąć za żonę wszetecznicę i jeszcze raz pokochać tę kobietę złych obyczajów i cudzołożnicę.``
(Na podstawie Biblii i książki ``Dzieje Miłości Bożej``) Link.
Niewiele brakło, a prowadzony boskim zrządzeniem, wybrałbym na żonę, kobietę podobną z charakteru i zawodu do Gomer, połowicy biblijnego Ozeasza. Cudem udało mi się uchylić od tego brzemienia. Jeśli któryś z czytelników miał mniej szczęścia, to pozwolę sobie zwrócić uwagę na karmiczne konteksty uwikłania, które udało mi się z mozołem prześledzić. Odwrócenie roli małżonków i płci, tworzy obraz identycznych problemów kobiety, mającej zdradliwego męża.
Szczególną cechą naszych relacji z niewiastą było to, że nie mieliśmy żadnych wzajemnych relacji. Jednak nie mogłem zapomnieć o tej Cudownej Kobiecie. Wiele lat zajęło ustalenie, że prowadziły mnie hipnozy, założone w poprzednich inkarnacjach naszych Dusz i pełna bezwzględność w egzekwowaniu tego skutków przez hipnotyzerkę.
Te oraz inne aspekty udało mi się ustalić i powierzyć Bogu do uwolnienia.
-Ozeasz wspomina potomstwo jakie mieli. Syn nosił imię ``Nie mój``. Szacuje się, że w całej populacji, około 10% dzieci ma podobne imiona, i wychowywane jest przez nie świadomych tego mężczyzn.
-Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kobiety podobne do Gomer zostają przygotowane do tych działań w jeszcze wcześniejszych inkarnacjach ich Dusz.

W dziale tekstów pt.:``Żołnierz czy prostytutka" zamieściłem wiele konkretnych informacji >Link.


Dodano : 19-07-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 605 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.