Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Haremy. Modlitwa
Nie przypomniał mi się jeszcze żaden harem ani moja rola w nim, ale kto tam wie jak było...

Boże proszę otwórz teraz moje serce. Proszę o pełną boską ochronę całej mojej istoty.
Zwracam teraz wolność wszystkim miłym paniom, jakie na wiele wcieleń znalazły zaciszny kącik w rozmaitych Haremach całego świata. Zwracam teraz wolność sympatycznej obsłudze i wszystkim pracownikom moich Haremów.
Przebaczyłem brak zasad moralnych wszystkim władcom Haremowym.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie moje potrzeby posiadania własnych Haremów i własnych kobiet na usługach Haremowych.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby budowania własnych Haremów. Przebaczyłem sobie nadprodukcję hormonów wywołującą kiedyś potrzebę posiadania Haremu.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby dot. utrzymywania na mój koszt haremów oraz kobiet Haremowych. Jestem wolny od przyciągania do Haremu i do mnie konkurujących ze sobą kobiet. Przebaczyłem sobie wstyd i obciach jaki przyniosło mi posiadanie własnego Haremu.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby dot. utrzymywania w Haremach i to na mój koszt darmozjadów, nierobów i rozmaite beztalencia. Przebaczyłem wszystkim Haremowym władcom obsesyjne zainteresowanie seksem. Przebaczyłem sobie to, że ja byłem przyczyną i powodem powstania walk i rywalizacji moich Haremowych kobiet. Przebaczyłem sobie to, że ja byłem przyczyną i powodem powstania walk i rywalizacji pomiędzy Haremowymi dziećmi.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby dot. utrzymywania w Haremach i to na mój koszt; służby oraz eunuchów. Przebaczyłem sobie to, że musiałem ciągle obściskiwać się i obłapiać z coraz to inną Haremową kobietą.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby dot. blokowania w Haremach energii mojego serca, jasności mojej własnej duszy. Przebaczyłem sobie to, że musiałem ciągle dogadzać tak wielu kobietom o sprzecznych poglądach, zapachach, obyczajach, religiach.
Proszę dokonaj teraz Boże kasacji narkotycznego otępienia jakie poszło za mną z haremowych doświadczeń.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże tych wszystkich, którzy w Haremach usiłowali zawładnąć mną oraz moja duszą. Przebaczyłem sobie to, że trzymałem kobiety w Haremie dla uciech cielesnych.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże spętania mego serca wyniesione z Haremów.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie skutki, konsekwencje wszystkich moich dawnych libacji i naćpań odbywanych w Haremach. Przebaczyłem sobie to, że musiałem ciągle godzić konflikty pomiędzy kobietami Haremu i pomiędzy naszymi dziećmi.Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie kobiety oraz ich dusze przyssane jak pijawki do mnie i do moich Haremów. Przebaczyłem moim kobietom Haremowym to, że one nimi zostały. Jestem istotą bożego światła i nie potrzebuję mieszkać w Haremach ani doświadczać Haremowych uniesień.
Zwróciłem wolność wszystkim Haremowym władcom o narcystycznych skłonnościach. Przebaczyłem sobie to, że do mojego własnego Haremu przyciągałem kobiety lekkie i łatwe.
Jestem wolny od przyciągania do siebie prostytutek i sprzedajnych kobiet ze świata całego.
Przebaczyłem mojemu haremowemu synowi, że walczył ze mną, że on chciał mnie kiedyś zniszczyć.
Przebaczyłem mojej duszy to, że stała się kiedyś władcą haremu zamiast dążyć do harmonii z Twórczą Siłą Wszechświata.

Dodano : 29-05-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1508 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 25-12-2018 18:48:13

    Haremy mają wiele różnych aspektów rzutujących karmicznie. M. in. ich istnienie przez wieki, związane było z obsługą przez eunuchów, którzy z konieczności stawali się gejami pasywnymi. 

    Inny mechanizm o którym się zapomina, to bezruch kobiet w haremie. Jeśli harem był strzeżony przez straże lub wojsko, to kobiety całe życie poruszały się z pokoju do łazienki, z niej do salonu i czasem na ogrodzony podwórzec. Zatem większość z nich tuczyła się i to znacząco. U ich Dusz, ale też u takiego władcy powstają zatem oczekiwania i nawyki, że kobieta ma wyglądać jak prezenterki Katraskiej telewizji Al-Dżazira, z nadwagą 20-40 kg. W  kolejnych inkarnacjach ich Dusz, mężczyźni mogą celowo tuczyć małżonki, aby i one doszły do oczekiwanego wzorca nadwagi. Również one same mogą odtwarzać mechanizm tuczenia się, aby małżonek zyskał wyższy status społeczny.