Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Komory gazowe III Rzeszy – intencje do przemodlenia

Autor Mateusz Lewandowski na podstawie wiedzy ogólnej i tekstów Sławomira Majdy.
Komentarz Sławomir Majda
Zdaję sobie sprawę, że chyba ma ma już żyjących pracowników etatowych i dorywczych, działających kiedyś w obozach zagłady przy komorach gazowych. Jednak z uwagi na specyfikę wykonywanej pracy, odciska się to w kolejnych wcieleniach Duszy wszystkich stron konfliktu. Należy tu doliczyć karmę zleceniodawców, ofiar, bezpośrednich pracowników i nie tylko ich. Opowiadał znajomy regreser, z karmą narkomana, że poprzednie wcielenie jego Duszy ochoczo zmierzyło się z tą formą śmierci, z uwagi na zasłyszane informacje, o niesłychanym ``odlocie`` jaki zapewni Cyklon B.
Warto pamiętać, że istnieje pewne podobieństwo obozów zagłady do ubojni np. drobiu, do rzeźni bydła mięsnego, do pracy we flocie rybackiej a nawet do drwala z piłą, karczującego las. Tyle, że te niuanse karmiczne trzeba widzieć i rozumieć jak przebiega proces dobierania sobie nowej powłoki – inkarnacji przez Dusze.

Usystematyzowane uwalnianie się od obciążeń- linki do tekstów, informacje o nagraniach, praca z intencjami, technika pokłonu >Link. 

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie bycia biedakami, chorymi.
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza].

1.Naszego, a przez nas cudzego m.in. organizowania masowych śmierci, gazowania innych w komorach gazowych m.in. w obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
2. Naszego, a przez nas cudzego m.in. przyjmowania, selekcjonowania ofiar, które mają zostać zagazowane w komorach gazowych m.in. w obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
3. Naszego, a przez nas cudzego m.in. obiecywania ofiarom, które mają być zagazowane, że nic im się nie stanie w komorach gazowych, w obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
4. Naszego, a przez nas cudzego m.in. bycia dowódcą, pracownikiem etatowym, podwładnym, pracownikiem dorywczym obszaru komór gazowych w obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
5. Naszego, a przez nas cudzego m.in. kwalifikowania, przygotowywania tych, którzy mają trafić do komór gazowych bądź na pobyt, do pracy w obozie koncentracyjnym w m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
6. Naszego, a przez nas cudzego m.in. nakłaniania innych do świadczenia usług seksualnych w zamian za m.in. lepsze traktowanie, za uratowanie od zagazowania i nie tylko w obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
7. Naszego, a przez nas cudzego m.in. najmowania się do burdelu w obozach zaglady i odpowiednio uprawiania seksu z przyszłymi ofiarami komór gazowych w m.in. obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
8. Naszego, a przez nas cudzego m.in. bycia pozbawionym empatii dla rodziny i dla tych, którzy idą do komór gazowych w m.in. obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
9. Naszego, a przez nas cudzego m.in. stosowania, podawania cyklonu B w komorach gazowych m.in. obozów koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
10. Naszego, a przez nas cudzego m.in. złego traktowania, maltretowania. poniżania, litowania się, ułaskawiania, skazywania na tortury, szydzenia z więźniów m.in. obozów koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
11. Naszego, a przez nas cudzego m.in. bycia więźniem obozu koncentracyjnego, a także tym który trafił do komory gazowej w m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
12. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wybaczenia naszym prześladowcom i nam jako prześladowcom w m.in. obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
13. Naszego, a przez nas cudzego m.in. nienawidzenia katów, wzbudzania nienawiści do naszych prześladowców w m.in. w katowniach, w obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej, mszczenia się na nich karmicznie i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
14. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wydawania, ukrywania innych więźniów przed katami, przed przełożonymi m.in. obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
15. Naszego, a przez nas cudzego m.in. nienawidzenia Żydów, Cyganów, Polaków, i ludzi innych narodów i nie tylko i oskarżania ich o różne zbrodnie i mordowanych m.in. w obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
16. Naszego, a przez nas cudzego m.in. zalecania, bycia odpowiedzialnym za stosowanie Cyklonu B w komorach gazowych m.in. w obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
17. Naszego, a przez nas cudzego m.in. stosowania polityki podboju i taktyki spalonej ziemi m.in. w Trzeciej Rzeszy, różnych wojnach i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
18. Naszego, a przez nas cudzego m.in. czynienia wszelkiego zła, innym istotom w m.in. obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
19. Naszego, a przez nas cudzego m.in. cieszenia się z tego, że chłopcy idą na wojnę tupiąc głośno na ulicach w m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
20. Naszego, a przez nas cudzego m.in. utożsamiania się z ofiarami, a nie z tym, co wytworzyliśmy w czasie drugiej wojny światowej jako kat, oprawca, donosiciel pracujący m.in.w obozach koncentracyjnych i Trzeciej Rzeszy nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
21. Naszego, a przez nas cudzego m.in. bycia sprawcą i przyczyną wielu nieszczęść, cierpienia innych, doświadczania boleści innych istot, gazowania innych pracując m.in. obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
22. Naszego, a przez nas cudzego m.in. bycia odpowiedzialnym za tych wszystkich, którym m.in. obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej zadaliśmy cierpienia i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
23. Naszego, a przez nas cudzego m.in. potępiania siebie za zło jakie uczyniliśmy innym istotom w m.in. obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
24. Naszego, a przez nas cudzego m.in. karania samego siebie i bycia karanymi za zło jakie uczyniliśmy innym istotom w m.in. obozach koncentracyjnych m.in. Trzeciej Rzeszy i podczas drugiej wojny światowej i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
25. Naszego, a przez nas cudzego m.in. przenoszenia mechanizmów działania, intencji, nawyków z m.in. inkarnacji w Trzeciej Rzeszy do obecnej inkarnacji Duszy i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
26. Naszego, a przez nas cudzego m.in. bycia podatnym na ideę lansowane przez przywódców m.in. Trzeciej Rzeszy i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
27. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wstydzenia się naszej pracy i efektów naszej pracy, służby wykonywanej dla m.in. Trzeciej Rzeszy i nie tylko i naszego, a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.

 Dodano : 15-12-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 516 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 28-12-2020 22:37:59

    Cyklon B wypuszczony w atmosferę, z Niemieckich komór gazowych, do dziś  zalega w astralu nad Polską.  Osoby modlące się  proszę o modlitwę, o powierzenie go Bogu, aby uczynił  z nim, co uważa za stosowne.