Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Znieczulenie na Miłość. Modlitwa uwalniająca.
Boże proszę otwórz teraz moje serce. Proszę o pełną boską ochronę całej mojej istoty.
Przebaczyłem wszystkim, którzy znieczulili moją duszę i jej awatarów na trwałe odczuwanie bożej Miłości w moim własnym sercu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie istoty znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże blokady w moich łańcuchach DNA, w mojej kundalini blokady znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie, wyrażanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. Proszę Boże dokonaj teraz kasacji wszystkich obcych energii i wibracji jakie znieczulają mi i mojej duszy trwałe odczuwanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże blokady w moim kręgosłupie i kościach znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. Czerpię przyjemność, zawsze kiedy odczuwam w sercu oraz duszy trwały przepływ i obecność bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże blokady w moich czakramach i ciałach aurycznych, blokady znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie, wyrażanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia.
Przebaczyłem sobie, oraz mojej duszy i jej awatarom to, że znieczuliliśmy się na trwałe odczuwanie bożej Miłości w moim własnym sercu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże to wszystko co tłumiło w moim sercu i duszy trwałe odczuwanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia.
Proszę Boże dokonaj teraz kasacji wszystkich moich energii i wszystkich moich wibracji jakie znieczulają mi i mojej duszy trwałe odczuwanie bożej Miłości w moim własnym sercu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże blokady energetyczne i fizyczne znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie, wyrażanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. Proszę Boże dokonaj teraz kasacji wszystkich moich energii i wibracji jakie znieczulają mi i mojej duszy trwałe odczuwanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie brzemiona znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie, wyrażanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia.
Przebaczyłem sobie to, że uczestniczyłem kiedyś w działaniach rozmaitych Bandyckich Grup Przestępczych znieczulając się na trwałe odczuwanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże to zastraszenie znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. Proszę Boże dokonaj teraz kasacji wszystkich moich intencji, nawyków potrzeb jakie znieczulają mi i mojej duszy trwałe odczuwanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże nieprzytomność oraz skutki nieprzytomności znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie, wyrażanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia.
Przebaczyłem mojej duszy i jej awatarom, że znieczulali inne istoty, inne dusze na trwałe odczuwanie bożej Miłości, radości istnienia. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże blokady mające związek z seksem i seksualnością a znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie, wyrażanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. światło świata, Miłość bożą wyrażam zawsze poprzez moje własne serce, zawsze też odczuwam to i widzę.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie przyczyny jakie podtrzymywały w moim sercu znieczulenie na trwałe odczuwanie, wyrażanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia.
Jestem istotą bożego światła i bożej Miłości, mam przeto prawo zawsze odczuwać i widzieć obecność bożej Miłości w moim sercu.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże blokady energetyczne, mentalne, przyczynowe, astralne znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie, wyrażanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. Czerpię przyjemność, zawsze kiedy jestem wolny od stawiania pułapek na dusze i ludzi odczuwając w sercu oraz duszy trwały przepływ i obecność bożej Miłości.

Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wymuszone w czasie porodu i podczas pobytu w brzuszku u mojej mamusi blokady znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie, wyrażanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże blokady w moich skrzydłach, blokady znieczulające moje serce i duszę na trwałe odczuwanie, wyrażanie bożej Miłości, radości istnienia, dostatku i zdrowia.
Dodano : 25-06-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1319 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.