Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Długowieczność - modlitwa

Boże Stwórczej Siły Miłości wraz z moją Duszą i całą naszą istotą powierzamy Tobie temat długości naszego życia. Podkreślamy Boże, że pragniemy długiego życia i Ciebie prosimy o długie w Twoim Boże rozumieniu, długiego mierzonego w dziesiątkach lub nawet w bezpiecznych i niewinnych setkach lat, jeśli jest taka możliwość.
Wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą oddajemy Tobie Boże wszystkie nasze m.in. plany, ustalenia, umowy a w tym z Tobą Boże i z innymi Duszami, które są związane z określeniem długości naszego życia, które określają jak długo, na jakich zasadach i warunkach my mamy zarówno żyć, jak również umierać, odchodzić z planu materialnego. Rozumiemy Boże Stwórczej Siły Miłości, że takie ustalenia i umowy mogły być zawarte, podpisane, że mogły paść z naszej strony wszelkie deklaracje, łącznie z takimi, jakie zawiera się wobec świadków i strażników, czy też weryfikatorów, a nawet przed Twoim Boże obliczem. Rozumiemy też wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą, że te deklaracje wcale nie muszą być zgodne z Twoją Wolą a dopasowane do wszelkich okoliczności czy też takie, jakie wynikły z cudzych inspiracji. Oddajemy to wszystko Tobie Boże łącznie z ich strażnikami, świadkami, weryfikatorami i nie tylko. Prosimy o wszelkie korekty Twoje Boże oraz o dopowiedzenie wszystkiego, tak jak Ty byś widział.
Boże Stwórczej Siły Miłości wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą przepraszamy Ciebie a także wszystkich bliźnich za nasze chęci decydowania, jak też za same przejawy decydowania o tym kto i jak długo lub krótko ma żyć. Przepraszamy wszystkich tych, których śmierci wyczekiwaliśmy, którym życzyliśmy rychłej śmierci i tych, którzy realnie ponieśli śmierć z naszej winy, z naszej ręki, z naszej inspiracji. Rezygnujemy Boże Stwórczej Siły Miłości z własnego decydowania o tym, kto i jak długo ma żyć; jeśli takowe zachowania miały miejsce to teraz przepraszamy ofiary naszych działań. Prosimy Boże, abyś przejął nad tym kontrolę i równocześnie rezygnujemy z wpływu na nas, na mnie, na moją Duszę, na całą naszą istotę wszystkich tych, którzy by chcieli na nas samych wymuszać datę naszej śmierci, czy też z wszelkich przyczyn inspirować nas do określonej długości życia w tej lub w innej inkarnacji Duszy. Prosimy także o trwałe odprowadzenie takich postaci i ochronę przed nimi wszystkimi.
Przed Tobą Boże i wobec wszystkich bliźnich pozwalamy każdemu, każdej istocie żyć tak długo jak oni tego pragną i jak pragniesz dla nich Ty Boże.
Boże Stwórczej Siły Miłości argumentując naszą prośbę o długowieczność dajemy Tobie Boże naszą, moją..(imię)…, mojej Duszy, całej naszej istoty wolę współtworzenia z Tobą Boże, pracowania dla Ciebie Boże a także podkreślamy, że pracujemy nad uwolnieniem Duszy z jej wszelkiej negatywnej wielowymiarowej nawet karmy, że pracujemy nad wyjściem z wzorców, blokad, obciążeń, pomieszań, uwikłań oraz pracujemy nad tym, aby cała nasza istota i moja Dusza powrócili do Ciebie Boże i byli przy Tobie całym sercem, całym umysłem i całą wolą. Prosimy Boże Stwórczej Siły Miłości również o zdrowie, siły, energie, witalność i wszelkie ułatwienia od Ciebie Boże jakie Ty byś widział, aby te nasze przytoczone zamierzenia się powiodły i dokonały.
Boże Stwórczej Siły Miłości pragniemy wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą podkreślić także, że chcemy w tej mojej jako…(imię)…inkarnacji jak najlepiej, najpełniej współpracować z moją Duszą i naszą istotą dla naszego najwyższego dobra, na drodze oświecenia Twoim Boskim Światłem i w Tobie Boże. Pragniemy również najbardziej jak to jest możliwe zbliżyć się do Ciebie Boże, powrócić do Ciebie Boże, zjednać naszą wolę z Twoją wolą.
Boże Stwórczej Siły Miłości wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą oddajemy Tobie wszelkie kolidujące z naszą i cudzą długowiecznością, z długowiecznym i witalnym życiem m.in. wzorce, blokady, obciążenia, uwikłania, zniewolenia, umowy, misje, porozumienia, wzorce chorób i cierpienia, wszelkie schematy karmiczne, kodowania, hipnozy, wzorce nieprzytomności, transy, wzorce umierania, wszelkie wzorce starości, niespełnienia, traumy, opory, wszelkie niezrealizowane jeszcze plany i zamiary a w tym karmiczne i nie tylko, wszelkie manipulacje, wpływy kogokolwiek i czegokolwiek na nas oraz wszystko to czego nie pamiętamy, czego nie wymieniliśmy a co Ty jeszcze Boże byś tu chciał dodać, dopowiedzieć.
Prosimy również Ciebie Boże, abyś to Ty określił na jakich warunkach ma się dokonać nasze długowieczne życie w witalności, w łasce i światłości Boga, w tej mojej jako…(imię)…inkarnacji. Prosimy dla mnie, dla mojej Duszy, dla całej naszej istoty o stosowne informacje, wytyczne, instrukcje od Ciebie Boże, tak jak Ty byś widział nam je przekazać.

 Autorka Małgorzata Krata

 


Dodano : 29-07-2021 Przez: s_majda Przeczytano: 359 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.