Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Granatowe serca u ludzi – rozmowa grupowa

Karolina Cudak,
Mam pytanie do otóż jechałam ostatnio tramwajem i widzę człowieka z granatowym sercem, który mówi, że ma problemy z związkami, a druga pani z wiśniowym sercem chowała się za swoim plecakiem by nie pokazać, że ma wiśniowe. Spotkaliście się z takimi kolorami serc? Jak myślicie co mogą oznaczać ? Serce widzę najczęściej jako zielone, różowe lub złote te kolory dwa granat i wiśnia są jakby poza kolorami które widzę, zastanawiam się z czego to wynika?
Konrad Jaszowski,
Może kolory powinny być jasne, wiśniowy już jest trochę przyciemniony

Sławomir Majda
Hymn mojej klasy LO -dla żartu , to była przedszkolna piosenka pt.:``Jesteśmy jagódki... serca mamy czarne``. Te czarne serca robiłem na ``intencje`` lata temu a potem wywaliła karma z tymi osobami z klasy.

Agnieszka Muller,
Podczas oddawania intencji z art. `` Oznaczania innych``, zauważyłam na prawym ramieniu znaczek podobny do pocztowego. Pytam co to ma być i słyszę odpowiedz innej duszy, bo Moja Dusza ma zakneblowane usta. Przypomniałam sobie, że wczoraj poprosiłam Boga, aby ona miała zakneblowane usta, gdy kłamstwa będą wychodzić z jej ust. Mówiła dusza która uczestniczy w modlitwach; nie pytaj, przypieczętowano umowy, które były robione w trakcie Twojej inkarnacji. Pojawił się też znaczek, ale nie jak pocztowy, a na nim cyfra 1842. Tamta Dusza powiedziała: że moja znakuje inkarnacje, świecisz więc numerkiem i nie jest to widoczne.

Sławomir Majda
Ja jestem 102 numerem w małżeństwie z jedną panią Elą równolegle w innych wymiarach egzystencji. Mamy różne relacje, mieszkamy w różnych miastach.

Agnieszka Muller, 23:16
Karolina, interpretacji swojej symboliki powinnaś szukać w sobie, tam pytać. Serce widać w kolorze jego czakramu, pozytywnie w kolorach różowych czy też zielonych, w bioterapii zieleń to uzdrawianie, złote może też być złocone złotkiem jako order wyróżnienie, w fantazji, w nawaleniu duszy, dlatego trzeba to sprawdzić. Miałam egzamin z ``Analizy z wyglądu"", pytanie brzmiało; co u kobiety oznaczają granatowe paznokcie ? Otóż jest to wydrapywanie swojej kariery. Może idąc tą symboliką, opisaną w książce przez pana Tarczyńskiego, granatowe serce to za dużo pracy zawodowej, sztywność, pęd ku karierze, zatraceniu się w byciu służbistą, począwszy od emocji które idą z serca i stąd problemy ze związkami. Jednym słowem przegięcie, brak równowagi między pracą, karierą, a relacjami w związkach.

Konrad Jaszowski,
Moje myśli poszły w podobnym kierunku - brak równowagi.

Beata Cichosz,
Teraz przyszło mi na myśl... to co ja mogę zrobić z moim zielonym sercem? Wcześniej myślałam, że miedź przedawkowałam

Karolina Cudak,
Agnieszko dziękuję. Wiecie co przyszło mi z granatowym sercem? Leszek Żądło mówił, że upadłe anioły – granatowe, to są te najbardziej zbuntowane przeciwko Bogu, a wiśnia pomylenie z poplątaniem, czyli serce pomylone z czakrach podstawy taka chora.

Sławomir Majda
Zielone to normalne serce.
Granatowe barwy to trochę przecież są jakby niebieskie. A niebieskie jest gardło bo to jest mówienie- usta- wypowiedzi. Może osoby jakie widzi Karolina harują ustnie i wkładają w to serce, aby innych przekonać do własnych opinii. A te nie są jednak najlepsze z możliwych. Karolina musi przesłuchać osoby, czym się zajmują. Może okaże się że to ksiądz, media, polityka- czyli praca ustami i wciskanie ciemnoty innym osobom.
Agnieszka Muller,
I tak to jest z symboliką, tyle interpretacji ilu się wypowiadających. Brałam kiedyś udział w zajęciach, gdzie wykładowca pisał książkę o symbolice i potrzebował skojarzeniowego materiału. Jak zaczęliśmy fantazjować, wymyślać to było mnóstwo śmiechu, ale też stwierdziłam że to jakieś wariactwo, bo idąc dalej w ``las`` symbolika stawała się niedorzeczna, a wykładowca coraz bardziej zadowolony. Pan Onoszko, psychotronik, astrolog wydał tą książkę.

Małgorzata Krata, 08:44
No to jeszcze ja dołożę info z książki "Dłonie pełne światła"
Ciemnoczerwony-zastany, unieruchomiony gniew
Zielony-opiekuńczość. Osoby a raczej Dusze, bo ludzie nie są świadomi mogą wytwarzać dowolny kolor, aby go wysyłać do innych.
O czyli kolejna interpretacja może być taka, że ciemnoniebieski to oziębłość
Kolory niebieskie- kolory nauki i nauczycieli.
I weź tu sobie Karolina wybierz, bo ile źródeł tyle w informacji tak jak Agnieszka napisała. Jakby to wszystko uprościć to moim zdaniem jeśli każda wytworzona emocja ma swój inny kolor i różniłaby się też natężeniem od jasnego do ciemnego to można by stwierdzić, że dane serce czy miejsce jest przepełnione taką odpowiednią emocją.

Agnieszka Muller, 08:52
Dokładnie Gosia, też gdy człowiek ma gorączkę zalecane jest powiesić niebieski żyrandol, powlec niebieską pościel, ubrać na niebiesko, aby zbić tym zimnym kolorem temperaturę. Nie próbowałam bo pewnie mogłabym się nie doczekać zbicia gorączki.
Ponadto aura ma swoje kolory, które zmieniają się wraz z myślami, intencjami, chorobami, sytuacjami jest to w ruchu, tak samo serce teraz można widzieć na granatowo a za chwilę, tak jak Gosia pisała zmieniają się emocje i wskakuje inny kolor. Tak samo symbolika z wyglądu ma sens w danym momencie, następnego dnia gdy ubierzemy inne kolory, buty... będzie to inne tego dnia nasze nastawienie, czy też intuicyjne dodanie sobie energii kolorem czerwonym bo mamy coś do załatwienia.


Dodano : 10-09-2021 Przez: s_majda Przeczytano: 231 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.