Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Sprzedawanie siebie do seksu- modlitwa uwalniająca od skutków.
Otwórz proszę Boże moje serce oraz moją duszę.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki (wcielenia kobiece) sprzedawały kiedyś swoje własne usta.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś swoje uda.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś swoje własne piersi.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś siebie za sukienki oraz dla pięknych świecidełek.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś swoje wdzięki.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki miłość własną rozmieniały na drobne świadcząc rozmaite płatne usługi seksualne. Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś dla seksu swoje własne ciało oraz wolność osobistą.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki dla seksu sprzedawały kiedyś swoje własne ciało.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś siebie alfonsom, burdelmamom oraz ludziom niegodziwym.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś swoje włosy.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś siebie za pieniądze.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś siebie za narkotyki, za alkohol, za miejsce do spania.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś siebie dla kromki chleba, za odświętne ciastko. Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś swoje własne wilgotne łono.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki obok usług szwalniczych, oferowały kiedyś do sprzedania swoje własne ciało oraz wolność.
Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś siebie jako męskie ogiery dla kobiecych uciech.
Boże twórczej mocy Miłości proszę dokonaj teraz kasacji, całej przeszłości mojej duszy, związanej z karmą prostytutki sprzedającej siebie oraz swoje ciało. Przebaczyłam to, że moja dusza i jej ziemskie awatarki sprzedawały kiedyś siebie w seksualną i duchową niewolę.
Przebaczyłam wszystkim, którzy płacili kiedyś mojej duszy i jej awatarom za seks, za świadczone usługi seksualne i pozwoliłam im odejść ode mnie z Miłością Boga w moim własnym serduszku.
Dodano : 02-09-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1408 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 31-10-2010 12:03:19
    Mendy stanowiły problem dla prostytutek przez tysiące lat, we wszystkich stanach upodlenia i upadku, na wszystkich kontynentach. Mendy -ludzkie wszy łonowe. Prostytutki od zawsze goliły łona, aby ukazać swój warsztat pracy w czystości. Niektórym nawyk pozostaje po dziś dzień. Na przestrzeni ostatnich kilkuset lat dziewczynki miały książeczki zdrowotne, były rejestrowane i poddawane systematycznym kontrolom. Tak było np. we Francji i Anglii. Golenie łona to dla nich obowiązek zawodowy i pokazanie klientowi, że od niej mendami nie będzie zarażony.