Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zamaluj mój świat na kolor różowy. Modlitwa
Ta wersja tekstu ma zadanie wydobyć jedynie róż i kolor złoty w sercu i w życiu. Róż jest bagatelizowany, odrzucany z różnych przyczyn. Ja odtrącałem go z uwagi na to, że jest babski, że nie jest męski dla karmicznego żołnierza. Co powiedzieli by koledzy w przedszkolu i szkole?
Najwyższa wibracja boska jest jakby kryształowa, bez koloru a jednocześnie zwierająca całe spektrum wszystkiego. Polecam równoczesną pracę z obu wersjami tekstu. Dwa różne teksty i 2 różne aspekty dadzą nam inne rezultaty. Jak afirmujesz, że się oświecasz to jest piękne, ale te własne armie, wojska, miecze też trzeba osobno opowiedzieć, że się Bogu oddaje. Tak jak- choć wielu próbuje- nie można się rozstać z przeszłością karmicznej prostytutki bez ruszenia odrębnych wzorców wkodowanych w duszę.


Zamaluj mój świat na kolor różowy. Modlitwa
Otwórz Boże moje serce, tak abym zawsze moim sercem, moją Duszą oraz całą moją istotą brał i przyjmował od Ciebie całe złote i różowe światło, jakie mi dajesz, jakie Ty Boże zawsze masz dla mnie. Ja... i moja Dusza zawsze wspólnie bierzemy całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości jakie Bóg zawsze ma dla nas. Miłości, przyjaciółko moja, przepraszam za moją duszę i jej wszystkich ziemskich awatarów, jacy odrzucali od siebie Twoją różową i boską złotą barwę.
Przebaczyłem sobie to, że wspólnie z moją Duszą lękaliśmy się przyjmować całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości, jakie Bóg zawsze i wszędzie nam daje. Boże, Miłością która zawsze tworzy dobro, pomaluj i przebuduj proszę mój świat i moje życie kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Boże pomaluj i przebuduj proszę moje życie, moje serce, duszę, umysł i osobowość kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Biorę i zawsze przyjmuję całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty, ponieważ cieszą mnie wszystkie tego pozytywne rezultaty. Boże pomaluj i przebuduj proszę moje nerki, płuca, wątrobę i woreczek żółciowy trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Biorę całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty a to czynię dla chwały Boga i z powodu bożej Miłości do mnie. Boże wszystkich Dusz jestem wdzięczny Tobie, że uczyniłeś mnie i moją Duszę wolnymi od wszelkiej nieprzytomności i nawalenia jakie sprawiło, że lękaliśmy się kiedyś brać i wyrażać Twoje boże złote światło i Twoją bożą różową Miłość jakie zawsze nam dajesz. Boże pomaluj i przebuduj proszę moją trzustkę śledzionę, oba jelita -cienkie i grube trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości.
Biorę dla mnie i dla mojej duszy całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości, bo taka jest nasza wspólna wola, takie jest nasze wspólne pragnienie. Boże pomaluj i przebuduj proszę mój pęcherz, płuca, oskrzela, gruczoły dokrewne trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Biorę całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty, ponieważ jestem wolny od marudzenia i od narzekań. Boże pomaluj i przebuduj proszę moje wszystkie 12 par łańcuchów DNA trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Biorę całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty, ponieważ taka jest moja natura ukochanego dziecka Boga. Boże pomaluj i przebuduj proszę wszystkie moje czakramy główne, czakry poboczne i wszystkie moje ciała auryczne trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Biorę całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty, ponieważ sami zyskujemy na tym a wielkie korzyści odnosi także cały wszechświat. Boże zamaluj i przebuduj proszę moje skrzydła i ciała auryczne moich skrzydeł, trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości.
Ja... i moja Dusza zawsze wspólnie bierzemy całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości jakie Bóg zawsze i wszędzie nam daje. Boże pomaluj i przebuduj proszę moje moją czaszkę, wszystkie moje stawy, moje kości i cały kręgosłup trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Boże zamaluj i wykasuj proszę całą moją przeszłość żołnierza, dowódcy i wodza trwałym kolorem Twojego boskiego złota oraz Twojej różowej bożej Miłości. Przebaczyłem sobie to, że kiedyś wspólnie z moją Duszą wybrzydzaliśmy, grymasiliśmy na czyste i jasne boże energie, dawane nam zawsze i wszędzie przez Boga. Boże pomaluj i przebuduj proszę mój mózg i cały mój układ nerwowy trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Biorę całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty, ponieważ taka jest też wola Boga a ja jej nie neguję i Bogu nie zaprzeczam.
Boże zamaluj i wykasuj proszę wszystkie moje choroby, dolegliwości, niemoc oraz moje ułomności trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Przyjmuję w moje serce, Duszę, w moją istotę -całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości jakie Bóg zawsze ma dla nas. Boże zamaluj i wykasuj proszę wszystkie moje ciemne myśli, złe uczynki oraz ich konsekwencje, trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Biorę zawsze całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty, jakże bowiem ja miałbym odrzucać to, co od Boga przychodzi, co Bóg mi daje. Boże zamaluj i wykasuj proszę trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości, całe zło wytworzone przeze mnie, przez moją duszę i jej awatarów. Biorę całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty, abym ja najlepiej plan Boga zrealizował i go wypełnił do końca. Boże zamaluj i wykasuj proszę wszystkie moje ślubowania Bodhisattwy oraz wszystkie inne ślubowania, misje oraz zobowiązania i uczyń to trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Biorę całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty, ponieważ jestem już wolny od pokus świata ziemskiego i złudzeń światów astralnych. Boże przemaluj proszę wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Boże zamaluj i przebuduj proszę moje oczy, moje III oko trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości, abym ja samodzielnie widział i słyszał wszystko najlepsze co Ty Boże ukazujesz nam tutaj na Ziemi. Biorę całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty, ponieważ ja nie jestem maruderem.
Boże przyjacielu mój, zamaluj i wykasuj proszę trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości całą biedę, nędzę i ubóstwo jakie wypracowałem ja sam, jakie stworzyła moja dusza i jej awatarowie.
Boże przyjacielu mój, zamaluj i wykasuj proszę trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości wszystkie energie bóstw tantry seksualnej, prostytutki, energie kurwy i alfonsa jakie doświadczyła i wyraża jeszcze moja własna dusza oraz ja sam. Przebaczyłem sobie to, że kiedyś wspólnie z moją Duszą wybrzydzaliśmy, grymasiliśmy na różowy kolor boskiej Miłości w sercu, jako ten babski- kobiecy, jako nie pasujący do męskich praktyk, do żołnierskiego zachowania. Boże przyjacielu mój, zamaluj i wykasuj proszę trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości całą moją agresywność, despotyzm, podłość i tyranię. Biorę całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty ponieważ lubię wdrażać w życie pomysły Boga stwórczej Mocy Miłości .
Boże przyjacielu mój, pomaluj i przebuduj proszę trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości cały mój dom i ogród, jego bliskie i dalsze otoczenie, wszystkie jego energie. Biorę całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty, ponieważ nie ma powodu abym ja czynił inaczej. Boże przyjacielu mój, pomaluj i przebuduj proszę trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości każde miejsce, gdzie ja przebywam, śpię i gdzie ja tworzę, gdzie spożywam posiłki. Wiem i akceptuję to, że kiedy biorę bezpośrednio od Boga całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości, to biorę wielokrotnie i każdorazowo, kiedy ja proszę i kiedy potrzebuję. Boże przyjacielu mój, pomaluj i przebuduj proszę trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości miejsce mojej pracy zawodowej i to wszystko co daje mi pieniądze, pomnaża moje bezpieczne, legalne dochody. Wiem i akceptuję to, że kiedy biorę bezpośrednio od Boga całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości, to biorę natychmiast, to biorę łatwo oraz bezpiecznie i przyjmuję też niewinne tego rezultaty.
Wiem i akceptuję to, że kiedy biorę bezpośrednio od Boga całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości, to osobiście wspiera mnie Bóg. Boże przyjacielu mój, zamaluj i wykasuj proszę trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości energie beliala, wibracje wszystkich archaniołów i innych opętujących istot, jakie wpływały kiedyś na mnie i na moje istnienie.
Biorę bożą różową Miłość i światłość, jakie Ty Boże masz dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty i równocześnie oddaję Tobie to wszystko co nie jest we mnie Miłością i światłem. Boże przyjacielu mój, proszę zamaluj i wykasuj we mnie trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości energie wszystkich bóstw, energie żywych i astralnych bogów, półbogów, asurów jakie czciła moja dusza i jej awatarowie. Biorę i zawsze wyrażam całe złote i całe różowe światło boskiej Miłości dla moich łańcuchów DNA, dla mojej kundalini, dla promieni mojego światła. Szczerze mówiąc to mam dość już borykania się z karmą żołnierza czy prostytutki- obrzydło mi to już a zatem oddałem tę przeszłość Bogu i jego Miłości do mnie. Boże przyjacielu mój, sformatuj proszę ponownie mój dom, moje ciało, serce, duszę, życie oraz osobowość i przebuduj mnie teraz trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Boże pomaluj i przebuduj proszę cały mój układ krwionośny, moje żyły, tętnice, naczynia krwionośne oraz białe i czerwone krwinki trwałym kolorem Twojego boskiego złota i Twojej różowej bożej Miłości. Biorę różową bożą Miłość i światłość, jakie Ty Boże masz dla mnie, dla mojej Duszy, dla mojej Istoty i równocześnie oddaję Tobie Boże to wszystko co ograniczało nas w realizacji bożego planu, bożych podpowiedzi. Miłości, przyjaciółko moja, powitałem i przyjąłem ciebie z radością, wdzięcznym będąc za Twoją stałą już obecność, za Twój różowy kolor, jaki wzbogacił moje własne energie, moją duszę oraz całe moje istnienie.
Dodano : 13-10-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1533 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.