Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Niechęć do ciała (opór) . Modlitwa uwalniająca.
Na stronie jest kilka modlitw poświęconych uwalnianiu od różnych oporów. Można je odnaleźć w wyszukiwarce na MINW.

Otwórz proszę Boże moje serce oraz moją duszę.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się, cały mój własny opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego energie.
Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości blokowanie się oraz cały opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów powodujący niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego energie.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości cały opór mojego serca, ciała i umysłu, powodujący niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego energie.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój energetyczny i materialny opór powodujący niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego wibracje.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości moje intencje, nawyki, potrzeby powodujące niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz te wszystkie intencje, nawyki, potrzeby.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się oraz cały opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy, wynikający z rozmaitych kręgów magicznych, lucyferańskich, satanistycznych, biało-astralnych i innych obcych mi zniewalających kręgów, liter, cyfr, symboli, wibracji działających wokół mnie i wokół mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz te kręgi, litery, cyfry symbole.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór powodujący niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy a wynikający z rozmaitych presji innych ludzi, innych istot nawet tych niematerialnych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz wszystkie presje. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy wynikające z negatywnych oczekiwań moich własnych oraz mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz negatywne oczekiwania. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy wynikające z blokad nakładanych na mnie przez kapłanów i sekty religijne. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz spętania i blokady.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy wynikające z blokad nakładanych na mnie przez moją rodzinę i przez moich najbliższych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz spętania i blokady.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy, wynikające z nieprzytomności i nietrzeźwości. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy wynikający z narkotyczno-alkoholowej nieprzytomności oraz urojeń. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz nieprzytomność i nietrzeźwość. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy, wmówiony mi, wmówiony mojej duszy i jej ziemskim awatarom. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy wynikające ze zobowiązań i umów zawartych z innymi istotami. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz zobowiązania i umowy.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy wynikające z błędnych przekonań moich oraz z błędnych przekonań mojej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz te błędne przekonania. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy powstałe we mnie na skutek działań istot astralnych, energetycznych i materialnych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy, wynikające z negatywnych nastawień moich własnych oraz mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz negatywne nastawienia.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje misje, transy, ślubowania powodujące blokowanie się oraz mój opór własny, opór mojej duszy, opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz wszystkie moje misje, transy, ślubowania i ich skutki.
Przekazałem miłość moją oraz miłość mojej duszy do wszystkich energii i miejsc we mnie skażonych kiedyś blokowaniem się, oraz przez opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy wynikające z Twojej bożej woli z Twojego polecenia. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy wynikające z negatywnych doświadczeń moich własnych oraz z negatywnych doświadczeń mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz energie i pamięć wszystkich negatywnych doświadczeń.
Proszę Boże stwórczej siły Miłości, przejmij na siebie odpowiedzialność za blokowanie się oraz za opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów, za niechęć do ciała, za niechęć wobec własnej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże stwórczej siły Miłości wszystkich jacy powodowali blokowanie się oraz opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów, opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddycham swobodnie i czysto, żyję bezpiecznie wolnym będąc od blokowania się oraz od oporu wywołanego niechęcią do ciała, niechęcią wobec własnej duszy.
Wybaczający Boże, przepraszam teraz ciebie za istniejący we mnie oraz w całej mojej duszy opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy.
Dodano : 13-10-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1555 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.