Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Укр. Війна Росії з Україною 2022 року і кармічні євреї.

Всі ознаки вказують на те, що війна між Росією та Україною 2022 року є продовженням Голокосту, відомого з Другої світової війни. Номінально в Україні зараз проживає 0,4% євреїв. Однак війна зачіпає не стільки їх самих, скільки кармічних євреїв. Звідки ми це знаємо?

Величезні групи людей, які зараз проживають в Україні, на астральному рівні носять хасидські костюми, чорні мантії довжиною до колін, сайдлоки та типові капелюхи з плоскими полями. Деякі з них мають орнаменти, що вказують на приналежність до певної родини, до школи певного цадика. Чомусь Бог зібрав кармічне хасидське середовище в одній області. Я не бачив персонажів з інших єврейських сект, таких як Феласи, ессеї тощо. Мене, ймовірно, помилково вказали, що та ж причина була вбивства вірмен, як і кармічних євреїв – геноцид вірмен в Османській імперії під час Першої світової війни 1915–1917 років. Вірмени оцінили кількість жертв у 1,5 мільйона людей > Link. 

Голокост під час Другої світової війни забрав близько 6 мільйонів. народу Ізраїлю. Давайте запитаємо себе, чому це так, що Бог допускає? Що зробили євреї, щоб карма досягла їх у певний час і в певному місці. Читаючи Едгара Кейса в 1990-х, я не зрозумів, як це сталося, що в своїх читаннях він розповів, що численні групи євреїв оселилися в Південній Америці ще до затоплення Атлантиди, датованого 12 500 років тому. Біблія не згадує про такі далекі часи. Можливо, Кейсі мав на увазі групи, в т.ч. душі, люди, істоти, які називаються євреями, зібралися, щоб поклонитися і пропагувати тільки одного Бога. То чому ж так борються з групами? Нагадаю, що в Україні до Стамбула проживала велика єврейська група. Вони заселяли цілі міста і навіть великі автономні області. 12 друзів у Стамбулі обрали Месію одного з громадян Османської імперії на ім`я Саббатай Цві. Коли він помер, з’явився інший Месія, і, рахуючи по-різному, їх було від 5 до 7. Як і Ісус, вони оголосили, що, оскільки вони вже на Землі, ніхто не зобов’язаний Декалогом або «роби, що хочеш». Останнього Месію з цієї групи, також діючого в Польщі – Якуба Франка, наш нобелівський лауреат описав у «Кроніках Якубове». Вони успадкували роздроблену, але все ще численну хасидську секту. Головна риса в тому, що в цій сповіді євреї замість того, щоб молитися Богу, йшли і йшли до цадика, щоб поклонитися йому. Сьогодні з цією метою їздять з Ізраїлю в Україну. Може, Бог це вже знає і бачить?


Dodano : 10-05-2022 Przez: s_majda Przeczytano: 53 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.