Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Modlitwa o dzieci

Wspólnie z Moją Duszą, całą naszą istotą prosimy Cię Boże stwórczych sił miłości, abyś udzielił zgodę na tą modlitwę i urzeczywistnił jej pozytywne rezultaty. Prosimy Cię również Boże, abyś otworzył moje, własne serce na przyjęcie wszelkich rezultatów tej modlitwy, oraz złagodził i zupełnie zneutralizował skutki trudne i nieprzewidziane przeze mnie i Moją Duszę.
Razem z Moja Duszą całkowicie przebaczyłam sobie to, że kiedyś nie chciałam, nie potrafiłam rodzić, mieć i kochać dzieci. Teraz już widzę i rozumiem jak wiele trosk i bólu przyniósł mi, Mojej Duszy, całej naszej istocie temat dzieci, szczególnie etap poczęcia, aborcje, poród, wychowanie, bycie dla innych dzieckiem, jak również bycie w przeszłych inkarnacjach, czy wymiarach, ojcem, mężczyzną czy nawet zwierzęciem. Dlatego wspólnie z Moją Duszą całkowicie przebaczamy teraz brak umiejętności kochania i wychowywania dzieci sobie oraz wszystkim naszym krewnym, szczególnie naszym ojcom i matkom, dziadkom i babciom, opiekunom. Przebaczam całkowicie wszystkim naszym partnerom, mężowi z teraz, jak i partnerom, mężom, partnerkom, żonom z poprzednich wcieleń Duszy, kolegom oraz koleżankom, którzy tak jak nie potrafili dbać, kochać i wychowywać dzieci swoich i cudzych. Uwolnij mnie i nas, błagamy teraz Boże stwórczych sił miłości ze wszystkich zobowiązań karmicznych, w których świadomie, bądź też nieświadomie zobowiązałam się do nie posiadania dzieci, bądź złego traktowania własnego potomstwa. Miłość, radość, szczęście z życia w rodzinie, rodzenia i wychowywania kochanych dzieci jest postawą otwartą, której żaden człowiek, Moja Dusza, inna dusza czy istota nie mogą tego zabronić, zamknąć. Proszę Boże stwórczych sił miłości wyraź zgodę na to, abym mogła mieć dzieci, szczęśliwie je urodzić oraz wychować wraz z naszym mężem… w miłości i poszanowaniu. Przyjmujemy miłość, radość, szczęście z rodzenia i wychowywania dzieci jako aktywną obecność Boga.
Razem z Moją Duszą, rozumiemy, że tylko dusza dziecka wysłana od Boga i tylko Boga jest tą właściwą dla nas. Żadna nasza karmiczna wiara w bogów, półbogów, mesjaszy, istoty, byty bądź też wpływy nabytych wzorców, hipnoz nie mogą zmienić planu Boga na dziecko dla mnie i Mojej Duszy. Boże proszę naucz mnie i Moją Duszą jak rozpoznać duszę dziecka od Ciebie i tylko Ciebie, jak kochać i wychowywać dziecko od Ciebie, jak otworzyć się na energię matczyną, na rodzicielstwo, na bycie mądrą kobietą, która dba o kochane dzieci z troską, miłością, otwartością na potrzeby niemowlęcia, dziecka, nastolatka i kiedyś dorosłego człowieka, który zawsze i wszędzie będzie świetlistą, kochającą duszą, wypełniającą plan Boga stwórczych sił miłości a nie cudzy bądź też swój plan o destrukcyjnym znaczeniu. Wspólnie z Moją Duszą cieszymy się na przyjście dziecka od Ciebie Boże stwórczych sił miłości, bo wiemy, że to dziecko będzie zdrowe, kochane, mądre, pełne radości i światła. Miłość Boga stwórczych sił miłości teraz i na zawsze pochłania, a światło wypala i uzdrawia każdy błąd jaki popełniłam z Moja Duszą, cała nasza istotą przyjmując do siebie dzieci od wszelakich bóstw, bogów, mesjaszy, mężów, Matek Boskich, od kosmitów.
Ja, Moja Dusza, cała nasza istota z pokorą, ale też z radością w sercu uwalniamy się od bycia w niezgodzie z własnym tatą, z obecnego jak i z innych wcieleń Mojej Duszy. Wybaczamy sobie całkowicie odsunięcie ojca z naszego życia oraz nieuszanowanie jego roli w naszym życiu z powodu……., w naszym mniemaniu bądź też nie, oraz z powodu jego niedojrzałości życiowej i emocjonalnej, braku umiejętności rodzicielskich, wszelkich niedoskonałości, oraz cech które mogły nam zagrażać fizycznie, psychicznie oraz astralnie. Wykluczenie mojego ojca już mi nie służy, a konsekwencje mojego działanie wobec niego m. in. nieświadome/świadome zabieganie o jego względy, zdziecinnie, niedojrzałość emocjonalna i życiowa, wizerunek osoby niedojrzałej o urodzie, o głosie dziewczynki, która nigdy się nie starzeje oddaję w ręce Boga stwórczych sił miłości. Proszę Bożę zdejmij ze mnie i Mojej Duszy wszelkie wzorce i zachowanie, które mogą sugerować innym a w szczególności Duszy dziecka od Ciebie Boże, nasz brak rodzicielskich kwalifikacji, oraz to, że jestem niezdolna do poczęcia, urodzenia i wychowania go. Miłość, radość i szczęście jest mocą wspierającą każdą moją aktywność związaną z zajściem w ciążę, z macierzyństwem, połogiem, wychowaniem kochanych, zdrowych dzieci. Miłość Boga stwórczych sił miłości teraz i na zawsze pochłania, a światło wypala i uzdrawia każdy błąd i krzywdę jaką wraz z Moja Duszą, całą istotą popełniłam w sprawach związanych z naszym tatą i dziećmi teraz i kiedyś.
Przebaczam sobie to, że chciał być taka sama jak moja mamusia i odpowiednio, że nie chciałam być taka jak ona. Ja….., Moja Dusza, cała nasza istota z pokorą, ale też z radością w sercu uwalniamy się od bycia w niezgodzie z własną mamą, z tego jak i z innych wcieleń Mojej Duszy. Wybaczamy sobie całkowicie, konflikty z nią, odsunięcie jej z naszego życia oraz nieuszanowanie jej roli w naszym życiu. Teraz rozumiem, że tylko z przyjęciem matki i ojca takimi jacy są, ja mogę w pełni zrealizować plan Boga stwórczych sił miłości. Wykluczenie i dystans wobec mojej mamy już mi nie służy, a konsekwencje mojego działania wobec niej m. in. nieświadome/świadome zabieganie o jego względy, wchodzenie w jej rolę wobec moich krewnych, udowodnienie światu, że jestem lepszą od niej, nie przyjmowanie pomocy, usztywnienie poglądów oddaję w ręce Boga stwórczych sił miłości. Proszę Bożę zdejmij ze mnie i Mojej Duszy wszelkie wzorce i zachowanie, które mogą sugerować innym a w szczególności Duszy dziecka od Ciebie Boże, że jestem niezdolna do bycia matką, która nie jest w stanie otworzyć serca i pokłonić się przed własną kochaną i kochającą mamą. Miłość, radość i szczęście jest mocą wspierającą każdą moją aktywność związaną z zajściem w ciążę, z macierzyństwem, połogiem, wychowaniem kochanych, zdrowych dzieci. Miłość Boga stwórczych sił miłości teraz i na zawsze pochłania, a światło wypala i uzdrawia każdy błąd i krzywdę jaką wraz z Moja Duszą, całą istotą popełniłam w sprawach związanych z moją mamą teraz i kiedyś.
Razem z Moją Duszą porzucamy teraz z łatwością i radością wszystkie postawy oraz poglądy usztywniające nasze podejście do życia, macierzyństwa, rodziny, potrzeb dzieci. Porzucam teraz łatwo wszystkie przyczyny sztywnej postawy jak m. in. nabyta dyscyplina duchowa i fizyczna, usztywniające zabiegi na naszym ciele i duszy, bycie we wszystkich płciach i wcieleniach Mojej Duszy dumną osobą, księżniczką, damą w sztywnym gorsecie lub innych usztywniających częściach garderoby, władcą, cesarzem, wyższą rangą, wojownikiem, nauczycielem, tą osobą której inni się kłaniają, jak i w świecie astralnym duszą o matrycy…….. lub duszą zabiegająca o zmianę matrycy na lepszą w naszym rozumieniu. Wybaczam sobie całkowicie swoją sztywność w postawie fizycznej, mentalnej, astralnej. Teraz wiem, że aby kogoś utulić, ukochać, nakarmić, szczególnie własne dziecko potrzebna jest delikatność, elastyczność, miłość mego serca, miłość Boga stwórczych sił miłości, która chroni i otwiera mnie na bezpieczne relacje z innymi. Miłość, radość i szczęście jest mocą wspierającą każdą moją aktywność związaną z zajściem w ciążę, z macierzyństwem, połogiem, wychowaniem kochanych, zdrowych dzieci, z urzeczywistnianiem szczęśliwego małżeństwa. Miłość Boga stwórczych sił miłości teraz i na zawsze pochłania, a światło wypala i uzdrawia każdy błąd i krzywdę jaką wraz z Moja Duszą, całą istotą popełniłam w sprawach dzieci teraz i kiedyś.
Błagamy, uwolnij mnie wraz z Moją Duszą teraz Boże od zachowania i wizerunku osoby starej, odciętej od życia w rodzinie, niezdolnej do spłodzenia i wychowania dzieci. Wypełnij Boże moje ciało witalnością, radością i miłością. Porzucam teraz łatwo wszystkie przyczyny izolacji społecznej, chęci ucieczki w pustelniczy, wyrzeczony, starczy tryb życia, jak m.in. bycie we wszystkich płciach i wcieleniach Mojej Duszy osoba starą, pustelnikiem, mistykiem, samotniczką, żebrakiem, wędrowcem, obserwatorem życia bez aktywnego udziału w nim, mnichem, zakonnicą, wyrzutkiem, wygnańcem, osobą na misji, inwalidą, więźniem, osobą chorą skazaną na izolację, wdową, niechcianą bezpłodną kobietą. Pociąg do samotnego życia w izolacji już mi nie służy bo miłość, która wypełnia moje serce, płodzi oraz kreuje najwyższe dobro w kontakcie z innymi. Miłość, radość i szczęście jest mocą wspierającą każdą moją aktywność związaną z zajściem w ciążę, z macierzyństwem, połogiem, wychowaniem kochanych, zdrowych dzieci. Miłość Boga stwórczych sił miłości teraz i na zawsze pochłania, a światło wypala i uzdrawia każdy błąd i krzywdę jaką wraz z Moja Duszą, całą naszą istotą popełniłam w sprawach dzieci teraz i kiedyś.
Błagamy, uwolnij mnie wraz z Moją Duszą teraz Boże od potępiania siebie i innych, oraz bycie potępioną, ganioną i karaną za brak dzieci, za wiedźmowanie, za naśladowanie Matek Boskich oraz za wszelkie krzywdy jakie mogłam kiedykolwiek wyrządzić dzieciom i ich Duszom. Porzucam teraz łatwo wszystkie smutki, cierpienia, ból, strach, zwątpienie, wstyd, blokady, złość, pożądanie, dumę, wszelkie stany depresyjne i maniakalne, bo wiem, że Dusza dziecka, która przyjdzie do mnie i mojego męża … jest duszą o czystych intencjach, która będzie w zgodzie z Tobą Boże realizować boski plan, a nie cudzy lub swój o destrukcyjnym znaczeniu. Miłość, radość i szczęście jest mocą wspierającą każdą moją aktywność związaną z zajściem w ciążę, z macierzyństwem, połogiem, wychowaniem kochanych, zdrowych dzieci. Miłość Boga stwórczych sił miłości teraz i na zawsze pochłania, a światło Boga wypala i uzdrawia każdy błąd i krzywdę jaką wraz z Moją Duszą, całą naszą istotą popełniłam w sprawach dzieci teraz i kiedyś.
Wraz z Moją Duszą, całą naszą istotą porzucamy teraz łatwo przyciąganie do siebie dzieci Dusz “mścicieli karmicznych”, wysłanników bogów, półbogów, mesjaszy, matek boskich, mistrzów, męża, dzieci indygo, przeszłych mężów i żon, krewnych w szczególności mojej matki i ojca, bo wiem, że Dusza dziecka, która przyjdzie do mnie i Mojej Duszy jest duszą wysłaną przez Boga stwórczych sił miłości. Proszę naucz mnie Boże, jak mądrze postępować i nie dać się wmanipulować w rodzenie dzieci od dusz podszywających się pod Ciebie Boże, szczególnie …, oraz mścicieli karmicznych Mojej Duszy. Poprowadź naszą Duszę tak, aby urzeczywistniła w materii Twoje prowadzenie w tym temacie. Miłość teraz i na zawsze wypełnia moje serce, a światło Boga stwórczych sił miłości uzdrawia i wypala każdy mój błąd i krzywdę, którą popełniłam z Moja Duszą w sprawach dzieci teraz i kiedyś. Miłość, radość i szczęście jest mocą wspomagającą każda moją aktywność związaną z zajściem w ciąże, z macierzyństwem, połogiem, wychowaniem kochanych, kochających, zdrowych dzieci.
Razem z Moją Duszą porzucamy teraz z łatwością i radością wszystkie kontrakty, misje na rodzenie dzieci, wszystkie umowy, certyfikaty, obietnice, każdy zbędny twór, wobec którego zostałam zobligowana, zmuszona fizycznie lub psychicznie, karmicznie zmanipulowana do rodzenia dzieci innym bogom i bóstwom, i powierzamy to wszystko Tobie Boże stwórczej siły miłości. Ja, Moja Dusza, cała nasza istota uwalniamy wszystkich, których świadomie bądź też nieświadomie zakontraktowałyśmy na rodzenie i płodzenie dzieci nam lub innym. Naucz mnie i Moją Duszę proszę Boże stwórczych sił miłości jak otworzyć serce i ciało na przyjęcie Duszy dziecka bez kontraktów, umów itp. jak uwolnić się od strachu, złości, dumy i niezgody, starych przyzwyczajeń, które zasiały we mnie te umowy. Miłość teraz i na zawsze wypełnia moje serce, a światło Boga stwórczych sił miłości wypala i uzdrawia każdy nasz błąd i krzywdę, którą popełniłam w sprawach dzieci teraz i kiedyś. Miłość, radość i szczęście jest mocą wspomagającą każdą moją aktywność związaną z zajściem w ciążę, z macierzyństwem, połogiem, wychowaniem kochanych, kochających, zdrowych dzieci.
Ja, Moja Dusza, cała nasza istota porzucamy teraz z łatwością i radością wszelki ból, strach, rozpacz, przywiązanie emocjonalne do utraconych dzieci, abortowanych, odebranych, porwanych, poczętych metodą in vitro a nawet poszkodowanych astralnie, bądź też oddanych lub uratowanych przez nas. Oddajemy Tobie Boże stwórczych sił miłości z radością, miłością i łatwością wszystkie połączenia, również te w których to ja byłam dzieckiem dla kogoś. Uwalniam wszystkie połączone ze mną dusze dzieci, związane ze mną miłością, ale też żalem, nienawiścią, żądzą odwetu i przepraszam je i wybaczam swoim matkom i ojcom, lekarzom, położnym wszelką krzywdę jaką mogłam doświadczyć z ich strony teraz i kiedyś. Przepraszamy nasze dzieci i wybaczam sobie całkowicie wszelki ból jaki mogłam wyrządzić swoim dzieciom, wykonane aborcje w przeszłości lub innych wymiarach, nie muszę już się kajać, blokować i szukać spłaty karmy za wyrządzone krzywdy, ponieważ miłość teraz i na zawsze wypełnia moje serce, a światło Boga stwórczych sił miłości wypala i uzdrawia każdy błąd i krzywdę moją oraz Moja Duszę, którą popełniłam w sprawach dzieci teraz i kiedyś. Naucz mnie Boże jak uwolnić siebie i uwolnić dusze dzieci, z którymi jestem bardzo związana przez ból, wypaczoną miłość, astralne pępowiny, wody płodowe i inne nieznane mi połączenia. Miłość, radość i szczęście Boga stwórczych sił miłości jest mocą wspomagającą każdą moją aktywność związaną z zajściem w ciąże, z macierzyństwem, połogiem, wychowaniem kochanych, kochających, zdrowych dzieci.
Wraz z Moją Duszą porzucam teraz łatwo i bezpiecznie antykoncepcję i jej skutki, bo jesteśmy chronione przez Boga stwórczej siły miłości przed zapędami zagrażających mi fizycznie i astralnie mężczyzn, oprawców, gwałcicieli, istot mrocznych i zaciemnionych, strzyg, opętanych, piekielników, bogów, półbogów, mesjaszy, mistrzów, mężów, krewnych, kapłanów, inwalidów, chorych, złodziei itp. wraz z duszami dzieci przychodzącymi do mnie i Mojej Duszy w złej intencji lub poza Bogiem. Chętnie uwalniamy się od antykoncepcji takiej jak zioła, tabletki, urządzenia dopochwowe, pasy cnoty, rytuały wiedźm, eksperymenty na ciele m.in. smarowania się płynami, mazidłami, smołą, wewnątrz i na zewnątrz, które miały na celu odstraszyć kiedyś smakiem, zapachem i innymi właściwościami chętnych mężczyzn, teraz już tego nie potrzebujemy. Ja i Moja Dusza zrzucamy i oddajemy przed Tobą Boże stwórczych sił miłości wszystkie atrybuty i wzorce wiedźmy, wszystkie miotły, parasole, widoczne i niewidoczne, pasy cnoty, środki znane mi i nie znane, antykoncepcyjne, zioła i mikstury, zaklęcia odstraszające mężczyzn i prosimy o uleczenie wszelkich skutków stosowania ich. Jestem gotowa fizycznie i psychicznie razem z moją Duszą, aby spłodzić w miłości i radości zdrowe, kochane, kochające dziecko, przyjąć na świat świetlistą Duszę o matrycy podobnej lub niekolidującej z matrycą duszy, z rozwojem duchowym mojego męża i moją. Teraz jestem całkowicie gotowa, bo umiem przyjąć do siebie Duszę dziecka od Boga stwórczych sił miłości i tylko od niego. Miłość teraz i na zawsze wypełnia moje serce, a światło Boga stwórczej siły miłości wypala i uzdrawia każdy nasz błąd i krzywdę, którą popełniłam w sprawach dzieci teraz i kiedyś. Miłość, radość i szczęście jest mocą wspomagającą każdą moją aktywność związaną z zajściem w ciążę, z macierzyństwem, połogiem, wychowaniem naszych dzieci.
Miłość uzdrawia Moją Duszę, całe moje ciało, oczyszcza kanały rodne, pochwę, macicę, piersi, układ hormonalny. Bóg stwórczej siły miłości towarzyszy każdemu mojemu jajeczku, towarzyszy poczęciu dziecka, uczy mnie i Moją Duszę jak w bezpieczny i łatwy sposób urodzić poczęte, zdrowe dziecko. Miłość Boga stwórczych sił miłości uzdrawia całe ciało i duszę mojego męża…, oczyszcza jego nasieniowody, prącie, jądra, cały układ hormonalny. Bóg stwórczej siły miłości towarzyszy jego nasieniu, oraz otwiera jego Duszę na przyjęcie dziecka od Boga i tylko Boga, a nie od innych dusz, istot, bytów. Błagamy Cię Boże stwórczej miłości o wzięcie w swoje ręce całego procesu zejścia duszy dziecka do naszej rodziny, która jest gotowa i otwarta na ogrom miłości jaki razem z nią wypełni nasz świat. Ja i Moja Dusza oddajemy się Twojej miłości, radości, żywotności, które przenikają całe nasze ciała i Duszę. Oddaje Tobie Boże opiekę nad sobą, wybranym przez Ciebie dla nas dzieckiem bądź też dziećmi, całą rodziną i otaczającym nas środowiskiem.
Życie w szczęśliwym małżeństwie, z kochanymi, kochającymi, zdrowymi dziećmi jest wspaniałe i przyjemne, bo wypełnia je miłość, która uzdrawia cały strach, ból i zwątpienie, związane z karmą naszych Dusz. Cieszy mnie, że Moja Dusza aktualnie wyraziła zgodę i chęć na zbudowanie dla mnie szczęśliwej, kochającej się rodziny, która składa się z matki, ojca i szczęśliwych z nami dzieci. Jeżeli taki jest plan Twój Boże stwórczych sił miłości, to będziemy kontynuować budowanie naszej pięknej, szanującej się rodziny. Z Twoją wolą będziemy realizować Twój Boski plan. Proszę Boże poprowadź Moja Duszę tak, aby jak najskuteczniej teraz a nie w odległej przyszłości zmaterializowała w naszym życiu to, co według Ciebie jest właściwe dla mnie i mojej rodziny.

Autorka Elżbieta T na podstawie modlitwy Sławomira Majdy


Dodano : 04-08-2022 Przez: s_majda Przeczytano: 98 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.