Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Światło wypiera czerń z serca i czakramów.

Od 2 lat kiedy patrzę na moją klatkę piersiową, to nawet przy zamkniętych oczach widzę światło. Jest tam jasność, świetlistość, które pojawiły się podczas wspólnej modlitwy z Dorotą. Był to jednorazowy rozbłysk, który utrzymuje się do dzisiaj. Światło zmienia swoją jakość razem z tym co spotyka mnie w pracy zawodowej i życiu codziennym. Jest jednak we mnie i bezustannie,,trwa”.

Udało mi się tak dobrać słowa modlitw, że się dokonało i wiem, że każdy może pójść ową ścieżką.
Chcę podkreślić, że jest możliwe otwarcie serca u każdego człowieka jaki o to poprosi, skoro Bóg tego dokonał mnie samemu. Moja dusza nie przyszła tu na ziemię w obecne wcielenie ani złocista, ani jasna. To wszystko zostało wypracowane w ciągu zaledwie kilku lat.
Tu są teksty od otwierania serca Link


Dziś modlę się skupiając się na rozświetlonej czakrze serca i kieruję każdą modlitwę kanałem czakrowym ku górze. Co robić ma jednak osoba jaka patrząc na swoją klatkę piersiową dostrzega jedynie szarość lub czerń? Sam kiedyś miałem taki problem.
Modlitwy z III oka są bezskuteczne, a nie odkryto jeszcze sposobu lepszego niż modlitwa od serca.
W przypadku kiedy widzisz w piersiach czerń to powtarzaj, ,, oddaję tę czerń w sercu Bogu -dawcy życia i przyjmuję bożą Miłość”.
Istotna jest dla ciebie ilość powtórzeń danego tekstu, afirmacji, modlitwy. Ważna jest też sama treść wypowiadanych słów oraz adresat do którego one są kierowane. Inna ilość powtórzeń modlitwy jest właściwa dla mnie z moim sercem, inna dla osoby jaka ma serce bardziej otwarte od mojego. Więcej powtórzeń pozytywnych myśli, potrzebuje osoba przyblokowana.
Już po otwarciu serca modliłem się w sprawie znajomego. Poprosiłem Dorotę o taką samą modlitwę i ona usłyszała ,,Sławek już o to poprosił”.
Nauczyłem się w ten sposób, że Bóg nie jest przygłuchy, i już przy obecnych modlitwach w zaufaniu czekam na boską odpowiedź, jaką On zawsze mi daje. Zwykle w postaci zmaterializowanych wydarzeń.

Czerń w sercu nie jest przyjemna jako odczucie, ani jako doświadczenie. Kilka lat temu miałem sporo pomieszania we wszystkich dziedzinach życia. W miarę jak okrąg otwierającego się serca obejmuje kolejne czakry, DNA itp. zmienia się pozytywnie jakość naszych doświadczeń. To proces wymagający czasu i u mnie i u ciebie.
Oddaję dziś Bogu wszystko co się pojawia i ze zdumieniem odkrywam, że wszystko to miałem zasilane z mojego serca, każdy myślokszałt, osobę, wydarzenie.
Im więcej twórczo się modlimy się, im więcej oddajemy Bogu z własnych i duszy ograniczeń, tym jaśniejsze robi się serduszko. Jeśli puszczam tantrę (tę matrycę prostytucji), karmę żołnierza, bóstwa a nawet Merkabę to wiem, że część energii mojego serca marnowana była na trzymanie owych wibracji przy mojej duszy.

Jeden z ridingów E. Caycego mówi ,, Pamiętaj, że nie ma drogi na skróty do świadomości boskiej siły. Jest ona częścią twej świadomości, ale nie może być urzeczywistniona tylko dzięki samym pragnieniom. Zbyt często powstaje tendencja do pragnienia i oczekiwania jej bez przyjęcia duchowej prawdy przy pomocy procesu mentalnego. A to jest jedyna droga prowadząca do celu. Nie ma drogi na skróty w metafizyce i nie ma znaczenia, co mówią ci, którzy mają widzenia, interpretują liczby lub czytają w gwiazdach. Mogą oni poznawać impulsy, ale te nie kierują wolą. Życie można poznawać we wnętrzu samego siebie. Nie wyznaje się go, lecz się poznaje.


Dodano : 28-12-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1769 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 26-04-2022 13:06:33

    ,,Większość ludzi nie zobaczy Światła, bo Światło nie jest czymś co widać"  Cytat z serialu Castle Rock. Aby widzieć swiatło, musiałem ciężko pracować przez wiele lat.