Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Więcej Miłości na Ziemi. Modlitwa
Proszę, otwórz teraz Boże moje serce.
W imieniu ludzkości proszę o to, i zezwalam na to, aby boża miłość przejawiły się na całej planecie Ziemi. Przepraszam wszystkich, którzy kiedykolwiek ucierpieli, gdy dusza moja lub jej ziemscy awatarowie działali sprzecznie z miłością bożą z boskim planem. W imieniu ludzkości proszę o to, i zezwalam na to, aby boża miłość przejawiły się w umysłach i sercach wszystkich ludzi oraz poprzez ich dusze.
W imieniu ludzkości proszę o to, i zezwalam na to, aby oraz boża miłość przejawiły się u wszystkich istot przebywających na planecie Ziemi, oraz w układzie słonecznym, na ich wszystkich poziomach, przestrzeniach, płaszczyznach.
Oddałem Bogu twórczej mocy wszystkie transy, misje moje oraz mojej duszy dot. mszczenia się na innych istotach oraz na ich duszach.
W imieniu ludzkości proszę o to, i zezwalam na to, aby oraz boża miłość przejawiły się u tych wszystkich istot, które zdominowane są obecnie i przytłoczone białym astralem, wibracjami bałwochwalczymi, satanistycznymi, lucyferańskimi.
Oddałem Bogu twórczej mocy wszystkie transy, misje moje oraz mojej duszy dot. mszczenia się na innych istotach oraz na ich duszach.
W imieniu ludzkości proszę o to, i zezwalam na to, aby boża miłość przejawiły się u wszystkich istot blokowanych przez channelingi, jaszczurcze istoty, energie piramid oraz przez reiki. W imieniu ludzkości proszę o to, i zezwalam na to, aby boża miłość przejawiły się u wszystkich istot blokowanych przez szkodliwe cywilizacje i szkodliwe istoty astralne oraz materialne. W imieniu ludzkości proszę o to, i zezwalam na to, aby boża miłość przejawiły się u wszystkich istot blokowanych przez grupę Beliala, archanioły, przez żywych i astralnych bogów, półbogów, asurów i guru. Przepraszam wszystkich, którzy kiedykolwiek ucierpieli, gdy dusza moja lub jej ziemscy awatarowie działali sprzecznie z miłością bożą.
W imieniu ludzkości proszę o to, i zezwalam na to, aby boża miłość przejawiły się we wszystkich egregorach i we wszystkich ich wzajemnych relacjach.
Oddałem Bogu twórczej mocy całą zemstę blokującą moje serce, moje energie, oraz światło mojej duszy. Oddałem Tobie Boże twórczej mocy wszystkie intencje, nawyki, potrzeby moje oraz mojej duszy dot. mszczenia się na Tobie Boże.
Boże proszę dokonaj kasacji i usuń wszystkie moje transy, ślubowania, misje, blokujące we mnie oraz w mojej duszy przejawianie oraz bożej miłości. Boże proszę dokonaj kasacji i usuń wszystkie nastawienia prowojenne, wojskowe oraz ich wibracje, blokujące we mnie oraz w mojej duszy przejawianie bożej miłości. Boże proszę dokonaj kasacji i usuń wszystkie kotwice, chipy, figury geometryczne oraz ich wibracje, blokujące we mnie i w mojej duszy przejawianie bożej miłości. Boże proszę dokonaj kasacji i usuń całą moją skłonność do nierządu, prostytucji, do kurewstwa i zarabiania na seksie, blokujące we mnie oraz w mojej duszy przejawianie bożej miłości. Oddałem Bogu twórczej mocy wszystkie intencje, nawyki, potrzeby moje oraz mojej duszy dot. mszczenia się na innych istotach, na ich duszach.
Zaakceptowałem moje oraz innych istot nieuwarunkowane działania służące najwyższemu dobru mojemu i innych istot. Pozwalam aby miłość boża objęła nie tylko moje energie ale również ciało fizyczne i w wszystkie sfery mojego przejawiania się. Boże proszę dokonaj kasacji i usuń wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby, blokujące we mnie oraz w mojej duszy przejawianie bożej miłości. Boże proszę dokonaj kasacji i usuń całą moją nieprzytomność, nawalenie oraz ich skutki blokujące we mnie oraz w mojej duszy przejawianie bożej miłości.
Dodano : 11-06-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1249 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.