Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Astral pomordowanych Żydów. Karma katów z III Rzeszy.
W 2000 roku trafiłem na pierwszą sesję Regresingu z ugruntowaną już wiedzą o prawach karmy. Na zajęciach spotykałem później osoby jakim przypomniało się, że w poprzednich wcieleniach zostali zamęczeni w obozach zagłady. Niezwykłe dla mnie było to, że wszyscy tego chcieli.
Kiedy dla duszy przychodzi pora wcielenia się kolejne nowe ziemskie materialne ciało, otrzymuje do wyboru 1 do 3 wariantów. Może sama wybrać wcielenie lepsze na którym zyska, lub gorsze, na którym dusza wiele utraci. Za tą decyzją idzie płeć dziecka, jego nowi rodzice, relacje małżeńskie itp. Dusze tych ludzi, którzy ucierpieli w obozach, na początku swoich wcieleń wiedziały, co je czeka.
Każda z nich zgodziła się tego doświadczyć.

Karmiczne ofiary obozów zagłady na czołach mają znak płomienia a ich kaci swastykę. Dodatkowo ludzi z jednostek SS i gestapo może owijać w różnych miejscach energetyczny drut kolczasty, jaki kończy się w sercu. Da się to rozpoznać poprzez jasnowidzenie. Drut kolczasty jednoznacznie kojarzy się obozami zagłady i eksterminacją innych istot.
Karma SS i gestapo - co można o niej powiedzieć....? Boli. Kuleją relacje z bliźnimi, z rodziną, rodzicami. Uciążliwy bywa seks, doskwiera samotność egzystencji. Wielu z oprawców wykorzystywało seksualnie niewolone kobiety, czerpało seksualne korzyści z sytuacji. Skrajny przypadek to losy kobiety mającej problemy w seksie, trudności w relacjach partnerskich. Pokazał mi się przy niej zwał nagich ciał kobiecych- jedno na drugim. Kontekst był taki, że jako strażnik mogła uprawiać seks ze zmarłymi świeżo po komorach gazowych. Ale też cieszyła ją nagość tylu kobiet naraz- bo sobie może je dokładnie obejrzeć. Lubiła tęższe panie. Dziś jej dusza już w kobiecym otyłym ciele, rozpoznaje czym jest samotność w życiu i szuka kogoś, kto potrafi zobaczyć, że ona posiada ludzkie miłujące serce.

W ciągu 10 lat pracy nad karmiczną przeszłością nie udało mi się porozumieć z żadną osobą, której dusza inkarnowała kiedyś jako SS-man lub gestapowiec. Znacząca ilość ma też przeszłość atlantyckich dzieci Beliala, (synów ciemności). Egdar Cayce przypisywał im używanie boskich mocy do destrukcji, co w efekcie przyniosło zniszczenie tamtego kontynentu. Owszem porozmawiamy sobie chwilkę, ale to nic nikomu nie daje. Ci ludzie mają zamknięte serca, nie potrafią ich otworzyć, nie modlą się twórczo. Serca podobne do czarnej dziury. Stanową doskonały materiał na mięso armatnie dla wszystkich kombinatorów, jacy pragną posiadać własne armie.
Bolesne dla hitlerowskiej karmicznej kadry są relacje w związkach, w rodzinach.
Kto bowiem może bez odrazy pokochać człowieka bez serca?
Kto zbliży się tak blisko do byłego SS-mana, aby stworzyć z nim małżeństwo? Podobny jemu w karmicznych doświadczeniach dawny kolega z oddziału.
Kuleją relacje małżeńskie, rodzinne, oparte na wzajemnych pretensjach, alkoholu. Tam gdzie nie ma miłości w sercu jest gniew, rozpacz oraz wielki ból. Zjawisko wygląda na sprzedaż serca i jego energii, przehandlowanie w zamian za inicjacje za moce, za kontakt z astralnymi bogami i ,,wsparcie archaniołów”. Oczywiście tylko w astralu i tylko w wyobraźni, ktoś mógł to zrealizować. Skutki jednak widoczne są po dziś dzień - w ich energiach oraz w relacjach z bliźnimi. Pojawiają się wszystkie możliwe problemy opisane w terapiach AA, ADHD, BDP, DDA. Dawni SS-mani w obecnych inkarnacjch mają własne dzieci. Są matkami, ojcami. Dzieci również są kolegami z oddziału, strażnikami obozu zagłady. Niekiedy jednak może trafić się dusza zamęczonego żyda. Rozważmy u despotycznych dzieci (parolatków) relacje kat i jego dawna ofiara. Pytanie jest tradycyjne ,,Co mi teraz mamusi jeszcze zrobisz? - tamtego jest ci mało?" Można dociekać za pomocą modlitwy i sesji regresingu, gdzie zdarzenie miało miejsce i kiedy.
W ostrej już formie tego wzorca, dziecko zmarło na raka w rękach znajomego. Popełniło z premedytacją na jego oczach samobójstwo. Rodzice mogli mu teraz,,skoczyć”.

Astral pomordowanych żydów,  nie jest tym samym co wojowniczy Egregor Izraela, który postrzegam jako bojowo usposobionego młodzieńca. Intencje kształtowane są przez oczekiwania związane z przyjściem Mesjasza z Dawidowego rodu. Żydzi nie traktują Jezusa jako Mesjasza, a jedynie jako kolejnego proroka.
Egregor czeka, że narodzi się on już wkrótce w Betlejem, jednak nazwa miasteczka spopularyzowana w kilku religiach, przyniosła namnożenie się ich po całym świecie. W USA jest kilka miejscowości Betlejem. Nawet w Polsce są dwa. Brać wybierać miejsce narodzenia - wedle Jego subiektywnej woli. I w cale nie musi to mieć miejsca w świecie wojny generowanej w Ziemi świętej. Egeror państwa powstał po wypędzeniu braci muzułmańskich z ich domów na pustynię. Po 60 latach od wypędzenia, w strefie Gazy żyje 1,5 mln ludzi odizolowanych od świata. Przed kilku laty, ktoś wpadł na pomysł aby muzułmanie nosili w Izraelu opaski na ramieniu z symbolem ich statusu. Całkiem podobne ja żydzi w III rzeszy. Słyszałem o jeszcze gorszych wydarzeniach. Karma czeka tutaj na swoją spłatę. Warto by prześledzić jaki jest związek karmiczy, tych co wymyślili owe opaski naramienne z wcześniejszym niszczeniem narodu Izraela. Mogą to być dokładnie te same dusze piętnujące kiedyś żydów, a teraz w Izraelu całkiem inny naród Księgi.

Dlaczego dziś astral (egregor) pomordowanych żydów jest uśmiechnięty, wybaczający? Skoro wszyscy chcieli destrukcji, jakieś formy zagłady, to każda składowa dusza(astralu), osobno była komuś winna podobnych doświadczeń. Każda też samodzielnie spłaciła własne długi. Nikt dobrowolnie nie staje się ofiarą pogromu, komory gazowej lub kaźni, kiedy samemu się tego wcześniej nie robiło. Dusza jaka wyraziła zgodę na zagładę, na śmierć osobowości w cierpieniu, wcześniej czyniła podobnie swoim bliźnim i z pokorą przyjęła tego rezultaty. Takie jest boskie prawo, jak przypominał Cayce, prawo ustalone już na samym początku.
Astral pomordowanych żydów ma wielkie rozświetlone serce. Widzę też piękny kolor różu. On czeka na miłość każdego, kto gotów ją dać. Czeka by przyjąć światło od każdego chętnego serduszka. W tym widzę jego wielkość i siłę.
On kocha innych, kocha tamtych oprawców, daje im swoją miłość. Jest szczery, ponieważ przebaczył sobie oraz wszystkim. Dał im kiedyś prośbę o ich miłość - każdemu oprawcy osobno. Odrzucający w III Rzeszy oferowaną pozytywną energię, czekają, aż kiedyś będzie im dane, prosić o przebaczenie i litość każdego napotkanego człowieka.

Dodano : 03-07-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1720 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 03-07-2010 21:24:50

    Temat udało się rozpoznać dość dokładnie. Opublikowałem tekst o godzinie 15:24:40 a już o g. 17,01 dostałem 2 informacje od różnych osób, że wkładam im ciągle głowy w imadło. Jedna przytomnie rozpoznała jednak, że podszyło się za mnie pewne dziewczątko z CUD Portalu z karmą SS.

    Informacja dla poszkodowanych. Z imadłem nie przychodzę fizycznie ani ja, ani dziewczęta tylko ich dusze. Pracujecie na poziomie dusz, widzicie dusze. I tak też budujcie modlitwy chroniące przed obcymi atakującymi duszami.

  • s_majda 22-11-2020 13:31:07

    Oglądałem kolekcje współczesnych Szwajcarskich złotych monet. Złoto pochodzi z różnych źródeł, a m.in. z przetopionych złotych zębów, pozyskanych w Obozach Zagłady.