Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Jaszczurcze blokady na sercu i wątrobie
Link do tekstu ,,Astralne jaszczury. Ochrona przed nimi."

Jaszczurcze blokady na sercu i wątrobie obok kodów biało astralnych są jednymi z mniej jeszcze rozpoznanych ograniczeń. W praktyce dają ten sam efekt bezskuteczności modlitwy i wrażenie, że Bóg nie słyszy, nie rozumie osoby modlącej.
Jaszczurcze blokady -czyli pochodzące od wielu ras astralnych jaszczurów. Niekiedy zdarzają się ludzie posiadający takie jaszczurcze dusze np. bracia K.
Rozpoznanie jaszczurczych kodowań nie jest łatwe ani proste dla osoby, która nie ma weryfikacji ze strony jednego lub kilku przytomnych jasnowidzów. Radiestezja -jak ja ją odbieram- opiera się głównie na podpowiedziach ze strony jaszczów a zatem nie nadaje się do ich wykrywania. Przecież pytającemu nie udzielą rzetelnej informacji na własny temat.
Można te bloki oraz ich kotwice rozbić modlitwami, ale w jaki sposób skoro osoba modląca doskonale wie, że modlitwa nie działa, lub jej efekty są nikłe?
Jaszczury wcielone czy astralne, są mocne w gadce, i tak ładnie mówią o Polsce, o Bogu, o bożej Matce. Pamiętajmy, że wiedza nie podająca nigdy pozytywnego, konkretnego rozwiązania problemu, nie musi pochodzić od istot życzliwych. Zadaniem ich nie jest odpowiadać na duchowe problemy, ale napełniać wszystkie żywe istoty strachem i przekonaniem o nadciągającej katastrofie, nawoływaniem do wojen.
Jaszczurcze blokady na sercu i wątrobie oddzielają się od podobnych i pochodzić mogą od innych astrali. Mogą z nimi współistnieć i występować w rozmaitych formach np. jako astralne sieci, kajdany na rękach i utrzymujące się w ciałach aurycznych płaskie lub przestrzenne figury geometryczne itd. Łączą się również z podobnymi w ograniczeniami dusz, np poprzez manifestowanych szkodliwych poglądów u ludzi, którzy pomysły jaszczurcze przyjmują za własne.

Jak zwykle wzbudzone i przyjęte czyste światło, boża miłość usuwa ograniczenia, uwalnia od ograniczeń i kotwic. Pomaga prośba o otwarcie serca.
Czyszczenie trwa dość długo i wymaga trzeźwego osądu, uzdrowienia wszystkich 12 par DNA, wszystkich 12 ciał aurycznych czy 21 czakr głównych. Proces jest głęboki podobnie jak przy czyszczeniu energii od obecności astralnych węży.
Warto pamiętać definiując własne modlitwy o intencjach ulegania tym istotom.
Po zdjęciu jaszczurczych blokad osoba natychmiast zaczyna się modlić do … Boga, nie szuka pośredników, półbogów, nie myśli o bałwochwalstwie. Dostrzega sens i skuteczność własnej modlitwy.

Jaszczury mogą być podpięte do pleców lub do szczątków widocznych jeszcze skrzydeł duszyczki. Niekiedy widzę zawarty układ z jaszczurami, który ukazywany jest symbolicznie w formie pewnej scenki np.;
-Jaszczury (mniejsze)podpięte do skrzydeł(leżące na nich). Umieszczają się z tyłu ciała, aby osoba widząca nawet mimowolnie ich nie dostrzegła. Wówczas też tylne czakry i tylne energie nie są odpowiednio doświetlone.
-Jaszczury (ogromne) chodzące po plecach.
-Jaszczury połykające osobę. Ta scenka nie pozostawia złudzeń co do poglądów, jakie osoba wyraża. Spotkałem połknięcia od strony głowy oraz od nóg. Być może ma to związek z blokadami pojawiającymi się najpierw na czakrach ponad głową lub pod stopami.
-Jaszczur z osobą już połkniętą.
-Jaszczury jako gwardia ochronna, w ilości 2-10 szt.

Spotykam się też z bałwochwalstwem lub bałwochwalczym uwielbieniem kierowanym niekiedy do osób z jaszczurczymi duszami.
Jak rozpoznać takie uwikłanie? Jeśli masz styczność z inkarnowaną na Ziemi jaszczurczą duszą lub z osobą uzależnioną, to tysiące razy dowiesz się w czym osobiście jemu (jej) uchybiłeś. Cała gama obciążeń DDA, BDP i Toksycznych Rodziców wynika z uzależnień. Bezpośrednio są to formy blokad w fizycznych płatach wątroby i w drogach żółciowych wywołujące w nich napięcia i patologiczne zachowania w kontaktach międzyludzkich. W duchowości i energiach, obrazuje się jako niedobór życzliwości, akceptacji, przebaczenia. Opowiada za nawoływanie ku wojnom i rozliczaniu innych. Ofiara jest oskarżana za winy ojców, za ich błędy i w oczach jaszczura to ona musi być ukarana za całe tamte zło nawet sprzed setek lat. Wina jest głęboka i jaszczurowi nie przeszkadza, że obciążenia dotyczą tych co kiedyś pomarli a nie tych co teraz żyją. Jaszczurcze poglądy pozwalają np. bez końca rozliczać Rosjan za wypędzenie kiedyś wojsk Napoleona z Rosji, a przy innej okazji za rozgromienie Powstania Kościuszkowskiego. W pamięci pielęgnowane są pogromy, klęski ostateczne, rzezie oraz co bardziej krwawe jatki. Rosjanie zabrali nam 1/3 ziemi po II wojnie światowej. Zabrali ją Tobie? Może Tobie mają teraz oddać? Na pewno przydałaby się ludziom z poglądami jaszczurczymi.
Do dziś w Polsce jest wielu wzywających do rozliczenia współczesnych Rosjan, jakoby osobiście odpowiedzialnych za tamte wydarzenia. O ile reinkarnacja istnieje, to przecież ci co kiedyś jako Rosjanie likwidowali Powstanie Kościuszki, dziś najgłośniej mogą wołać o rozliczenie i to jeszcze wyłącznie przed nimi i na ich rzecz. Blokady, zakręcenie może mieć podłoże w hipnozach, narkotycznych.
Współistnienie z jaszczurami w atmosferze tolerancji to jest jeszcze jakaś inna bajka.
Biały astral. Modlitwa uwalniająca Link
Jaszczury; uwalnianie się od ich wpływu. Modlitwa Link
Na stronie MINW jest wiele art. poświęconych obu zagadnieniom.

27-VII-2010r.
Dodano : 28-07-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1438 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 26-03-2011 16:37:34
    Widziałem zwarcie słowne trzeźwego z jakimś nałogowym pijakiem. Prawie się pobili. Nagle trzeźwy chwycił się za serce. Miał rozerwaną energetykę płaszcza czakrowego a z mięśnia ( nie z czakry) wystawał długi ogon czarno-szary ale przedzielony segmentami, jakąś jaśniejszą barwą. Kości ogonowych było wiele, wiec raczej długi wąż jak jaszczur.