Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Powszechne, ważniejsze astralne blokady w aurze. Rysunek


Ważnych i widocznych blokad w aurze jest zwykle sporo. Każdy z nas posiada jeszcze różne ciemniejsze przybrudzenia. Czakry, aury oraz inne składowe,zgodnie z emocjami człowieka, mogą w danej chwili pięknie rozbłysnąć lub przytłumić się na rozmaite sposoby.
Niniejszy rysunek ukazuje jednak to, co karmicznego dusza przyniosła z przeszłości. Obecna osobowość potrafi, zgodnie z wolą duszy dołożyć jeszcze kolejnych podobnych energii i myślokształtów. Z wyjątkiem jaszczurów oraz astralnych węży i innych pasożytów, wszystkie energie są myślokształtami, sztucznymi tworami powstałymi w wyobraźni. Pasożyty podobnie jak myślokształty utrzymują się w energiach, o ile dusza pozwala na to.
1. Otoczka białoastralna wokół człowieka. Może mieć nawet 3-5 krotnie większą średnicę niż wysokość danej osoby. Najobszerniejsze średnice białoastralnej otoczki posiadają mistrzowie Reiki oraz ludzie jacy nie modlą się ale działają w ,,duchowości" w sposób attywny. Osoby te z dużą siłą i sugestywnie potrafią innych zwodzić na manowce. Możliwe są blokady białoastralne na poszczególnych sferach przejawiania się np. w seksie, lub w sposobach zarabiania pieniędzy itp.
Link
2. Urwane i fragmentaryczne Skrzydła duszy, która je posiada np. anielska, elfia . Braki i ubytki są indywidualne. Możliwe są np. upalenia, szczątki dowolnej wielkości itp.
Link
3. Wbite w dawnych wojnach w ciało fizyczne rozmaite miecze, dzidy, strzały, noże. Podobnie wyglądają ich energetyczne odpowiedniki, jakie dusze ciskają wzajemnie na inne istoty. Niekiedy czynią tak w sposób świadomy osoby jasnowidzące.
Link
4. Fioletowa nakładka na złoty kanał czakrowy. Widoczna u praktykujących Reiki.
Link
5. Astralne węże. Młode osobniki są czarne. Starsze pokazują się jako kolorowe, w rozmaitych tęczowych barwach. Są oznaką zbliżającej się choroby raka. Kiedy dochodzi do ich rozrodu to, w ciele fizycznym tworzą kolonie, widoczne pod postacią przerzutów raka.
Link
6. Jaszczury astralne zamiast skrzydeł. Dlaczego by nie? Za coś je przehandlowano i przecież trzeba mieć jakieś inne wsparcie. Jeśli nie ma skrzydeł u duszy anioła lub elfa to na plecach czatują jaszczury. Widuję tam tylko po 2 szt, ale zwykle w orszaku jest ich jeszcze kilka. One są głównym źródłem radiestezyjnej wiedzy i również widoczne są przy pracy z wahadełkami. Jaszczury inspirują do wzajemnej walki oraz wojen. Same ich nie prowadzą ale zachęcają, podszeptują poprzez astralne podłączenia. Znajomy radiesteta z parką jaszczurów zamiast skrzydeł, nazywa je Duchem ?więtym jaki udziela jemu rzetelnych informacji.
Link
7. Wielorakie figury geometryczne, płaskie, lub przestrzenne; trójkąty, kwadraty, piramidy, merkaby, gwiazdy itp. Dusza traci na ich podtrzymanie swoje energie. Mają zwykle rodowód magiczny.
Najwięcej figur geometrycznych, płaskich jak trójkąty, okręgi, gwiazdy pochowane jest zwykle w sercach. Mogą znajdować się jednak wszędzie. Także jako przestrzenne figury geometryczne.
Symbole są tylko pewnymi znacznikami jakie dla duszy poprzez szereg wcieleń były istotne. Dziś już tylko blokują przepływ boskich energii, a ostre narożniki trójkątów itp zwyczajnie sprawiają ból. Link

8.
Grzyby energetyczne i pleśnie energetyczne jeśli już występują, powinny też mieć jakiś własny fizyczny odpowiednik, który da się wykryć przy wnikliwych badaniach. Popularna grzybica stóp, pleśnie na genitaliach mogą być już dowodem posiadania energetycznego grzyba i zakwaszenia.
E. Cayce zwracał uwagę, że zakwaszenie organizmu jest powodem znaczącej ilości ciężkich chorób. Kilka rodzajów raka ma przyczynę w zakwaszeniu i złej diecie. Może on wystąpić gdy cały organizm jest trawiony grzybem. Energetycznie widać wówczas, że człowiek znajduje się wewnątrz grzyba o kształcie ogromnej szyszki. Poza ciało fizyczne wystają owocnie- kapelusze, podobne do huby. I jest ich bardzo dużo. Link

Biały astral. Modlitwa uwalniająca Link
Jaszczury; uwalnianie się od ich wpływu. Modlitwa Link
Na stronie MINW jest wiele art. poświęconych obu zagadnieniom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dodano : 02-10-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1792 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.