Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Lęk przed ciemnością. Modlitwa uwalaniająca
Autorzy Bartek Marciniak i Sławomir Majda

Proszę Boże otwórz teraz moje serce
Oddałem Bogu dawcy życia cały mój lęk przed ciemnością. Miłości przyjaciółko moja dziękuję, że uwolniłaś mnie od lęku przed ciemnością wewnątrz mnie i na zewnątrz mnie.
Oddałem Bogu stwórczej siły miłości, wszystkie moje myśli, intencje, programy dotyczące powstania we mnie oraz w mojej duszy lęku przed ciemnością. 
Oddałem Bogu wszystkie transy, śluby i przysięgi, które przyczyniły się kiedyś do powstania ciemności w moim sercu, życiu, duszy i umyśle. Przebaczyłem swojej duszy i jej osobowościom, że celowo tworzyli kiedyś pustkę, ciemność wokół siebie oraz w sobie.
Oddałem Tobie Boże moje duszy cały lęk przed ciemnością w moim sercu, życiu, duszy i umyśle.
Boże mego serca już nie muszę bać się  ciemności w moim sercu, życiu, duszy i umyśle, ani przed nią uciekać bo przekazałem ją Tobie.
Przebaczyłem sobie, swojej duszy , że przyciągała do mnie sytuacje, zdarzenia i osoby powodujące powstawanie lęku przed ciemnością.
Przebaczyłem swojej rodzinie, że straszyła mnie w dzieciństwie czarnymi mocami, wiedźmami i złymi duchami,
Przebaczyłem sobie , że uwierzyłem  w historie o wiedźmach i złych duchach. Bóg uczynił mnie wolnym od skutków tego pomieszania.
Przebaczyłem sobie, że uwierzyłem, iż strach i ciemność są potężniejsze od Boga dawcy życia.
Jestem wolny od lęku przed ciemnością, czuję się bezpieczny, zatem otworzyłem się na Boga i przyjąłem boże światło.
Jestem wolny od lęku przed ciemnością, czuję się bezpieczny, a czakry moje, ciała auryczne i wszystkie moje energie świecą światłem jaśniejszym niż tysiące słońc.
Dodano : 25-10-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1343 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Piotr Tymianek 26-10-2010 23:19:46
    Dla przybliżenia tematu polecam film na DVD pod tytułem: CIEMNO¦ć (gdy gaśnie światło, budzi się zło) Anna Paquin, Lena Olin i Iain Glen.