Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
,,Chrystusowy” miecz w sercu otrzymany od grupy Fioletowego Płomienia.

Jedno z przedziwnych i nie do końca rozpoznanych obciążeń pochodzących od grup i sitw astralnych.
Miecze czarnych i mrocznych sekt używane podczas rytuału dokonywanego na Ziemi, bywają ozdobne, z napisami, podobne są niekiedy do sztyletu. Astralny miecz Chrystusowy przypomina filmowe miecze krzyżaków. Jest prosty długi, bez zdobień, napisów. Ot zwykłe narzędzie do rąbania i cięcia na odlew.
Miecz może się pojawić w energiach serca podczas uzdrawiania relacji z energiami Chrystusowymi. Edgar Cayce nazywał duszę Chrystusa starszym bratem ludzkości. Dusza jaka tysiące lat temu przeszła cały cykl ziemskich inkarnacji, pełni obecnie rolę opiekuna duchowego. Energie jego oraz wsparcie są ważne dla nas ludzi i naszych dusz. Jezus nie był Chrystusem ale urzeczywistnił świadomość Chrystusową- działał dla dobra całej ludzkości.
Co jednak ,,Chrystusowy”miecz wbity w serce ma wspólnego z samym Chrystusem? Tego jeszcze do końca nie wiadomo. Przypomniał mi się wizerunek namalowanego Jezusa z sercem otwartym z którego wystaje miecz.
Zaangażowana jest w to grupa świetlistych, promienistych istot Fioletowego Płomienia.
Sugestia jest następująca.
1. Omijać to całe astralne braterskie towarzystwo.
2. Prosić Boga o uwolnienie od wszystkich obciążeń z nimi związanych.
3. O całkowitą ochronę wobec nich.
4. O wyjście z ich grupy.
5. O uwolnienie od intencji ściągania ich do siebie.
6. O uwolnienie od ew. wbitego w serce miecza,,Chrystusowego”
7. O przebaczenie tym, którzy tego dokonali.

Cytaty z Google Link

I jeszcze materiał ,,źródłowy" ,, Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien (Mt 10, 34-37)."

 


Dodano : 30-10-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1449 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.