Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Co dalej po otwarciu czakry serca?

Po otwarciu przez Boga czakry ludzkiego serca, żyje się prawie tak samo jak przed. Piszę to na podstawie obserwacji sporej już grupy osób, którym serca wypełniło światło w odpowiedzi na wzniosłe modlitwy brzmiące tak; ,, proszę otwórz Boże moje serce”. U mnie i w grupie znajomych światło pojawiło się w ten sam sposób, dopiero po pełnej odbudowie skrzydeł. To może być istotny szczegół.
Różnica bytowania tkwi w skuteczności modlitwy i czasie jaki upływa od wyrażenia jakiejś prośby do jej materializacji. Nie trzeba czekać latami, powtarzać miesiącami lub tysiące razy. Widać jak zmienia się wszystko wokół nas. Kwestią ważną pozostają intencje i wola duszy co teraz ma począć, w którą stronę podążać.
Bo kierunki zawsze odmienne, pozostają tylko dwa. Pierwszy poza światy materialne, astralne, lub też dusza może chcieć sobie pobrykać na Ziemi docelowo jeszcze przez tysiące lat.


Dodano : 26-12-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1348 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.