Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Przywódca, lider. Modlitwa
Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę.
Zaakceptowałem wszystkie talenty mojej duszy do przewodzenie innym, do bycia liderem.
Cieszy mnie to, że wielokrotnie moja dusza inkarnowała jako twórczy lider i przywódca innych istot, innych dusz, egregorów. ?wiatłości, jestem wolny z moją duszą od zabiegania o władzę, przywileje.
Nie musimy się już więcej karać się z duszą, za negatywne skutki tego, że przewodząc innym, prowadziliśmy ich do destrukcji oraz zniszczenia. Boże stwórczej mocy, proszę uczyń mnie nie tyle liderem-przywódcą innych, lecz uczyń mnie z duszą wzorcem doskonałego postępowania, zgodnego zawsze z Twoją wolą. Jeśli wolą Twoją Boże jest użyć talentów i zdolności przywódczych mojej duszy dla chwały Twojej, to niech tak się stanie. Przepraszam wszystkie istoty, które ucierpiały, gdy moja dusza i jej osobowości przewodzili im, pełnili władzę nad nimi. Nie musimy się już więcej z duszą karać, za negatywne skutki tego, że przewodząc innym, skupialiśmy się na rządzeniu, władaniu. Nie musimy się już więcej z duszą karać, za negatywne skutki tego, że przewodząc kiedyś innym, prowadziliśmy ich do bałwochwalstwa i hołdowania ciemnej stronie. ?wiatłości, jestem wolny z moją duszą od zabiegania o przywództwo nad ludźmi, duszami, egregorami.
Nie musimy się już więcej z duszą karać, za negatywne skutki tego, że przewodząc kiedyś innym, używaliśmy boskich mocy do destrukcji. Przebaczyłem to, że przewodząc kiedyś innym, prowadziliśmy z moją duszą do uwznioślenia siebie cudzym kosztem. Zawsze z radością zajmuję się moimi czakrami, ciałami aurycznymi, moim sercem, zatem nie musimy z duszą być przywódcami, liderami, guru dla innych istot, ludzi, dusz, egregorów.
Przepraszam wszystkie istoty, które ucierpiały, gdy moja dusza i jej osobowości prowadzili innych do destrukcji, cierpienia, wyrzeczeń i zniszczeń. ?wiatłości, Tobie oddałem wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby dotyczące zabiegania o władzę, przywileje o przywództwo nad ludźmi, duszami, egregorami. Przepraszam wszystkie istoty, które ucierpiały, kiedy moja dusza i jej osobowości prowadzili innych do żywych bogów, do guru, do bogów energetycznych.
Przepraszam wszystkie istoty, które ucierpiały, kiedy moja dusza i jej osobowości prowadzili innych do archaniołów, istot fioletu, do grup inicjacyjnych i do fałszywych nauczycieli. Jeśli wolą Twoją Boże jest użyć talentów i zdolności przywódczych mojej duszy, aby Twoje boskie światło wszędzie było jeszcze lepiej widoczne i zrozumiałe-to niech tak się stanie. Nie musimy się już więcej karać się z duszą, za negatywne skutki tego, że przewodząc innym, prowadziliśmy ich do burdelu, haremu i do prostytucji.
Boże stwórczej siły, Tobie oddałem wszystkie moje intencje, nawyki potrzeby dotyczące zabiegania o władzę, przywileje o przywództwo nad ludźmi, duszami, egregorami. Zawsze z radością zajmuję się moimi sprawami, zatem nie musimy z duszą być przywódcami, liderami, guru dla innych istot, ludzi, dusz, egregorów. Boże stwórczej mocy, proszę uczyń mnie nie tyle przywódcą innych, lecz uczyń mnie z duszą wzorcem doskonałego postępowania, zgodnego zawsze z Twoją wolą. Jeśli wolą Twoją Boże jest użyć talentów i zdolności przywódczych mojej duszy, wyłącznie dla najwyższego dobra mojego i innych-to niech tak się stanie.

Zawsze z radością przyjmuję i wdrażam z duszą wszystkie boskie inspiracje, dotyczące każdej sprawy, każdego mojego działania. Boże stwórczej mocy, proszę uczyń mnie nie tyle liderem-przywódcą innych, lecz uczyń mnie tą istotą, która boską wolę zrealizowała jako człowiek, współpracujący z własną duszą.
Nie muszę być Panem wielkich Panów, Królem królów- wystarczy nam z duszą zrealizowanie woli Boga wobec nas.
Zaakceptowałem wszystkie talenty mojej duszy do przewodzenie innym, do bycia liderem, który może nawet poszerzać horyzonty myśli religijnej i duchowej.
Proszę dla mnie i mojej duszy o Twój boski osąd nad nami, w kwestii naszego dawnego przewodzenia innym ludziom, duszom, istotom, egregorom. Użyj mnie i mojej duszy zgodnie z Twoją wolą Boże.
Celem moim, mojej duszy nie jest władza, przywileje, lecz zrealizowanie woli Boga wobec nas.
Dodano : 10-06-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1239 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.