Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Starczowzroczność. Modliwta
Zaakceptowałem to, że istnieje tzw Starczowzroczność, która nie musi mnie dotykać, osłabiać ostrości mojego doskonałego widzenia
Zaakceptowałem to, że tzw Starczowzroczność to proces starzenia tkanek oka, głównie soczewki, która traci z biegiem lat swoją elastyczność- co nigdy nie musi mnie dotykać, osłabiać ostrości mojego doskonałego widzenia. Zaakceptowałem to, że Punkt bliży wzrokowej, tj. najbliższy punkt przed okiem widziany jeszcze ostro — w procesie starzenia oddala się stopniowo od oka, co nigdy nie musi mnie dotykać, osłabiać ostrości mojego doskonałego widzenia. Zaakceptowałem to, że w 50 i w 70 roku życia akomodacja oka jest u mnie doskonała jak w dzieciństwie czy młodości. Starczowzroczność mnie nie dotyczy, jako że Bóg zawsze chroni moje oczy, dba o nie, uzdrawia, regeneruje.
Moje oczy zawsze są miarowe, zatem mogą pracować bez zmęczenia wtedy, kiedy zużywają maksimum 75% zdolności łamiącej soczewki, wynikającej z akomodacji podczas pracy z bliska. Starczowzroczność mnie nie dotyczy, a moje oczy miarowe po 40 roku życia nie muszą być wzmacniane układem optycznym okularów, soczewek. Zawsze mogę bez zmęczenia czytać i pracować z odległości 29—33 cm, jako że Bóg zawsze chroni moje oczy, dba o nie, uzdrawia, regeneruje.
Dodano : 12-06-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1215 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.