Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Czerń w ludzkich energiach.

Opublikowałem kiedyś fotografie w internecie i życzliwi jasnowidzący znajomi natychmiast wykazali, że mam w sobie mnóstwo czerni- ,,Ty się wykańczasz.”
Prawda jednak była inna. W tym samym czasie pracowałem intensywnie z grupą obszernych tekstów pt ,,Oświecenie” w których, zdanie po zdaniu czyszczone są poszczególne czakramy, aury, DNA, ciało fizyczne. W tekstach oddaję zaciemnienia definiując je i proszę o przejawienie jasnego boskiego światła. Zatem ,,odchodzenie -,,wywalanie” czerni, było wyraźnie widoczne w moich energiach.
Na ogół jednak przejawienie tak intensywnej czerni zapowiada nadciągający katastrofalny stan zdrowia. Niestety medycyna jest bezradna kiedy na kręgach kręgosłupa pojawią czarne nawinięte ,,jakby owijki" to pojawia się mechaniczny uraz, skoliozy, kifozy a nawet pęknięcia kręgu lub wyrostków. Kto ,,zdrowy na umyśle" przy takim schorzeniu, zechce zajrzeć w głąb siebie i zobaczyć te zaciemnienie, powolutku odwinąć je, oddać Bogu?
Znajoma z którą współpracuję, pokazała mi się nagle cała zaczerniona, tylko w centrum świeciła jasno czakra serce. Zaniepokojony dociekałem co się z nią dzieje? Pracowała mocno w kwestii puszczenia najbardziej mrocznych energii, czarnej karmy własnej duszy. Odchodziło więc równocześnie, wiele jej kodowań i właśnie tych energii, które zdefiniowała jako zbędne i szkodliwe w swoim życiu.
Temat obecności czerni w ludzkich energiach musi być jednak doprowadzony do samego końca, czyli pełnego rozświetlenia, lub pozostawiony samemu sobie po pewnym czasie powróci ze zdwojoną siłą nieoczyszczonych jeszcze intencji. Art. Link

Czerń ma wiele form i powodów przejawienia się.
-Czerń może być widoczna w jako rozmaite myślokształty, ruchome bądź statyczne.
-Czerń może być widoczna na dowolnym organie, dowolnej ludzkiej energii np. na DNA, czakrze, aurze itp.
-Czarne są podpięcia astralne do głowy, lub czakr którymi ti podpięciami ktoś z astralu steruje osobowością, z zewnątrz przesyłając inspiracje.
-Czarne cętkowane plamy na płaszczach aurycznych są śladami po czarnej magii i karmie maga.
-Czerń w energiach może mieć kształt żywej istoty.
-W energiach mogą być obecne rozmaite astralne żyjące pasożyty czarnego koloru.
-Czerń może być obecna na skrzydłach duszy i na ich 6 ciałach aurycznych w rozmaitym nasyceniu, a nawet zablokować je tak, że nie będą widoczne.
-Czerń w energiach może mieć kształt liter, cyfr, figur tzw. ,,świętej" geometrii.
-Czarne mogą być nałożone kiedyś kajdany, liny, sieci. Co wcale nie oznacza, że te złotego koloru dadzą komuś szczęście.
-Czarne są owijki na uszkodzonych lub chorych kręgach kręgosłupa.
-Czarne ubrania, stroje jednoznacznie odwołują się do karmicznej przeszłości, definiują blokadę. Jeśli masz w szafie własne czarne stroje, ubrania, buty a nosisz je na co dzień, to mocno się spocisz przy pierwszej próbie pozbycia się ich wszystkich.
-Czerń w energiach u osoby jaka nie pracuje duchowo nad sobą, znamionuje ciężką chorobę. Na ogół fizycznie jest to mocne zaawansowanie patologicznych zmian. Można z tym sobie poradzić, o ile wiemy z czym mamy do czynienia. Jeśli brak wiedzy, pozostaje prośba o rozświetlenie.

Uzdrawianie zawsze zaczynamy od otwarcia serca i prośby boską ochronę. Należy pamiętać, że wszystkie podobne energie zakotwione są zawsze w sercu, które może wówczas przejściowo pobolewać.
Puszczając w modlitwie karmę żołnierza, prostytutki, króla, żywego boga lub wzorców ciężkich chorób możemy być pewni, że pojawi się na pewien czas czerń w energiach. Ona jest odsysana, a jej miejsce zajmuje światło nadchodzące w boskiej odpowiedzi.

Przed modlitwą dobrze jest zapoznać się z tekstem pt ,,Czarny" Link

 


Dodano : 28-07-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1773 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 15-08-2011 21:52:17
    Koleżanka mi przekazała "przesłanie" ze drzewo psuje sie od korzeni. Ze jestem otoczona cala w czerni,:/ Zastepowalam ja 1 i spalam w jej łozku stwierdziła ze po mnie nie mogła spac bo ja swedzialo cale ciało (faktycznie mam czesto swiad skóry) Modle sie codziennie, nie ma godziny zebym nie przywoływala milosci czy Swiatła. Oddaje sie Bogu. Prosze o prowadzenie. Co jest u mnie nie tak? Co robic? Nie czuje sie zeby było krytycznie. Faktycznie dopiero co wróciłam i jestem zmeczona a wiesci takie moga to byc straznicy? Z otrzymanego listu. Odpowiedzią są pierwsze akapity artykułu.