Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Chlamydie. Modlitwa
Jestem wdzięczna Tobie Boże stwórczej Miłości za to, że otworzyłeś moje własne serce, moją Duszę, mój umysł i osobowość na doświadczenia życiowe wolne od wibracji chorobowych chlamydii we mnie, od wszystkich energii chlamydii, od ich wszystkich ubocznych skutków.
Wiem to i rozumiem to, że wnoszę boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każda chwila przeżyta przeze mnie w szczęśliwości, z radością i bez chlamydii jest dla mnie i Duszy mojej, oraz dla wszechświata cenna i wartościowa.
Posłuż się mną i moją własną Duszą Boże, Panie i autorze naszego doskonałego zdrowia, doskonałego życia, oto całe moje własne ciało wolne od chlamydii, a także moje własne serce są do Twojej dyspozycji.
Jestem wdzięczna Tobie Boże, źródle mojego wewnętrznego blasku, mojego zdrowia, za to że uczyniłeś mnie, Duszę i moje serce wolnymi od zachłanności na wibracje i obecność chlamydii, na ich energie i negatywne skutki ich obecności.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim którzy byli dla mnie kiedyś jak wibracje i obecność chlamydii, przez które zapadałam na zdrowiu. Przebaczyłam wszystko tym wszystkim którzy trawili i niszczyli mnie niczym chlamydie i wszystkie uboczne skutki ich obecności.
Skupiłam wszystkie moje myśli, całą energię mojego serduszka, oraz moc i uwagę mojej nieśmiertelnej Duszy na doświadczaniu trwałej radości istnienia, na bożej Miłości, bożym świetle- na cóż mam zatem podtrzymywać we mnie wibracje i obecność chlamydii, ich energie i negatywne skutki ich obecności? No nie jest mi to do niczego potrzebne. Ja to wiem i rozumiem, Dusza moja też to wie i rozumie, że wibracje chorobotwórcze, braki zdrowia, chlamydie i wszystkie uboczne skutki ich obecności nie są mi to do niczego potrzebne.
Wiem to i rozumiem to, że wnoszę boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każda kolejna sekunda przeżyta przeze mnie tu na ziemi w życzliwej szczęśliwości, bez chlamydii, jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata bezcenna i wartościowa. Zdrowie mojego serca, mojego ciała, Duszy, życie bez chlamydii są naturalnym stanem mojego umysłu i doświadczaną przeze mnie rzeczywistością.
Ja ... jestem wdzięczna Bogu jasnej Miłości za to, że odwrócił wszystkie skutki ich obecności, konsekwencje i następstwa tego, że kiedyś przyciągnęłam do samej siebie i mojej własnej Duszy wibracje chlamydii, ich energie i negatywne skutki ich obecności.
Dostrzegam we wszechświecie tylko jedno i jedyne źródło światła- bożą stwórczą wszechmogącą Miłość, która zawsze przyjmuje wszystko co ich przekazuję a więc przekazałem bożej Miłości wszystkie moje posiadane dotąd wibracje chlamydii, ich energie i negatywne skutki ich obecności.
Doceniam zawsze to, że wnoszę boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każda kolejna minuta przeżyta przeze mnie tu na ziemi w szczęśliwości, z radością i bez chlamydii jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata cenna i wartościowa.
Przebaczyłam całkowicie sobie kreowanie, tworzenie ślubowań, przysiąg, nakazów, zakazów przyciągających do mnie w moim życiu wibracje chlamydii, ich energie i negatywne skutki ich obecności.
Jestem wdzięczna Tobie Boże stwórczej Miłości, za to, że uczyniłeś moje własne serce, moją Duszę, mój umysł i osobowość wolnymi od intencji, nawyków i potrzeb podtrzymywania tradycji rodzinnych i wiary w to, że trzeba mi chorować na chlamydie, czy też materializować ich obecność we mnie. Moje własne serce nierozłącznie wypełnione ochraniającą mnie bożą wszechmogącą Miłością zawsze i wszędzie trwa nieporuszone wobec woli chorowania innych na chlamydie i rozmaite przypadłości. Przebaczyłam sobie całkowicie kreowanie, tworzenie misji, zobowiązań, posłannictw, powinności, nawyków, przyzwyczajeń przyciągających do mnie wibracje choroby chlamydii , ich energie i negatywne skutki ich obecności.
Fragmenty
Dodano : 08-09-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1296 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.