Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Czarne stroje, czarne ubrania. Afirmacje uwalniające

Na rysunku nie ma nic czarnego. W moim życiu nie ma miejsca na nic czarnego. Nie posiadam czarnych strojów, ubrań itp. Art nt czerni w ludzkich energiach. Link

Proszę otwórz teraz Boże moje serce.
Przebaczyłem to, że kiedyś wspólnie z duszą ubieraliśmy się w czerń, zamiast w czystą ?wiatłość.
Przebaczyłem to, że kiedyś wspólnie z duszą odziewaliśmy się w północ i w północny mrok.
Przebaczyłem to, że drażniły mnie kiedyś stroje i ubrania o barwach jasnych, tęczowych.
Przebaczyłem to, że cieszył mnie kiedyś widok czarnego maga (wiedzmy)dostrzegany w lustrzanym odbiciu.
Bóg zawsze chroni mnie od wszystkich ludzi oraz wszystkich istot posługujących się czernią, czarnymi energiami, od tych którymi włada ciemność oraz czerń. Jestem wolny od ulegania wypływom ze strony istot czerni, mroku, astralu.
Nie muszę nosić czarnych spodni, garniturów, glanów(odpowiednio u kobiet -czarnych szpilek, spódnic, żakietów).


Dodano : 06-10-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1543 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 22-11-2012 09:15:16
  Czarna odzież ukazuje przeszłość duszy i jej obciążenia wywodzące się z:

  -satanizmu

  -czarnej magii oraz magii

  -bałwochwalstwa, lub ateizmu będących z zgodzie z karmą satanisty, maga

  -homoseksualizmu (czarne spodnie duszy z otworem na gołe pośladki)

  -karmy wiedźmy (spalenie na stosie) ew. karmę inkwizytora

  -karmy żołnierza zabójcy

  -karmy oszusta -czerń ukrywa zbrukania

  -znamiona choroby raka-aktywnego już, lub jeszcze ukrytego. Czerń jako barwa stroju podobno znakomicie wyszczupla, a rak czyni to również.
 • s_majda 18-12-2018 18:55:57

  ``Czy ja mam mroczną karmę Duszy? 

  Wszyscy w pracy chodzą na czarno, jakiekolwiek nowe dekoracje, wystrój wnętrza, ulotki, reklamowe gadżety..na czarno. Język pracowników na poziomie socjopatów. Niejaka k...a wypada im co drugie zdanie... To wszystko czarne mnie najbardziej denerwuje...Ja jestem wdzięczna Bogu za tę spokojną pracę i Bóg to wie.. No ale jakoś pomału zaczyna mnie uwierać tak samo z siebie..Może wybrzydzam, zawsze jest taka opcja. Duszno mi w tej czerni i z ludźmi w żałobnych strojach... Jeszcze nie pracowałam w takim miejscu, żeby każdy dzień w dzień przychodził cały czarny.. (Może to w piekłach tak było).  Sklep mamy, całe stoisko na czarno z czarnymi gadżetami, jak w zakładzie pogrzebowym. Zlecili wszystkim uszyć czarne suknie z cekinami. Znacząca część naszej produkcji później ma nadruki to czarne rzeczy. Klienci zamawiają wzory cmentarne na codzień, z grobami, albo jak z horrorów.`` Z otrzymanego listu.

 • s_majda 19-12-2018 07:52:11

  W Trylogii funkcjonowało pojęcie CZERŃ, jako określenie ludzkiej masy. Owa Czerń, składała się z tych, którzy pozbawieni rodzin, domów musieli wyruszyć na poszukiwanie miejsc schronienia, ale również w celach dorobienia się na cudzych dobrach materialnych. Możliwe, że czarne stroje i niskowibracyjna działalność prowadzona w w/w zakładzie pracy, ma powiązanie z podobnymi środowiskami. Jako pewnik można przyjąć, że osoby te, żyjące współcześnie, są w jakimś stopniu wytatuowane.