Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Antybiotyki. Modlitwa uwalaniajaca
Autorzy Edward Kulesza i Sławomir Majda.
Proszę Boże, otwórz teraz moje serce. Przebaczyłem to, że okresy, kiedy przyjmowałem antybiotyki, były w sumie dłuższe, niż okresy, kiedy ich nie brałem. Przebaczyłem to, że kiedyś nadużywałem i nieracjonalnie stosowałem antybiotyki oraz inne lekarstwa. Przebaczyłem niedouczonym lekarzom, którzy z braku wiedzy, zastępczo podawali mi przez długie lata antybiotyki oraz inne zbędne lekarstwa. Nie muszę zażywać antybiotyków, ani zbędnych czy szkodliwych lekarstw. Przebaczyłem to, że przyjmowałem antybiotyki hamujące produkcję przeciwciał. Nie musi zagrażać mi pojawienie się mutacji bakteryjnych czy wirusowych, odpornych na antybiotyki i prawdziwe lekarstwa.
Nie muszę chorować by leczono mnie antybiotykami. Rozumiem, że to nie tyle bakteria jest przyczyną choroby, lecz obszar ją otaczający, czyli niemożność przeciwstawienia się jej działaniu przez organizm żywiciela. Przebaczyłem to, że przyjmowałem antybiotyki hamujące zdolność białych krwinek do wchłaniania i niszczenia bakterii ,do opóźnienia tempa ich docierania na miejsce zakażenia. Rozumiem to, że zakwaszenie organizmu wynikające ze złej diety, może prowadzić do ciężkich chorób wynikających z namnożenia się wirusów w korzystnym podłożu dla nich, lecz nie dla zdrowia człowieka. Przebaczyłem to, że antybiotyki mające za zadanie wspierać układ immunologiczny, niszczyć tylko szkodliwe bakterie, działały jak piąta kolumna, tłumiąc reakcję odpornościowa organizmu, niszcząc moją wątrobę i przemianę materii.
Zaakceptowałem, że kiedy mój układ immunologiczny działa sprawnie, żaden szkodliwy mikroorganizm nie może zdobyć w moim ciele punktu oparcia, aby namnażać swoje kolonie. Przebaczyłem to, że przyjmowałem antybiotyki tłumiące działanie bakteriobójcze białych krwinek. Przebaczyłem to, że kiedy byłem osłabiony, to szkodliwy mikroorganizm mógł się "osiedlić" w organizmie i "trawić” mnie od wewnątrz. Przebaczyłem to, że składniki odżywcze tracone w wyniku zażywania antybiotyków były jednocześnie tymi, których najbardziej potrzebował mój układ immunologiczny do prawidłowego funkcjonowania. Przebaczyłem to, że niezliczone chemikalia  obecne w preparatach antybiotykowych wywoływały u mnie uczulenia.
fragmenty
Dodano : 21-10-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1308 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.