Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Umów zrywanie zawartych z konkretną osobą i jej duszą. Modlitwa uwalniająca.

W tekście zamieściłem przypadkową Elę Kowalską

Otwórz proszę Boże moje serce oraz moją duszę.
Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie tajne, niejawne dla mnie porozumienia, spiski, szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy zawarte przez innych z moją własną duszą i jej ziemskimi awatarami a także z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie tajne wobec Boga szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z innymi istotami, z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie sprzeczne z Twoim Bożym planem dla mnie porozumienia, spiski, szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy zawarte z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie mesjanistyczne, związane z Mesjaszem szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z innymi istotami, z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie mesjanistyczne, związane z rokiem 2000 dwunastym szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z innymi istotami, z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie satanistyczne i lucyferańskie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z innymi istotami, z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie utajnione szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski Eli Kowalskiej i jej duszy, wymierzone przeciwko mojej własnej rodzinie i moim najbliższym.
Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie moje szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte z Duszą Eli Kowalskiej i jej osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie moje i mojej duszy szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski niszczące moje serce oraz moje energie zawarte z Duszą Eli Kowalskiej i jej osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia.
Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie sprzeczne z moim najwyższym dobrem porozumienia, spiski, szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy zawarte przez Elą Kowalską z moją własną duszą i jej ziemskimi awatarami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe i destrukcyjne porozumienia, spiski, szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy zawarte przez innych z moją własną duszą i jej ziemskimi awatarami oraz z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z istotami mroku z istotami ciemności oraz z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami , oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie tajne, niejawne dla mnie polecenia, rozkazy i misje przez innych narzucone mojej własnej duszy i jej ziemskimi awatarom przez duszę Eli Kowalskiej i jej różne osobowości, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie utajnione szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski wymierzone przez duszę Eli Kowalskiej i jej różne osobowości przeciwko mojej własnej żonie, przeciwko moim dzieciom i rodzicom, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z archaniołami i grupą Beliala wraz z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z Sidartą Gautamą, z Mesjaszem wraz z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia.
Pragnę wiedzieć wszystko o tajnych, niejawnych teraz dla mnie porozumieniach, spiskach, zmowach zawartych przez Duszę Eli Kowalskiej z moją własną duszą, abym ja mógł oddać je wszystkie Bogu stwórczej Miłości, aby Bóg je skasował i anulował, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś utajnione przekręty i spiski mojej własnej duszy o których mi nie wiadomo, których ja nie jestem świadomy a zawarte z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski osłabiające mnie, moją duszę oraz inne istoty a zawarte z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia . Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z istotami astralnymi z istotami pochodzącymi z innych cywilizacji materialnych i energetycznych a zawarte przy udziale duszy Eli Kowalskiej i jej różnych osobowości, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia.


Dodano : 07-09-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 1115 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir Zgłobicki 21-12-2015 13:08:28

  Schemat zrywania umów na Intencje.

  naszego zerwania/nie, rozkodowania/nie, skasowania/nie, anulowania/nie przez Boga Dawcę Życia według jego kryteriów, warunków, woli, na jego boską odpowiedzialność dla najwyższego naszego dobra wszelkiego rodzaju tajnych/nie, jawnych/nie, zapomnianych/nie, ukrytych/nie m.in. porozumień, spisków, umów, zmów, nakazów, zakazów paktów, przyrzeczeń, intercyz, ślubowań, zobowiązań, planów, a w tym karmicznych wraz z konsekwencjami ich łamania/nie m.in. szkodliwych/nie, destrukcyjnych/nie stojących/nie w zgodzie z najwyższym dobrem naszym i innych zawartych/nie pomiędzy mną, moją Duszą, jej osobowościami, całą naszą istotą bytem tworem, a ....... jej duszą, jej osobowościami, całą jej istotą bytem tworem oraz naszego i cudzego doświadczanie/nie tego skutków.

   

 • s_majda 22-08-2020 20:04:20

  Mateusz, Pomyślałem że przy uzdrawianiu relacji taka modlitwę by warto zrobić każdorazowo. Dobrze myślę ?
  Konrad Jaszowski, 11:38Zawsze po oddaniu intencji robię uzdrowienie relacji w kontekście powierzonych Bogu intencji, więc można też powierzyć umowy zawarte z innymi. Małgorzata Krata, 11:48 Każdorazowo może się nie udać, ale przy uzdrawianiu z problematycznej relacji z daną osobą z rodziny czy inną znajomą postacią, to jak najbardziej.
  Konrad Jaszowski, 11:51Nie polecam robić modlitwy w przypadku umów z konkretną osobą tylko od razu intencje. Zrywaniem umów tak sobie można sobie zaszkodzić Małgorzata Krata, 11:52 Przecież Mateusz pisze o pokłonie na uzdrowienie relacji. To tak jakbyś go nie polecał w uzdrowieniu relacji jest wiele kwestii oddawanych.
  Mateusz, 12:00Czemu można sobie zaszkodzić?J ak bym podłączył tą modlitwę do większej grupy dusz. Np ofiar naszych działań takich a takich, to mogę sobie zaszkodzić? Małgorzata Krata, 12:03 Różnica jest taka tylko, że powiedzmy masz węże rakowe w sobie a osobno są intencje posiadania węży i jedno i drugie jest ważne. Powiedzenie, że się je oddaje podczas gdy trzyma się chęci i intencje ich posiadania, może po prostu nie zadziałać. Taki skutek i tak samo z umowami.
  Mateusz, 12:04 Aha czyli zerwanie nie zadziała ze względu na posiadane intencje. No ale spróbować można, rozumiem. A w razie oczyszczenia intencji modlitwa może zadziała z opóźnieniem ? hmm..
  Małgorzata Krata, 12:05 Też możliwe, że odroczone zostanie do czasu wyprostowania innych zazębiających się tematów. Jeśli ktoś robi intencje z wojska a nie poruszył tematu umów wojskowych, to nie znaczy, że nie może w pokłonie na uzdrowienie relacji ich oddać. Pakiety intencji nie wszystkie są tak napisane, że mają``naszego posiadania, zawierania..umów, ślubowań..`` No i co wtedy? Nie można ich oddać w pokłonie na uzdrowieniu relacji? Można. Poza tym chyba są pakiety intencji z umów i wtedy jak się je zrobi, to mogą znów hurtowo puścić przeróżne tematy, a znów prawda jest taka, że wszystkiego naraz się nie odda, bo nikt nie modli się 24 h/dobę. Więc to wszystko z czasem schodzi.
  Mateusz, 12:10 Widać można podejść do tego z wielu stron.
  Małgorzata Krata, 12:11 Tak jak czyjeś węże rakowe rul robaki białaczkowe. Latami się mogę odpamiętniać i schodzić. Odda się jakieś intencje i nagle coś puszcza, a czasem wystarczy trafić na jedną brakującą kwestię.
  Mateusz, 12:14 Ok, spróbuje tego przy uzdrawianiu relacji.
  Małgorzata Krata, 12:17 Rozumiem co ma Konrad na myśli, że ty mówisz oddaję umowy z tym załóżmy socjopatą a ten socjopata jak to on, zaczyna ci grozić, że nigdy w życiu i że się nie zgadza na odstąpienie tzn. na poziomie dusz tylko też jak to się dzieje w boskiej ochronie i przed Bogiem. Ja nie wiem czy dantejskie sceny maja miejsce w tzw. tu i teraz. Może raczej jako scenki pokazania jak było i w jakich okolicznościach.
  Konrad Jaszowski, 12:18Zerwij z kimś nagle umowę ... A wiesz jaka jest klauzula ? Modlitwa wyraża nasza wolę, a w intencjach wolę oddajemy Bogu.
  Małgorzata Krata, 12:20 To po co modlitwy w ogóle.. są bez sensu?
  Konrad Jaszowski, 12:21Nie sądzę że bez sensu, napisałem że nie polecam modlitwy dot. zrywania umów. A i tak nie wiem czy mam rację, to tylko opinia.
  Małgorzata Krata, 12:23 Modlitwę się zrobi i Bóg może dać inspirację co dalej przemodlić albo jakie intencje trzymają, a przy samej modlitwie może już puścić jakaś część obciążeń: kto Bogu zabroni.
  Małgorzata Krata, 12:26 Rację mam i ja i Konrad Jaszowski i tak samo możemy jej nie mieć obydwoje w zależności od okoliczności.
  Mateusz, 12:27 Chodzi o to czy to względnie bezpieczne, żeby nie przesadzić.
  Małgorzata Krata, 12:28 Najlepiej pytać Boga. Inna sprawa, że gdy ktoś czuje opór albo i strach to można spróbować to właśnie rozbić najpierw intencjami. Ja robiłam od samego początku wszelkie modlitwy niezależnie od stopnia oddanych intencji.
  Powiedzmy dziś robisz modlitwę a część istoty jest nieprzytomna i nie bierze w tym udziału bo jest odłączona...za tydzień/miesiąc już ich kilkoro oprzytomniało i wtedy mówisz modlitwę i już większa część istoty modli się. Sobie sam odpowiedz na swoje pytanie.
  Mateusz, 12:36Tak ale jest wiele modlitw, no nie da się tego przerobić na szybko. Ja mam teraz 5 sztandarowych które staram się codziennie a i tak ciężko mi coś dodać Wiec jedyne co mogę to wykonać nowa modlitwę raz na jakiś czas.
  Małgorzata Krata, 12:38 Nikt nie jest w stanie co dzień albo i co tydzień przeczytać a nawet odsłuchać wszystkich modlitw ze strony, to nie realne. To wszystko zależy jaki temat jest poruszany, nad czym się bardziej pracuje.
  Beata Cichosz, 12:40Zresztą skutki też mogły by mocno być odczuwalne, jak za dużo się naraz przerobi.