Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Charon. Intencje
Czym są intencje, do czego służą, jak z nimi postępować?
Informacje w artykule

Link- 800 intencji

1.Naszego pilnowania z wszelkich przyczyn, między innymi naszych i zabranych od żywych i
umarłych pieniędzy, kasy ,majątków , gdzieś tam w astralu, a nawet w świecie materialnym.
2. Naszego posiadania , połączeń z wszelkich przyczyn, między innymi do naszych i zabranych od żywych i umarłych pieniędzy, kasy ,gdzieś w astralu, a nawet w świecie materialnym.
3.Naszego doświadczenia w życiu ciążenia nam z wszelkich przyczyn, między innymi naszych i zabranych od żywych i umarłych całego ,tego złota , pieniędzy, kasy ,majątków ,gdzieś tam zgromadzonych.
15.Naszego odczuwania ,że w życiu z wszelkich przyczyn, między innymi dzieją się same złe rzeczy ,że nas zabiją również z powodu naszego i cudzego całego , złota , pieniędzy, kasy ,majątków ,gdzieś tam zgromadzonych
16. Naszego doświadczania z wszelkich przyczyn, między innymi , chowania się w życiu również z powodu naszego i cudzego całego , złota , pieniędzy, kasy ,majątków ,gdzieś tam zgromadzonych
30. Naszego zmuszania ,innych z wszelkich przyczyn, między innymi do pilnowania przez umowy ,szantaże, zastraszanie i naszego bycia zmuszanymi do podobnych działań.
Dodano : 20-04-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 1378 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.