Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Posłuż się mną Boże
Z perspektywy 15 lat pracy z modlitwami i afirmacjami uważam, że zdanie Posłuż się mną Boże stało się dla mnie jednym z najważniejszych. Najpiękniejsze też zebrałem rezultaty. Użyłem go po raz pierwszy w 1995 r. kiedy zarabiałem na życie, nosząc czarny mundur i pistolet zawieszony na pasku spodni.
Pracujący z afirmacjami znają termin kolumna reakcji. Spisywane są w niej reakcje Duszy na jakieś konkretne zdanie, lub pojęcie.
Moja Dusza z miejsca podała mi do czego Bóg mnie użyje. Do intensywniejszej walki z alkoholikami, narkomanami, do naparzania się z gromadami rozmaitych przestępców.
Po szybkiej reakcji Duszy przyszła jej następna myśl. ,,O nie ma głupich, Ja chcę bezpiecznej, radosnej pracy zawodowej. Natychmiast. " Na tę nową pracę oczekiwałem rok.
Nie umiem tego ocenić, czy pisane teraz modlitwy i teksty, niosą właściwe, pozytywne energie w życie czytelników. Jeśli tak jest, to wyłącznie dzięki bożej odpowiedzi na tamto moje wezwanie.

Posłuż się Boże mną oraz moją Duszą proszę przy różnych okazjach.
Doskonale sprawdza się w ciężkich chorobach, w chorobach śmiertelnych. Posłuż się Boże mną zdrowym, posłuż się moim zdrowym organizmem, zdrową Duszą. Posłuż się Boże moją .... (wymienić zaatakowany organ). Posłuż się Boże mną teraz i tutaj. Osoba chora potrafi się modlić prawdziwie, tak od serca. Tylko słów czasami brakuje...

W innych kwestiach

Posłuż się mną Boże stwórczej Miłości, oto do Twojej dyspozycji są całe moje własne serce, Dusza, umysł i osobowość doświadczające wzorcowego ładu, harmonijności i porządku zgodnego zawsze z Twoim bożym planem. Do Twojej dyspozycji Boże zawsze i wszędzie są wszystkie moje własne energie, moje wszystkie talenty i umiejętności.

Posłuż się Boże mną oraz moją Duszą dla najwyższego dobra mojego i innych. Posłuż się Boże mną oraz moją Duszą w sposób wolny od destrukcji i pomieszania. Posłuż się Boże mną oraz moją Duszą w jasności Twojego światła.
Posłuż się Boże mną oraz moją Duszą, tak jak uważasz za stosowne. Posłuż się Boże mną oraz moją Duszą w sposób bezpieczny i niewinny. Posłuż się Boże mną oraz moją Duszą jako kanałem poprzez który wola Twoja zostanie wyrażona najlepiej i najmocniej.
Posłuż się Boże mną oraz moją Duszą jako ojcem (matką )
nie tylko przy przy bezpłodności.
Posłuż się Boże mną trzeźwym i trwale przytomnym.
Posłuż się Boże mną oraz moją Duszą jako żoną (mężem).
Użyj mnie Boże, użyj ich wszystkich.
Posłuż się Boże mną i moimi anielskimi mocami, anielskimi skrzydłami.
Dodano : 05-08-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 1129 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 29-11-2008 17:26:51


  W sposób Tobie Boże właściwy (dokonaj, uczyń.....) dla mnie oraz mojej Duszy.....

  Zgodnie z Twoją bożą kompetencją ..........

  Tak jak Ty Boże pragniesz dla mnie oraz dla mojej Duszy.....

  Tak jak Ty Boże byś wolał dla mnie oraz dla mojej Duszy, niech...

  Posłuż się mną Boże kiedy......

  Posłuż się mną Boże przy....