Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Połówka i Połówek. Fakty i mity.

Często spotykamy pojęcie połówka w związku. Moja Połówka. Szukam mojej Połówki. Jestem niekompletna bez mojej Połówki. Na CUD-zie są wypowiedzi wielu osób zdradzających techniki skutecznego przyciągania do siebie Połówek.
Jeśli 5- 10 lat poszukujesz własnej połówki w związku ( żony lub męża), to ja Sławek mam nad Tobą przewagę. Od 1985 roku uwalniam się od wszystkich połówek, które ze mną tu inkarnują. Unikaniu wszelkich połówek i uwalnianiu się od nich poświęcam ten krótki wpis.
To co ja przeżyłem, to czego stałem się świadomy pozwala mi twierdzić, że nie istnieje żadna Połówka która w sposób trwały jest dopełnieniem Twoim lub Twojej Duszy.
Jesteś Ty z własną Duszą kompletną i pełną istotą (nie licząc Nadświadomości). Jesteś istotą w 100 % samodzielną, nie mającą żadnego odpowiednika we wszechświecie.
Nic i nikt nie jest dla Ciebie połówką.

Połówki to pojęcia wkodowane – wmówione. Połówki zostały w Duszach i ludziach zainicjowane, one są nićmi aka ,,przyszyte” do nas.
Nie było wolą Boga, aby Dusze i ludzie wierzyli w istnienie jakiś niezbędnych dla ich szczęścia połówek. Ludzie tracą czas na szukanie połówki zamiast poszukiwać światła w sobie samych, we własnych sercach i Duszach. To światło w odpowiednim momencie ,,da” właściwego męża, najlepszą żonę.

Żadna moja połówka nie przyniosła mi szczęścia w obecnym wcieleniu. Spełnienie i szczęśliwość znajduję uwalniając się od nich oraz stając się świadom mojej przeszłości jako połówki dla wielu innych istot.
Nie przypomniałem sobie, żadnej połówki z czasów starszych niż 5-6000 lat. Możliwe, że ich wówczas jeszcze nie było, lub obciążenia te zostały skasowane.
Przez kilka lat szukałem własnej połówki, wiedziałem jak ją odnajdę i gdzie. Ta połówka nie należy- co ważne- do mojej rodziny anielskiej. Ma inne anielskie skrzydła. Nie jest nawet podobna energetycznie do mnie. To po co i skąd się wzięła ta niby połówka?
Szukałem jej przynajmniej 1000 ziemskich lat a kiedy spotykaliśmy się w różnych wcieleniach jako potencjalni małżonkowie, wkodowany program mówił ,, jeszcze nie teraz, poczekajmy z kilka wcieleń”.
Połówce ufałem jak nikomu innemu.
To właśnie moja połówka związała mi skrzydła a w innych wcieleniach ręce i nogi.
To z ręki mojej połówki ufnie przyjmowałem w poprzednich wcieleniach narkotyki jako bezpieczne i niewinne.
To moja połówka inicjowała na moje żony całą grupę kobiet. Szczęśliwy byłem jedynie z tymi które sam sobie wybrałem.
To moja połówka wyznaczała nam miejsca i czas kolejnych wspólnych wcieleń i zadania jakie mieliśmy realizować.
To moja połówka stała się kiedyś dla mnie ważniejsza niż Bóg, niż boża Miłość, niż pragnienia mojej Duszy.
To moja połówka określała na wiele wcieleń co, kiedy i jak ja mam robić, z kim i jakie rodzić dzieci, jakie zapładniać kobiety.
Z wcieleń kobiecych pamiętam mężczyznę co złożył mi do stóp spore królestwo. Byliśmy małżeństwem wielokrotnie. Znam go z obecnej kobiecej inkarnacji.

Jeśli połówkami nie są Dusze obcej nam rasy ( grupy) to może są nimi ci, którzy wywodzą się tego z samego pnia, gniazda czy jak to tam się nazywa. A. Atras zapisała o swoich (bodaj )7-u braciach mających takie same energie i moce. Ja mam tu jednego ,,brata” mieszkającego niedaleko za granicą. ,,Brat” nie jest moją połówką i nigdy nią nie będzie.
W chwili gdy stworzył nas wszechmogący Bóg, każdy z nas zobaczył co innego, w cyklu ziemskich wcieleń przeżyliśmy co innego. Bój brat nie jest mną, ja nie jestem moim bratem.
Obecnie ale i w przeszłości naszej ziemskiej, ja nie uzupełniałem brata a on nie był moim dopełnieniem. Jesteśmy odmiennymi istotami i brat ani na ziemi ani w astralu nie stanowi ze mną kompletu.
Nic obecnie nie łączy naszych ziemskich osobowości. Mamy inne cele na przyszłość, inne drogi, inne własne pragnienia. Ja Sławek nie jestem moim bratem a on nie będzie mną.
Sporadycznie brat mi pomaga a ja udzielam mu wsparcia na miarę moich możliwości. To wszystko.

Jeśli szukasz połówki to wiedz, że ona nie istnieje. Szukasz złudzenia wmówionego Twojej Duszy i jej dawnym ziemskim awatarom. Poszukujesz wyobrażeń, że z połówką będzie ci najlepiej na świecie. Tak będzie do czasu aż prysną narkotyczne blokady świadomości oraz wmówione Tobie przekonania, że zadowoli ciebie jedynie jakaś połówka.
Kiedy ją odnajdziesz to poproś Boga o zdjęcie wszystkich więzów, wszystkich sznurów, jakie sobie pozakładaliście wzajemnie na ręce, na nogi i skrzydła. Odwołajcie się wzajemnie do Sądu Bożego we wszystkim co uważacie, że jest waszą połwkowatością, we wszystkim co jest możliwe. Oddaj Bogu wszystkie sznury, kajdany, sieci i wnyki a zobaczysz co zostanie z wiary w istnienie Twojej połówki.


Już dawno zdefiniowano zjawisko seksu astralnego oraz to, że zajmują się nim głównie samotne kobiety. Przecież jest sporo ludzi jacy nie potrafią lub nie chcą mieć przy sobie kogoś wspierającego, trzeźwego. Tworzenie właściwych, opartych na miłości relacji małżeńskich i utrzymanie przez całe wcielenie nie wychodzi wielu ludziom. Poprzez wizualizacje i zwyczajne postrzeganie Dusz ściągają do siebie na astralny seks Dusze żyjących a nawet Dusze zmarłych, jakie zasilają takim „seksem” swoje baterie energetyczne aby przetrwać w światach astralnych jak najdłużej. W dobie powszechnej dostępności do internetu możemy sobie poczytać na blogach i pamiętnikach rozmaite kobiece wspomnienia pod hasłem ,,Mój własny Połówek i ja”. Kobiety ściągają do siebie też Dusze nieboszczyków nie wiedząc do końca o tym fakcie a robią z nimi co zechcą. Pracują razem, tworzą, piszą na zasadzie channelingu. Niekiedy „uzdrawiają” takie Dusze bez zgody ziemskich awatarów zwłaszcza kiedy pozostają one pomiędzy wcieleniami. Tłumaczy się to tak ,,Awatar nie musi o niczym wiedzieć a jak już go spotkam ( na planie fizycznym) to będzie z tego powodu bardzo szczęśliwy”. Mężczyzna ukształtowany poprzez manipulacje jego Duszą, tak jak życzy sobie kobieta, może też żyć sobie gdzieś na Ziemi w błogiej nieświadomości, popijać browara, jako kibol chodzić na mecze Legii a tymczasem jego luba jednym ruchem ręki uwalnia go od alkoholizmu, intencji kibicowania, wszelkiej agresywności. Połówek już nie musi oglądać się za innymi spódniczkami. Połówek sam nie musi się modlić, uzdrawiać własnej Duszy, łańcuchów DNA- ukochana już wyjaśniła jego Duszy dlaczego tak być powinno. Połówek nie musi nic dla siebie robić. Mamusia zadbała o wszystko. Tylko się do niej Połówek musi wprowadzić.

 


Dodano : 27-08-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 994 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 09-05-2013 18:13:55
  Intencje dot połówka fragmenty zestawienia http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/infusions/articles/readarticle.php?article_id=1448
 • Sławomir M. 30-07-2013 15:34:04

  [15:38:23] Bartek: tak, dzisiaj fajna ksiazke kupilem, zabójcze emocje- dr don colbert

  psychiatra odwołuje sie tez do Boga, jest chrzescijaninem, protestantem, ale najwiecej jest odniesien do Boga i biblii tez, ale te najbardziej trafne

  cos dla mnie, akurat poszedlem do empiku i ktos ja okladka do przodu polozyl od razu zauwazylem :)

  ma 298 stron 

  tylko wiesz on mówi o Bogu, a czasem zastępuje go Chrystusem

  (facepalm)

  no ale to takie chrześcijanskie pomieszanie

  niby nic odkrywczego, ale łaczy róże emocje z chorobami

  np choroby autoimmunologiczne takie jak bielactwo z urazami, zawziętością, brakiem przebaczenia, nienawiścią do siebie

  [15:48:36] Zosia: a to wszystko z tego podłoża

  psychosomatyka to opisuje

  [15:50:31] Bartek: opisuje rózne nasze mechanizmy myslowe z zycia wziete takze te zwiazane z praca

  na razie wiesz czytam po lebkach, i troche poczatku przeczytałem

  dobre na intencje, choc moze przeczytanie i stosowanie tez cos wniesie

  [15:51:36] Zosia: intencje+ wniesienie

  [15:52:18] Bartek: tyou trzymanie sie zasad, tworzenie takze swoich i oczekiwanie ze ktos je bedzie spelnial jak pracodawca, wspolpracownicy itd.

  poczatek nienawisci to poczucie skrzywdzenia

  [15:52:56] Zosia: nienawiść, złość

  pod nim jest ukryty płacz- niewyrażony, skrzywdzenie

  [15:56:32] Bartek: jest o przebaczaniu, radości

  np co do przebaczania sa takie propozycje

  przyznaj, ze zostałeś zraniony, przyjmij Boże wybaczenie w swoim życiu, przekaż winowajcę w ręce Boga, poproś Boga o pomoc, wyraż swoje przebaczenie

  kazdy z tych punktów dokładniej rozpisany

  niestety jest na końcu pułapka

  są przykłady modlitw do Boga

  a w nich odniesienie i zwócenie sie do chrystusa

  [16:00:38] Zosia: niektórzy zaczynają od takich modlitw

  ale łatwo powiedzieć

  ‘przyznaj’

  a to jest krok jaki zajmuje lata

  albo ktoś powie `przebaczyłem`

  a kisi nienawiść

  [16:03:26] Bartek: pisze: Wielu ludzi w naszym społeczeńswtwie kładzie szczególny nacisk na miłośc romantyczna. Poszukuja oni i zarliwie pragną miłości, która wyraża się poprzez płonące świece, kwiaty, czułe swowa i wreszcie seks. Miłość, która naprawdę leczy nasze emocje i ciało, to nie miłośc romantyczna, lecz bezwarunkowa miłość płynaca od Boga. Miłość, która leczy, nie jest natury seksualnej, lecz duchowej.

  podał się na badania, które mówią, ze romantyczna miłośc działa podobnie jak srodek uzależniający

  [16:04:37] Zosia: coś w tym jest: wielu ludzi kojarzy miłość z seksem, romantycznością

  a nie akceptacją drugiej osoby

  jak coś nie tak odrzucają

  [16:05:25] Bartek: wykazali te same dzialania hormonow i mozgu u osob namietnie zakochanych i uzaleznionych od narkotykow

  zreszta jak ludzie szukaja tzw drugiej polowki, to mowia ze musi byc tez ta chemia miedzy nimi

  [16:07:47] Zosia: masz racje- ta chemia...na IN

  Artykuły

  Połówka i Połówek. Fakty i mity

  To co ja przeżyłem, to czego stałem się świadomy pozwala mi twierdzić, że nie istnieje żadna Połówka która w sposób trwały jest dopełnieniem Twoim lub Twojej Duszy. 

  Jesteś Ty z własną Duszą kompletną i pełną istotą (nie licząc Nadświadomości). Jesteś istotą w 100 % samodzielną, nie mającą żadnego odpowiednika we wszechświecie. 

  Nic i nikt nie jest dla Ciebie połówką. 

  Związki- fakty i mity. Uwalnianie się od związków

  Połówki to pojęcia wkodowane – wmówione. Połówki zostały w Duszach i ludziach zainicjowane, one są nićmi aka ,,przyszyte” do nas. 

  Nie było wolą Boga, aby Dusze i ludzie wierzyli w istnienie jakiś niezbędnych dla ich szczęścia połówek. Ludzie tracą czas na szukanie połówki zamiast poszukiwać światła w sobie samych, we własnych sercach i Duszach. To światło w odpowiednim momencie ,,da” właściwego męża, najlepszą żonę. 
  Żadna moja połówka nie przyniosła mi szczęścia w obecnym wcieleniu a pojawiło się ich wiele. Spełnienie i szczęśliwość znajduję uwalniając się od nich, stając się świadom mojej przeszłości jako zakodowanej połówki dla wielu innych istot. 
  Nie przypomniałem sobie, żadnej kobiecej lub męskiej połówki czasów starszych niż 5-6000 lat. Możliwe, że ich wówczas jeszcze nie było, lub obciążenia te zostały skasowane. 
  Celibat i asceza seksualna jako ciężar i nieszczęście dla ciała oraz Duszy
  Celibat i asceza seksualna jest doświadczeniem wybieranym przez Duszę, dla własnej aktualnej inkarnacji ziemskie, jako doświadczenie odpoczynku i spokoju w sferze erotyki, w narządach płciowych po nadmiernej eksploatacji we wcześniejszym wcieleniu prostytutki i zawodach pokrewnych. Wiedza ta może nie być miła dla kapłanów, zakonnic, dla części osób które w zaciszu praktykują ascezę na co dzień uważając ją za wielki sukces. 
  Obciążenia czarnej tantry
  Bóstwa bezustannie penetrują środowisko w poszukiwaniu kolejnego związku, zatem stałym elementem przerabianym z nimi są rozstania. Bolesne i na poziomie fizycznym bywa, że pełne presji, agresywnych wyzwisk. Jednak to dusze ludzkie najpierw dogadują się z innymi, To one szukają kogo by tu jeszcze chętnego zaliczyć i kombinują jak pozbyć się obecnego towarzysza życia. Widziałem kiedyś rozstanie duszy haremowego władcy z duszą kolejnej pięknej ziemskiej kochanki.
  Połówka- Druga(nasza) połowa. Intencje
  1. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby z Moją Duszą i całą naszą Istotą brania udziału, przyczyniania się, a także nie brania udziału, nie przyczyniania się do tego,że m.in. my same, inne istoty są inicjowane w połówki, wzajemne związki, relacje do końca świata a nawet i dłużej a w tym pod wpływem min. hipnoz, narkotyków, alkoholu i innych substancji odurzających, podczas obrzędów satanistycznych, magicznych, lucyferańskich, biaoastralowych i jakichkolwiek innych i nie tylko oraz naszego doświadczania tego skutków
  Porządkowanie własnej sfery seksualnej. Modlitwa

  Zwróciłem Bogu oraz wszystkim istotom obietnice seksualne, przyrzeczenia małżeńskie jakie składali i przyjmowali Dusza moja oraz jej poprzedni awatrowie. Bóg mojej Duszy ochrania mnie zawsze od wszystkich, którzy chcieliby się ze mną całować i pieścić bez mojej zgody, bez mojej świadomej akceptacji. Oddałem Bogu mojej Duszy wszystkie intencje, nawyki, potrzeby przyciągania do siebie dawnych moich żon i kochanek. Bóg mego serca ochrania mnie zawsze od wszystkich, którzy chcieliby się ze mną obłapiać i ściskać bez mojej świadomej zgody, bez mojej akceptacji. Oddałem Bogu wszystkich Dusz wszystkie intencje, nawyki, potrzeby przyciągania do siebie astralnych seksualnych kochanek i astralnych kochanków. Oddałem Bogu wszechświata wszystkich, którzy chcieliby mnie męczyć seksualnie i własną seksualnością negatywnie wpływać na moje serduszko, na moje energie, pogarszać mój nastrój radości. 
  Bóstwa Tantry Seksualnej. Modlitwa uwalniająca
  Jestem wolny od potrzeby starania się o osobistą znajomość i przyjaźń z Bóstwami Tantry Seksualnej i ich kapłanami, hierarchiami oraz strukturami. Jestem wolny od intencji dostrajania się do wibracji i energii wytwarzanych przez Bóstwa Tantry Seksualnej i ich kapłanów. To w porządku dla mnie i mojego bezpieczeństwa.
  Choroby prostaty. Przykłady uwarunkowań
  Kilka osób (nie zajmujących się analizowaniem innych), które oglądały jego fotografię zauważyło kobiecość na obliczu. 

  Mężczyzna ma zbyt wiele energii kobiecych jakie dusza zapragnęła wydobyć na wierzch w obecnym wcieleniu. Przytłumiła tak głos prostaty i produkcję męskiego hormonu. 
  Seks z Bóstwami Tantry Seksualnej. Modlitwa uwalniająca
  Przebaczyłem mojemu seksualnemu bóstwu, które zamiast wspierać mnie wiązało kiedyś moje skrzydła.
  Nie muszę jak królik rżnąć się z Bóstwami Tantry Seksualnej.
  Seksualna podzięka. Modlitwa uwalniająca/ afirmacje
  Otwórz teraz Boze moje serce. 
  Otulona Twoją miłościa Boże, wybaczyłam sobie to, że by sie odwdzieczyc innym swiadczyłam usługi seksualne. 

  Otulona Twoją miłością Boże wybaczyłam sobie ,że dawałam świadczenia seksualne na rzecz tych ,którzy kiedyś pomogli mnie i mojej Duszy.   Kobieca samotność wg Caycego.
  Francuzi swój pogląd na stan małżeński i stan wolny wyrazili w takim błyskotliwym powiedzonku: „Małżeństwo jest jak ob­lężona twierdza - ci, którzy są na zewnątrz chcą się dostać do środka, a ci, którzy są w środku pragną wyjść na zewnątrz". Spostrzeżenie to, jakkolwiek może się wydawać cyniczne, kryje w sobie wiele prawdy. Małżeństwo przyniosło już tyle psychi­cznych udręk tak wielu ludziom, że nieomal dziwi fakt, iż pozostali nadal uważają stan małżeński za pożądany i skłonni są lekceważyć zagrożenie spokoju ducha, jakie niesie ono ze sobą, widząc w nim jedynie obietnicę szczęścia. 
  Dramaty bóstw tantry seksualnej
  Uwalniając się od przeszłości Bóstwa Tantry Seksualnej pamiętajmy, że inicjowano je w parach i dusze ich w tych parach szły dalej w kolejne inkarnacje. Para bóstw to kobieta i mężczyzna. Należy równocześnie uwolnić się od osoby i duszy tworzącej z nami parę, tzw. połówkę, czy też bliźniaczą duszę. 

  Przykładowo samotna kobieta ,,bogini seksu” -bez męskiego bóstwa może mieć rozmaite pomieszania a nawet męskie energie aby np cały świat materialny nie zawalił. Musi być prawie mężczyzną. Dusza znajomej bogini, na samą myśl, że mogła by się uwolnić od związku z męskim bóstwem powiedziała mi ,,że było by to świętokradztwo". Pewien czas upłynie zanim zrozumie i zaakceptuje, iż świętokradztwem jest traktowanie innego człowieka, innej duszy jako Boga. ¦więtokradztwem jest traktowanie innej istoty jako bogini lub jako żywego ziemskiego boga.

 • s_majda 22-01-2020 21:11:59

  ``Połówek`` w jezyku polskim może mieć równierz odniesienie do słowa połów. A więc oznaczać może niewolnika/ofiarę, kogoś niczym ryba, złowionego przez inną osobę.  

 • s_majda 09-04-2023 09:00:57

  W Helladzie wierzono, że wcześniej dusze były okrągłe. A ktoś przeciął je na 2 części, a zatem teraz każdy musi szukać swojej drugiej połówki.