Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Gigantyczne budowle dla olbrzymów. Modlitwa uwalniająca od wzorców.
Na Sardynii znajduje się ok 2000 stanowisk budowli Megalitycznych. przed wyjazdem na ten teraz uznałem, ze lepiej uzdrowić modlitwą kwestie oglądania takich obiektów.
Ciekawa wiedza pojawiła się w całkiem innych kwestiach.

Prosimy otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą naszą istotę.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. wzorcami, intencjami, obciążeniami, kodowaniami, argumentami, oporami i blokadami z naszym i cudzym posiadaniem, tworzeniem, utrzymywaniem, pilnowaniem, używaniem m.in. wszelkiego rodzaju, zakresu, przeznaczenia, lokalizacji, wielkości, znaczenia naszych i cudzych min. budowli, budynków, dróg, mostów, urządzeń, przedmiotów, rzeczy, broni, świątyń, piramid m.in Gigantycznych, olbrzymich i odpowiednio maleńkich i mikroskopijnych i innych obiektów i nie tylko min. dla i przez olbrzymów, wielkoludów, karzełków, liliputów, krasnali, dla wszelkich Ludzi, bogów, bóstw, dusz, istot, zwierząt, kosmitów, dla istot normalnego wzrostu, oraz dla ich przeciwieństw i zamienników i nie tylko dla nich i nie tylko z nimi.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z zaistnieniem, z przejawieniem się dla nas i dla wszechświata m.in. naszego i cudzego posiadania, tworzenia, budowania, niszczenia, chronienia,, utrzymywania, pilnowania, używania m.in. wszelkiego rodzaju, zakresu, przeznaczenia, lokalizacji, wielkości, znaczenia naszych i cudzych min. budowli, budynków, dróg, mostów, urządzeń, przedmiotów, rzeczy, broni, świątyń, piramid m.in Gigantycznych, olbrzymich i odpowiednio maleńkich i mikroskopijnych i innych obiektów i nie tylko min. dla i przez olbrzymów, wielkoludów, karzełków, liliputów, krasnali, dla wszelkich Ludzi, bogów, bóstw, dusz, istot, zwierząt, kosmitów, dla istot normalnego wzrostu, oraz dla ich przeciwieństw i zamienników i nie tylko dla nich a pochodzących z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami z naszym i cudzym posiadaniem, tworzeniem, utrzymywaniem, pilnowaniem, używaniem m.in. wszelkiego rodzaju, zakresu, przeznaczenia, lokalizacji, wielkości, znaczenia naszych i cudzych min. budowli, budynków, dróg, mostów, urządzeń, przedmiotów, rzeczy, broni, świątyń, piramid m.in Gigantycznych, olbrzymich i odpowiednio maleńkich i mikroskopijnych i innych obiektów i nie tylko min. dla i przez olbrzymów, wielkoludów, karzełków, liliputów, krasnali, dla wszelkich Ludzi, bogów, bóstw, dusz, istot, zwierząt, kosmitów, dla istot normalnego wzrostu, oraz dla ich przeciwieństw i zamienników i nie tylko dla nich i nie tylko z nimi pochodzącymi z tego życia oraz ze wszystkich poprzednich inkarnacji mojej duszy.
Fragmenty.
Dodano : 09-02-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 1270 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.