Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Białe robaki astralne i choroby których są przyczyną. Modlitwa uwalniająca od ich obecności.

Białe robaki astralne podobne są do larw muchy. Astralną wielkość ciał, podobnie jak węże rakowe mogą mieć sporą lub całkiem malutką. Oba rodzaje pasożytów żerują głównie na gruczołach dokrewnych. To ich obecność jest zawsze przyczyną rozmaitych chorób autoimmunologicznych, czyli takich, które medycyna uznaje za oparte na wewnętrznej agresji organizmu. Białe robaki astralne [również te musze larwy] mają inne aparaty gębowe niż węże astralne, i szkody czynią w mniejszym zakresie. Ich długoletnie żerowanie na gruczołach przynosi choroby nieuleczalne, min. takie jak; Stwardnienie Rozsiane {sclerosis multipleks} i Białaczkę. W tym przypadku żerujące robaki widoczne są również na samym szpiku kostnym. Radioterapia i chemioterapia nie czyni szkody żadnym astralnym istotom.
Na podstawie danych zebranych z MINW modlitwę opracowała Lena Boczoń.
Boże twórczej mocy miłości, otwórz proszę moje serce, moją duszę i udziel mnie i mojej Duszy całkowitej i pełnej Twojej ochrony
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe,oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków ,blokad, nawet tych pochodzących z odległej przeszłości.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem z ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad, kodowań i niemocy wbudowanych na wszystkich warstwach moich ciał aurycznych, mojej ziemskiej osobowości, oraz we wszystkich warstwach ciał aurycznych .
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich negatywnych Energii robaków białaczkowych, oraz wszystkich innych rodzajów i ras pasożytniczych robaków, docierających do mnie za pomocą nici Aka, rozmaitych myślokształtów, fal energetycznych.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem z obecności rozmaitych strażniczych energii robaków białaczkowych,oraz wszystkich innych rodzajów i ras pasożytniczych robaków, przy mnie i przy mojej Duszy.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich wzorców trzymania przy sobie i przy mnie robaków białaczkowych,oraz wszystkich innych rodzajów i ras pasożytniczych robaków, intencji ,presji,nawyków, potrzeb wkodowanych we mnie oraz w moją Duszę.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem z ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków , blokad, kodowań i niemocy wbudowanych we mnie przez wszystkie hierarchie i struktury w które kiedyś usidlono mnie, moją Duszę i jej awatarów.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem z dysharmonii przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, wbudowanych kiedykolwiek w moim mieszkaniu, w mojej własnej całej rodzinie.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem z ograniczeń i nieprzytomności przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków ,w moim postrzeganiu świata i rzeczywistości.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się z Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek w moim sercu oraz w jego rdzeniu, w promieniach światła mojego serca.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się z Bogiem ze wszystkich ograniczeń, przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek w moje relacje z kosmosem z ruchami i oddziaływaniami rozmaitych planet, gwiazd oraz ciał kosmicznych wszechświata.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek na wszystkich moich punktach akupunkturowych oraz w mojej kundalini, w promieniach mojego światła, na ich wszystkich przestrzeniach i poziomach.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek na wszystkich warstwach moich ciał aurycznych, mojej ziemskiej osobowości.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń,przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad związanych z przyjęciem kiedykolwiek misji, ślubowań, zobowiązań. Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad związanych obecnością energii walki, energii magicznych, transowych, narkotycznych i alkoholowych.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad związanych z obecnością we mnie energetycznej czerni, energetycznych ściemnień, zabrudzeń, rozmaitych odcieni szarości.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek z czasów inkarnacji w światach buddyzmu, religii chrześcijańskich, rozmaitych innych sektach wschodu, zachodu, północy i południa.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek w moich oczach fizycznych oraz w moim trzecim oku.
Duszo moja , dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków ,blokad wbudowanych kiedykolwiek na skutek działania energii piramid, rozmaitych inicjacji i energii Reiki, oraz innych szkodliwych inicjacji.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń,przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek przez żywych i astralnych bogów, półbogów, asurów, guru, ludzi oraz istot obojga płci.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń,przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek we wszystkich moich czakramach zewnętrznych, czakramach pobocznych, we wszystkich moich czakramach ciała fizycznego, we wszystkich moich gruczołach dokrewnych.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek, tam gdzie przejawiała się nieprzytomność i nietrzeźwość, gdzie tkwiły wzorce zatrucia i zanieczyszczenia alkoholem, narkotykami, hipnozami.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń, przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków , blokad wbudowanych kiedykolwiek we wszystkich moich kościach, w moich stawach i mięśniach.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń ,przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek w mojej pracy zawodowej, w moich sposobach zarabiania i gromadzenia pieniędzy.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń,przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek we mnie na skutek przyjęcia inicjacji i wibracji satanistycznych, lucyferańskich, biało astralowych oraz z nimi współbrzmiących.
Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wynikających z urzeczywistniania w sobie pustki, próżni oraz nicości w rozmaitych formach i myślokształtach. Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek we mnie przez bóstwa tantry seksualnej przez kobiety o charakterze modliszki. Duszo moja, dziękuję Tobie za rozliczenie się przed Bogiem ze wszystkich ograniczeń przez robaki białaczkowe, oraz wszystkie inne rodzaje i rasy pasożytniczych robaków, blokad wbudowanych kiedykolwiek we mnie przez członków mojej rodziny, rodziców, dzieci, współmałżonków i rodzeństwo.


Dodano : 17-09-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1580 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.