Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Bańka informacyjna w duchowości

         Istnieje coś takiego jak ``Bańka informacyjna w duchowości``. To coś podobnego do bańki mydlanej w której tkwi konkretna osoba, z uwagi na własne poglądy religijne i pakiet obciążeń w duchowości.
Bańka zbudowana jest z zestawu urojeń, i ma objawy takie, że osoba myśli i żyje według koncepcji, że wszyscy żyją i myślą tak samo, jak osoba tkwiąca w niej.
Bańka tworzona jest przez opinie, poglądy, nawet hipnozy ugruntowujące w umyśle osoby, idee niedorzeczne, straszne lub przeczące zdrowemu rozsądkowi.
Intencje tkwienia w Bańce dotykają ludzi wszelkich wyznań, opartych na bałwochwalstwie, na kulcie czegoś lub kogoś mającego znamiona bóstwa, ``koleżki boga``Link i nie tylko.

        Współczesni młodzi ludzie żyją w bańce informacyjnej, otrzymując poprzez media społecznościowe, to wszystko, co się już wie i jako tako rozumie. Mechanizm ugruntowuje przekonanie, że wszyscy wokół myślą tak samo i że, tylko to jest prawdą. W konsekwencji osoba ujawnia radykalne i skrajne poglądy, oparte na promocji urojeń własnych lub cudzych. Nielogiczne i katastrofalne pomysły na działania mają zatem osoby młode i ich rodzice wychowani po roku 1990.
Mają je również osoby przyjmujące w tzw. dobrej wierze rozmaite inicjacje religijne z ręki np. kapłana, guru i nie tylko takie np. Reikowcy i nie tylko.
Co jeszcze może być powodem spadku inteligencji jednostek tkwiących w Bańkach informacyjnych ?

        Oglądałem ostatnio wywiad osoby jasnowidzącej, która zapowiadała w trakcie epidemii koronawirusa, że będzie w Polsce bardzo dobrze. 40 minutowy wywiad wyglądał tak, że do ucha podawała jej informacje inna Dusza żyjącej osoby, która kiedyś miała ze mną kontakt.
W Finlandii, najdłużej w Europie, bada się inteligencję wszystkich poborowych. Oddaje to ogólną inteligencję młodego społeczeństwa, które niebawem przejmie kontrolę nad krajem. Inteligencja rosła do lat 90-ych i wówczas zaczęła spadać. Do teraz iloraz IQ zmniejszył się średnio o 4 punkty. Potwierdza się to również w innych krajach i społecznościach. Zastanówmy się jak spadek ogólnej inteligencji ofiar takich Baniek, ma się do spadku inteligencji osób je promujących. Przecież w każdej kwestii potrzebne są dwie strony.
Doskonałym przykładem są religijne pomysły, wkładane ludziom w głowy np. w Polsce w roku 2020.
Czy jest możliwe zawarcie w cywilizowanej Europie ślubu z osobą zmarłą?
Logika mówi, że nie.
Przeczą temu czyny osoby, tkwiącej w religijnej bańce urojonych poglądów.
Czy jest możliwe, aby należeć do czyjego haremu w Polsce i cieszyć się z tego? I jeszcze nie wiedzieć, że należy się do haremu?

Otóż można.

 W Polsce w roku 2020 oficjalnego ślubu Jezusowi Chrystusowi udzielają tylko Biskupi. Te małżeństwa reklamowane i omówione są na społecznościowym chrześcijańskim portalu o nazwie ``Poślubione Jezusowi``Link. Wszystkie żony Jezusa Chrystusa są bardzo zadowolone z męża. Jezus również ze swymi teściami żyje w wielkiej zgodzie, bo przecież wychowali córki tak a nie inaczej. A wysoko postawiony zięć, to jednak jest zupełnie co innego niż kolekcja świętych obrazów, wisząca u znajomych. Z treści artykułu wynika wprost, że Jezus Chrystus zamieszkuje u wszystkich swoich żon równocześnie, ale nie posiada stałego zameldowania. Te śluby mogą się nie podobać malkontentom z innych religii chrześcijańskich oraz ateistom.  Osoby te mogą zauważać, że w ich grupie wyznaniowej Jezus ślubu jeszcze z nikim nie zawarł, a zatem pozostaje kawalerem- celibantem, ascetą. Jednak istnieje w Polsce fakt prawny, czyli legalny religijny, ale równocześnie międzywyznaniowy ślub, zmarłego wieki temu żyda o imieniu Jezus, z 300 świeckimi kobietami. A w związku z tym opinia, że włada on tu sporym haremem, nie jest bezpodstawna.

Warto tu przypomnieć kilka innych znanych i większych haremów, zbudowanych na gruncie religijnym i świeckim;
-Hinduski Bóg Kriszna miał ponad 16000 żon.
-Król Salomon miał ponad 500 żon.
-Haremy Sułtanów i innych władców np. Indii również były rozbudowane liczebnie.

300 świeckich żon Jezusa Chrystusa w Polsce, to jednak zbyt mało, bo kolejnych ciągle Mu przybywa. Popyt na bycie takimi żonami jest ogromny. Pamiętajmy, że ma On jeszcze na całym świecie ok. 500 000 [0,5 mln.] innych żon poślubionych legalnie. A są to rozmaite zakonnice, zrzeszone w grupy i skoszarowane za murami klasztorów. Na dowód ślubu  każda Jego żona nosi obrączkę Link. I jak możemy sie dowiedzieć z wpisów samych zakonnic, gustują one w rozmaitych grawerowanych tekstach na obrączkach "Jezus mój i wszystko", "Mój miły mnie, a ja Jemu" bo przecież nic nie jest tak ważne, jak tylko trwać przy Jezusie.  "Tak Panie, Ty wiesz, że Cię kocham". 


Dodano : 25-03-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 813 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.