Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Channeling jako ciężkie karmiczne obciążenie.

Fragmenty Koranu
1Stworzyłem dżiny i ludzi tylko po to, żeby Mnie czcili." (Al-Dharyjat:56)

2."powiedz:"Bóg wie najlepiej,gdzie oni przebywali. Do Niego należy to, co skryte w niebiosach i na ziemi. Jak dobrze On widzi i słyszy!Oni nie mają, poza Nim, żadnego opiekuna,a On nie czyni nikogo współuczestnikiem w sprawowaniu władzy"(Al-Kahf:26)

3."Posłaliśmy do każdego narodu posłańca:"Czcijcie Boga i unikajcie bałwochwalstwa!"Wśród nich byli tacy,których Bóg poprowadził drogą prostą; i byli tacy,którzy słusznie popadli w obłęd. Wędrujcie po ziemi i popatrzcie,jaki był ostateczny koniec tych,którzy zadawali kłam" (A-Nahl:36)

E. Cayce pisał, że Bóg pragnie być dla człowieka lekarzem, przyodziewać go i karmić.
Tymczasem od wiele wielu tysięcy lat w astralu funkcjonują doskonale rozmaite istoty. które po to aby tam przetrwać. potrzebują naszej ludzkiej energii, naszych cierpień. Generują je poprzez inspiracje. Np. JP II zabito kiedyś w poprzednim wcieleniu na Atlantydzie i wysłano z misją wzbudzenia u ludzi wielkiego zainteresowania cierpieniem tak zamotanym w poglądy, że z jego przekazów nic nie wiadomo innego jak tylko to, że należy cierpieć. Własnym życiem dał pokaz jak cierpieć, nie pokazując jednak jak brać i przyjmować bożą Miłość. Z własnego umierania uczynił festiwal cierpienia.
Bóg jest Bogiem szczęścia, Miłości i wszelkiej Radości istnienia. Nawoływanie do cierpienia nie pochodzi od Boga, który jednak je akceptuje.
Bóg wyhodował znajomemu raka bo wcześniej jako dziecko mające kilkanaście lat modlił się o śmierć przed 50-ką. Więc Bóg starał się zdążyć z realizacją ,,zamówienia".
To co oczekujemy materializuje się.
Ja sobie i Duszy powtarzam że jesteśmy istotą światła i bożej Miłości a One mnie przepełniają coraz bardziej jako rezultat moich myśli, moich słów.
Z przekazami jest tak, że obdarza się zaufaniem istoty niewidoczne dla ludzi. Każdy do mnie może zadzwonić, przyjechać. Możemy się razem spotkać w każdej chwili. Widzisz też moje zdjęcie jego energetykę.

W Chinach opętują powszechnie, czczone tam duchy przodków wygadujące na ogół rozmaite niedorzeczności. I to są istoty nie widoczne na ogół- wydaje im się ze nie ponoszą odpowiedzialności za skutki swoich działań.
Przekazy channelingu rozpracowywało kilka osób w tym Verowa. Ona przed opętaniem napisała wiele mądrych zdań nt przekazów channelingowych Archaniołów jakie rzucają fioletowe siatki na czytających ich teksty.
BHP jakie z tego wynika jest jedno. Prosić o boskie prowadzenie i ochronę a najlepiej nie czytać, żadnych tekstów channelingowych. Otworzyłem jakąś polską stronę WWW z mistrzynią channelingu i zerknąłem na fotografię autorki. Przekaz od jej Duszy był następujący : ,,ta kobieta jest bezrozumna”. Tak Dusza powiedziała o swojej własnej ziemskiej awatarce.
Przyznam się do pewnego Channelingu jaki kiedyś popełnił mój ziemski poprzednik. Po tamtym doświadczeniu ja mam dziś wrodzoną alergię na wszystko astralne w tym na przekazy. Wygląda to rozmaicie;
1.Nie mogę zrozumieć o czym tam napisane, jaka jest treść przekazu tak niezrozumiale to opowiedziano.
2.Są podstawowe sprzeczności z wiedzą ogólną, rozumem lub w tekście. Np. w książce ,,Nauki Mistrzów dalekiego wschodu" opisano Jezusa będącego uosobieniem Miłości jaki skinieniem palca pozbawił życia całą bandę atakującą górska wioskę. Wedle autora pod lawiną skalną zginęło 5000 atakujących niegodziwców jacy szli zniszczyć świątynie. Logika podpowiada, że banda w górskiej wiosce Himalajów czy Tybetu mogła liczyć 5- 30 osób. W to, że Jezus angażował się we wojenkę i zwyczajne egzekucje -z uwagi na urzeczywistniane jego moce0, jakoś nie chce mi się wierzyć.
Mogę to skomentować jedynie tak,, kto ma oczy niech patrzy, kto ma uszy niech słucha".
3.Presjowanie, które jednak nie wnosi światła, nie poprawia czytelnikowi jakości życia.
4.Na tej wspomnianej stronie WWW miałem początkowo atak na 3 czakrę w żołądek -co pojawiło się chęcią zwrócenia posiłku. Zaraz potem białe światło promieniowało poziomo z ekranu wprost na czakrę serca dla przytłumienia boskiego naturalnego złotego światła.
W dziale ,,Astralne pułapki..." są 3 ważne teksty poświęcone Białemu Astralowi, Astralowi lucyferańskiemu oraz fałszywym strukturom ,,boga”. Dobrze jest popracować z nimi przez jakiś czas. Można wydrukować tylko ten pierwszy tekst i czytać z uwzględnieniem i wymienianiem pozostałych 2 obciążeń. Efekt na sercu widoczny jest natychmiast.
Spotkałem ostatnio znajomego, który miał wokół siebie białą otoczkę (pochodzącą z Białego Astralu). Chmura białej energii była wielokrotnie większa niż wysokość tej osoby, niż jego własne energie.
5.Kombinacji energetycznych jest wiele zależnie od pomysłodawcy. Znajoma jasnowidząca ma przyjaciół w astralu którym nie pasuje to, że ja modlę się do Boga stwórczej siły Miłości. Uważają, że ma być sam Bóg bez Miłości. Ona słowa Bóg ani Miłość w ogóle nie używa.
6 .Nośne są także channelingi chrześcijańskie. W czasie objawień w Lourdes w 1858 r. Maryja potwierdziła ogłoszony zaledwie cztery lata wcześniej dogmat. Bernardecie Soubirous przedstawiła się mówiąc: "Jestem Niepokalane Poczęcie". Co nam dziś w Polsce to dało? Min Radio Maryja.
7. Channelingowy Jam Jest był dla mnie kiedyś tak groźny, że nastąpiła boska interwencja. Po jednodniowej pracy z tymi afirmacjami zapytał się mnie ,,a jakiego ty nowego Boga wymyśliłeś ?"
Link opisałem to pod tym adresem

Pomieszało się w głowie mojej znajomej pracującej z afirmacjami „Jam jest”. 5-6 osób ze sporymi energiami i wiedzą usiłowało uwolnić ją od wewnętrznych głosów jakie jeszcze słyszy. Było przy niej kilka obcych opętujących ją Dusz, które zostały odprawione ale głosy pozostały. Choć niczego obcego przy niej nie ma to ciągle ktoś jej opowiada kłopotliwe głupoty. Leczy się innymi channleingami, o modlitwie nie myśli. W XIX wieku była we Włoszech ,,nieomylnym” człowiekiem i to poczucie pozostało do dzisiaj.
8. Na CUD pisze wiele osób podłączonych pod rozmaite channelingowe przekazy. Można zebrać sporą listę tych którzy wkleją posty promieniejące białymi energiami / z Białego Astralu/. Jest radujący się z tego autor tekstów channelingowych, piszący w specyficznie bełkotliwy sposób. Każde zdanie składa się z 3-4 zdań podrzędnych zespolonych w jedną całość. Każde zdanie jest na innym temat. Pan ma wielu fanów, spore uznanie i zrozumienie. Nie wiadomo jednak o czym on pisze.
Obok tego kobieca silna grupa SS-mańsko- gestapowska z czarno magiczną przeszłością.
9. Przekazy channelingowe które spisano jako książki w bogactwie treści nie podają rozwiązań a jeśli to mgliste. Astralni nauczyciele wiele mówią- ,, słuchajcie ludzie my tu z LEPSZEGO PLEMIENIA, My z Jasnej Gwiazdy widzimy wasze problemy i rozumiemy je. "
-Nadchodzi godzina zmian- nie dowiecie się od nas jakich, bo sami tego nie wiemy
-Wy ludzie powinniście zatem---
-trzeba wam robić to i tamto---
-Nie macie tego i owego----.
Obszerne porady nie zawierają rozwiązań. Astralni -przyjaciele- nie informują -w jaki sposób- należy zrealizować ich pomysły.
10. Obok pseudo duchowych Channelingów są także i autorzy popularni jak Rowling czy T. Prattchet. Książki o świecie Dysku są zabawne, ale posmaczek strachu przemycono w każdej z nich. Jak wyszedł na tym autor? Ma dziś chorobę mózgu Alzheimera. /Cayce pisał, że jedyną przyczyną jest tu obecność aluminium w jedzeniu, no ale skąd ta wola straszenia czytelników, skad jego wizje jak nie z astralnych channelingów? / Z kolei jawnie do Channelingu przyznaje się autorka Harego Pottera i nie odpuszcza w grozie tylko powiększa jej ilość w każdej następnej książce. Pieniądze z tego ma wystarczające na dostatnie życie. Cena płacona przez młodziutkich czytelników nie jest dla niej teraz ważna.
11, Channelingowe podłączenia odbywają się też poprzez muzykę. Nie ustrzegł się tego JS Bach. W kilku utworach jest jest to wyraźnie zaznaczone. Co nie umniejsza piękna innych kompozycji tego inkarnowanego Cherubina. Słuchałem kiedyś nagrań średniowiecznych kobiecych kompozycji muzycznych. Przy wielkiej urodzie muzycznej i kunszcie autorki, prowadzona z astralu, stworzyła ona pieśni rozrywające energetyczne kopułki czakramów.
Opętanie z channelingu wygląda tak:
Człowiek czytający ma Duszę. która odbiera energię każdego przekazu, czy to będzie art z gazety wyborczej czy tekst prawniczy lub modlitwa.
Pomiędzy mądrymi zdaniami upchane są zdania kodujące uzależnienia lub wzbudzające napływ energii w kierunku Duszy.
Kiedy człowiek wzbudza w sobie zachwyt lub głębokie zainteresowania tematem to przekaz energii przekodowuje (podobnie jak Reiki) energetykę i człowieka i Duszy.
Niszczona jest czystość i piękno czakramów, aur i DNA zależnie od mocy przekazu.
Przekaz Verowy że -Boga nie ma - był nośny i zachwycił na CUD sporą grupę osób. Ona lansowała lucyferańskie źródło. Z uwagi na użyte moce skrzydlatego inkarnowanego anioła jej opętujące siateczki były początkowo koloru złotego. Tak samo mogły pierwotnie wyglądać siateczki archaniołów. Z biegiem czasu lub po odejściu z planu ziemskiego w astral utracili nośność energetyczną.


Dodano : 22-03-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1018 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 11-05-2010 19:00:22
  Na ten zjazd Shaumbry bo może powinnam tam pojechać i powiedzieć im że 5 lat czytam te channelingi > i bardzo je lubię itd ale coś tu nie gra, powiedzieć że są ludzie którzy > widzą więcej i mówią że ... itd > teraz to juz jak zwykle w moim życiu zdarza się sytuacja typu "niezaleznie > co wybierzesz będzie źle" :-) z GG

  Kasia
  > jeśli nie pojade i nie opowiem o moich wątpliwościch to bede się czuła > jeszcze gorzej, bo moje sumienie.. z drugiej strony wiem że "zbawianie > innych" to błąd > ..w sumie mam maile do tych ludzi - ok 100 osób mam tam być > > to dzięki Tobie takie słowa z channelingów mnie stawiaja na baczność : > "Każdy z was jest proszony, aby od skończenia tej transmisji w czasie 24 > godzin od wysłuchania moich słów, znalazł czas i miejsce wśród natury, gdzie > będzie w stanie usiąść w ciszy natury i połączył się ze mną, wezwać mnie i > Słonecznych Archaniołów. Proście St Germain i Wyższą Ligę Promienia > Emeraldu" i podpis "Jam Jest Kuthumi-Agryppa, Król Słonecznych Archaniołów. > Pozdrawiam was i błogosławię w miłości. Adonai" > > tak jeszcze napiszę Ci , że mój mąż - normalny chłop ;-) czytał kiedyś te > teksty i mówi że na nim to wogóle nie robi wrażenia i nie czuje z tym żadnej > "więzi" > > wogóle mam wrażenie że łatwiej zamotać i uwikłać kobiety, na ten zjazd > Shaumbry też dużo więcej kobiet jedzie, zaledwie kilku panów > > a o ślubach ciekawie pisze Anastazja - to co najwazniejsze to tworzenie > Przestrzeni Miłości juz od pierwszych słów wypowiadanych przez małzonków, > ech piękne są te jej obrazy :-)

  SM

  Kobiety wabione są na seks astralny- tak już jest. Pan musi widzieć oczami fizycznymi- nawet pornosa a kobieta może widzieć III okiem w astralu. Jeśli pojedziesz i będziesz ciągle powtarzać ,,Miłość mnie wypełnia, miłość mnie otacza, miłość jest we mnie" to najwyżej sie dowiesz" kto za tymstoi- co warte jest polecenia, ale jeśli się rozluźnisz to astral może przełamać twoją ochronę i będziesz dość długo wychodziła z pomieszania. Wybuchy supernowej dobrze jest oglądać z zewnątrz. Jeśli chcesz ich przekonać to wyjdziesz w ich opinii na pomieszaną i zakręconą.

  Kasia

  W Stanach Shaumbra to już "machina" , Kathumi jest jak najlepszy terapeuta a Saint Germain jak najlepszy kochanek ;-) zaczepny, zadziorny, inteligenty, silny. Jak to możliwe..ten seks? Brak ochrony, dawne przyrzeczenia?Teraz interesująca byłaby statystyka wśród tych kobiet. Oni dużo piszą o rozpadających się związkach... może wiele z tych kobiet jest samotnych, nie znam nikogo osobiście. Pomyślałam tak ze względu na siebie - mój mąż jest inżynierem na kontrakcie... Boże mój ilez razy jeszcze przyjdzie się narodzić? Dan Winter mówi - "stań się fraktalny albo giń" to jakby rzec "jeśli dzień po dniu nie wzrastasz w miłości to umrzyj jutro, by narodzić się pojutrze"

  SM

  Egdar Cayce komuś ciężko choremu na raka powiedział jakoś podobnie:,,W jakim celu żądasz wyzdrowienia? Jeśli chcesz wyzdrowieć, po to aby, dalej robić tak samo jak do tej pory, to niech twoje sprawy toczą się dalej bez zmian.
 • s_majda 13-05-2010 22:04:21
  Channelig o nazwie Maya to biało -fioletowy astral. Przekaz energii okleja energetykę człowieka (i jego duszy) białym galaretowatym żelem. Naturą białych astralnych energii jest odciągniecie myśli i duszy od Boga, gubi się gdzieś idea miłości w sercu. Twórcy tego astralnego przekazu udają Stworzycieli.

  W mojej opinii, biały astral generowany jest wspólnymi siłami przez ogromną ilość jaszczurów astralnych. One bowiem zawsze widoczne są głęboko w tle, jako inspirujące źródło wiedzy.
 • Ela Gajewska 08-02-2011 18:19:14
  Pytanie pokrewne z channelingiem - czy jeśli jakaś osoba dostała kiedyś informację od Archanioła lub od istot kosmicznych i potem to spisała, to czy słuchanie czytania takiego przekazu np. myśląc, że to fajna muzyczka, jest również szkodliwe?
 • Ela Gajewska 08-02-2011 18:20:09
  Chodzi mi o to, czy Dusza mimo wszystko to przyjmuje, mimo, że w innym języku.
 • s_majda 08-02-2011 19:55:08
  Za każdą informacją idzie jej energia, zła, lub dobra. Energia czarna, zielona czy złota. Za Channelingiem idą energetyczne sieci na dusze ludzi jacy tym się trudzą. Może to też być energetyczne uderzenie w serce, wbicie weń czegoś itp. Ja często przy lekturze mam prosty weryfikator, bo odbieram cios w splot słoneczny i robi mi się nie dobrze.
 • s_majda 20-01-2012 14:20:08
  Proszę ustosunkuj się co do tego nurtu zwanego Wielka tradycja Północy propagowanego przez rosyjskiego bioterapeutę Nikołaja Szerstiennikowa.  Szczególnie chodzi mi o ten fragment:

  "Wielki Szaman pokazał im dziwną rzecz. Jeśli rozluźnionymi palcami dłoni namacać w przestrzeni niewidzialną szczelinę i zagłębić w nią rękę, to prawie od razu zacznie płynąc po ręku ciepło i fala ciepła zmienia się w gorąco. Następnie przenika do ciała, wypełni je i ściska za gardło. Prawie wszyscy członkowie ekspedycji doświadczyli tego efektu osobiście. Nikt jednak nie potrafił wyjaśnić, co dzieje się w tedy z człowiekiem. Wielki Szaman powiedział tylko, ze wsunąwszy rękę w szczelinę

  przestrzeni, człowiek doświadcza kontaktu z siłą "Przewodnika" i napełnia się nią. Jednak, gdy człowiek nie jest gotów na jej przyjęcie, zaczyna go dusić."  Czy jest to faktyczie połączenie z energią jakiegoś przewodnika czy może zawładnięcie czymś co nas otacza naturalnie.

  Bo przecież przestrzeń wokół nas jest i dostęp do niej dla każdego człowieka. I naturalnym analogicznie wydaje się przenikanie przez bariery energetyczne, również samoistnie,tak jak przenika się przez powłoki auryczne jak również ich zaginanie.

  Nadinterpretacją dla mnie jest wykorzystanie naturalnych umiejętności człowieka, świadomości ruchów energii w ciele, w przyrodzie, świadomości energetycznej dla potrzeb przewodnika.

  Są to umiejętności samoistne jak wzrok czy słuch, zapomniane w naszej cywilizacji technicznej a istniejące. Człowiek z nich korzystał i niektóre plemiona w dzungli korzystają do dziś. Czym innym jednak jest ich świadomość a innym przekształcanie ich zgodnie z naturą przewodnika a którym nic nie wiemy.

  Odp. nic nie biorę od kogoś kto cudza obiecuje ale go nie widać. Nie borę niczego od istot astralnych. Mam się dobrze biorąc tylko do Boga.